Şimdi Ara

**EDİRNE\KEŞAN 4.MEKANİZE PİYADE TUGAY KOMUTANLIĞI** (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
5
Favori
311.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onur5527

2.ONUR ÇALIK 4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / EDİRNE KEŞAN - iSTANBULDAN

profilde facebook linki var ordanda eklerseniz ordada bir grup oluşturduk haberleşmek rahat olur
    3. Mustafa BERKE 4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / EDİRNE KEŞAN / EDİRNE - AFYON'DAN

6 kasımda birliğe katılcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magb -- 31 Ekim 2013; 10:12:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magb

3. Mustafa BERKE 4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / EDİRNE KEŞAN / EDİRNE - AFYON'DAN

6 kasımda birliğe katılcam.

Alıntıları Göster
    4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG.K.YRD.LIĞI 1 İNCİ MKNZ.P.TB. 3 ÜNCÜ MKNZ.P.BL. (ZMA) / EDİRNE KEŞAN / EDİRNE

• 5. Mehmet Cem ÖZDEN
    4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / EDİRNE KEŞAN /
    İSTANBUL'DAN

6 kasım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jam da Joker -- 31 Ekim 2013; 12:03:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jam da Joker

5. Mehmet Cem ÖZDEN
    4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / EDİRNE KEŞAN /
    İSTANBUL'DAN

6 kasım
    güzel devam ediyoruz arkadaşlar... En sonunda iSİMLERİ listeleyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neyıh

güzel devam ediyoruz arkadaşlar... En sonunda iSİMLERİ listeleyelim.

Alıntıları Göster
    Katılacağımız tarihleri de ekleyelim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neyıh -- 31 Ekim 2013; 12:21:21 >
  • quote:

Katılacağımız tarihleri de ekleyelim arkadaşlar.

Alıntıları Göster
    6)ONUR ÖZEREN
    4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / EDİRNE KEŞAN
    Malatyadan

arkadaşlar size bir şey sorayım da bir bilginiz varmı ; 2 gündür askeriyeden silüsü almak için canım çıktı tam bugün sıra bana geldi para bitti pazartesi gelin dediler ama benim uçak biletim malatyadan istanbula pazar sabah silüsü edirneden alsam sıkıntı olurmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caspermale

6)ONUR ÖZEREN
    4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / EDİRNE KEŞAN
    Malatyadan

arkadaşlar size bir şey sorayım da bir bilginiz varmı ; 2 gündür askeriyeden silüsü almak için canım çıktı tam bugün sıra bana geldi para bitti pazartesi gelin dediler ama benim uçak biletim malatyadan istanbula pazar sabah silüsü edirneden alsam sıkıntı olurmu?

Alıntıları Göster
    7) GÖKHAN DEMİREL

4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG.K.YRD.LIĞI 1 İNCİ MKNZ.P.TB. 3 ÜNCÜ MKNZ.P.BL. (ZMA) / EDİRNE KEŞAN / EDİRNE

İSTANBUL

• quote:

Orijinalden alıntı: **gökhan**

7) GÖKHAN DEMİREL

İSTANBUL

Alıntıları Göster
    8) Şevki AYDEMİR

4üncü mknz.p.tug.kh.ve kh.bl. edirne keşan

İzmir üzerinden salıyı çarşambaya bağlayan gece,01:00 Metro turizm ile geliyoruz magb devremle sabah 9da keşandayız,o saatte keşan garajda olan olabilme imkanı olan olursa orda girmeden buluşalım

• istanbulda toplanacak olan arkadaşlar ne zaman teslim olmayı planlıyorsunuz bilet aldınız mı?
  • _JayMz_ kullanıcısına yanıt
    5'İ akşam gitmeyi düşünüyorum ama bilet varmı daha bakmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: **gökhan**

5'İ akşam gitmeyi düşünüyorum ama bilet varmı daha bakmadım
    Düzenlenmiş Liste...Hata varsa lütfen uyarın tertiplerim.

1. BAHTİYAR ORAL - 4 Üncü mknz. p.tug. kh. ve kh.bl edirne-keşan - "BURSA"dan - 6 KASIM'da

2. ONUR ÇALIK - 4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / EDİRNE KEŞAN - iSTANBULDAN - (..tarih?..
    )
    3. Mustafa BERKE - 4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / EDİRNE KEŞAN / EDİRNE - "AFYON"DAN - 6 KASIM'da

4. GÖKHAN SOYİSİM? - 4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG.K.YRD.LIĞI 1 İNCİ MKNZ.P.TB. 3 ÜNCÜ MKNZ.P.BL. (ZMA) / EDİRNE KEŞAn - (..tarih?..)

5. Mehmet Cem ÖZDEN - 4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / EDİRNE KEŞAN / "İSTANBUL"dan - 6 KASIM'da

6. ONUR ÖZEREN - 4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / EDİRNE KEŞAN - "MALATYA"dan - (..tarih?..)

7. GÖKHAN DEMİREL - 4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG.K.YRD.LIĞI 1 İNCİ MKNZ.P.TB. 3 ÜNCÜ MKNZ.P.BL. (ZMA) / EDİRNE KEŞAN - "İSTANBUL"dan -6 KASIM'da

8. Gökhan ÖZDEMİR-4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / EDİRNE KEŞAN / EDİRNE-İSTANBUL'dan 6 KASIM'da

9.
    10...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neyıh -- 31 Ekim 2013; 16:30:20 >

• quote:

Düzenlenmiş Liste...Hata varsa lütfen uyarın tertiplerim.

1. BAHTİYAR ORAL - 4 Üncü mknz. p.tug. kh. ve kh.bl edirne-keşan - "BURSA"dan - 6 KASIM'da

2. ONUR ÇALIK - 4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / EDİRNE KEŞAN - iSTANBULDAN - (..tarih?..
    )
    3. Mustafa BERKE - 4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / EDİRNE KEŞAN / EDİRNE - "AFYON"DAN - 6 KASIM'da

4. GÖKHAN SOYİSİM? - 4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG.K.YRD.LIĞI 1 İNCİ MKNZ.P.TB. 3 ÜNCÜ MKNZ.P.BL. (ZMA) / EDİRNE KEŞAn - (..tarih?..)

5. Mehmet Cem ÖZDEN - 4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / EDİRNE KEŞAN / "İSTANBUL"dan - 6 KASIM'da

6. ONUR ÖZEREN - 4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / EDİRNE KEŞAN - "MALATYA"dan - (..tarih?..)

7. GÖKHAN DEMİREL - 4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG.K.YRD.LIĞI 1 İNCİ MKNZ.P.TB. 3 ÜNCÜ MKNZ.P.BL. (ZMA) / EDİRNE KEŞAN - "İSTANBUL"dan -6 KASIM'da

8. Gökhan ÖZDEMİR-4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / EDİRNE KEŞAN / EDİRNE-İSTANBUL'dan 6 KASIM'da

9.
    10...

Alıntıları Göster
    9. Gökhan ÖZDEMİR-4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / EDİRNE KEŞAN / EDİRNE-İSTANBUL'dan 6 KASIM

• Alınan sülüslerin hepsi 6 Kasım sabah 10:00 da teslim şeklindeydi
    2 gündür şubede sürünüyoruz yok sistem geldi gitti falan başka teslim tarihi duymadım kimseden.
    Buarada kısa dönemler için 7 sine kadar sülüs alabilirsiniz dediler yani perşembe son gün. Belki diyorum 6 kasım belli bi sayıya ulaşınca teslim tarihi 7 kasım olucak sülüslerde.. Herkese ayni gün verilmesi manasız yoksa yine yığılma olucak.
  • Jam da Joker J kullanıcısına yanıt
    Sülüsü 7 sinde alirsan ayin 9 unda teslim olacaksin. Subede oyle soylediler.
  • quote:

Aynen mantıklı olanda o
    Pazartesi yarım gündü
    Salı zaten tatil
    Çarşamba Perşembe geçti hala herkese ayın 6 sına veriyorlar
    Heralde bugünden yada Cumadan sonra değişir..
    Bizim keşan grubundan herkes 6 sı sabah 10 teslim heralde? Saati geçirirsek noluyor acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jam da Joker

quote:

Aynen mantıklı olanda o
    Pazartesi yarım gündü
    Salı zaten tatil
    Çarşamba Perşembe geçti hala herkese ayın 6 sına veriyorlar
    Heralde bugünden yada Cumadan sonra değişir..
    Bizim keşan grubundan herkes 6 sı sabah 10 teslim heralde? Saati geçirirsek noluyor acaba..

Alıntıları Göster
    Saç tıraşını nerede olacaksınız tertipler? Malzeme listesini farklı paylaşacak olan var mı?

• Neyıh kullanıcısına yanıt
    tertip kime sorsam tıraşı olun gidin diyor ilk gün çok kuyruk olur saatlerce beklersiniz dediler.
  • Tertipler ayın 7sinde saat 10a kadar orda ol dediler bana ama erken gitsem sıkıntı olurmu 6sında falan
  • caspermale C kullanıcısına yanıt
    yol parasını az alırsın kardeş aldığın bırlıge göre yol parası verıyolar

yarın git al bence erkenden @caspermale
  • Neyıh kullanıcısına yanıt
    5 kasımda edirneye geçicem ordan 6 kasımda keşana @Neyıh
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.