Şimdi Ara

**EDİRNE\KEŞAN 4.MEKANİZE PİYADE TUGAY KOMUTANLIĞI** (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
5
Favori
311.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jam da Joker

quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun

Usta birliğim Keşan Lojistik Bando Boru Trampet takımı. Manisa Batı Kışlada acemiliği atlattıktan sonra nasipse Keşan'a geçeceğim. Birlikte hareket edelim.

Benimde acemi ve usta birliği Edirne Keşan
    4. Mekanize Piyade Tugayı Lojistik Destek Komutanlığı
    Kışla Hizmet Takımı
    Sınıf İstihkam

hayırlı olsun, çöpçü oldun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _JayMz_ kullanıcısına yanıt
    aynen bencede en kötü orda bulusuruz sen sülüsü alınca bılgı versene en son teslım 7 simi yoksa 7 sınden sonra yol verecekler mı orda olmadı bır yerde bulsuruz teslım olmadan @_JayMz_
  • quote:

quote:

quote:

Usta birliğim Keşan Lojistik Bando Boru Trampet takımı. Manisa Batı Kışlada acemiliği atlattıktan sonra nasipse Keşan'a geçeceğim. Birlikte hareket edelim.

Benimde acemi ve usta birliği Edirne Keşan
    4. Mekanize Piyade Tugayı Lojistik Destek Komutanlığı
    Kışla Hizmet Takımı
    Sınıf İstihkam

hayırlı olsun, çöpçü oldun :)

Gittigimiz yer sürgün yeri, oraya gidenlerde genelde pek normal tipler degil 1 sene once keşan lojistikte yapan arkadasim oldugu icin biliyorum oyle copculuk falan yapmiyorsun yapilicaksada genelde eli silah tutmasini istemedikleri o anormallere veriliyor o işler ve uzun donemlere

• quote:

Orijinalden alıntı: onur5527

aynen bencede en kötü orda bulusuruz sen sülüsü alınca bılgı versene en son teslım 7 simi yoksa 7 sınden sonra yol verecekler mı orda olmadı bır yerde bulsuruz teslım olmadan @_JayMz_

Kardeş aynı yerdeyiz hatta benim sınıf da bakım büyük ihtimal aynı yerdeyiz. Sülüs'ü aldıktan sonra zaten ne zaman tesliml olacağını yazılı olarak veriyorlar. Ben 6'sında teslim olucam.
  • Beyler şu istanbul fikri fena değil
    Büyük çoğunluk istanbul üzerinden gidicek sanırım.

Bulunduğumuz şehre göre sülüslerde bir yol izni olucak. Buna bağlı olarak teslim tarihlerimiz değişebilirmiş sanırım.

Ama ben 3 kasım Pazar İstanbulda olucam mesela

En azından telefonlarımız elimizde olana kadar bi şekilde suratlarımızı görsek orda tanırız birbirimizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brscnzr -- 28 Ekim 2013; 22:26:38 >
  • Edirne Keşan Lojistik bölüğünde 4 kişi birlikteyiz googledaki listeye göre :
    @farmax @hasannarin @brscnzr
    Birde google dışından özel mesaj atan @onur5527 var oda Lojistik bakım birliğinde..
    Toplamda benimle beraber 5 kişiyiz artık bir şekilde birbirimizi buluruz

• Eğitim Birliği 4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG. KH. VE
    KH.BL

Esas Birliği 4 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG.TOP.TB.
    3 ÜNCÜ 155/52 MM.LİK K/M
    OB.BT. (FIRTINA)

Statü KISA_DÖNEM ER
    Sınıf TOPÇU

arkadaşlar kısmetse ayın 4'ü yada 5'i gibi ordayım ankara üzerinden direk edirneye gelecem inşallah düzgün biyerdir şimdiden hayırlı tezkereler herkese gelince buluşmak üzere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalizma51 -- 29 Ekim 2013; 14:22:19 >
  • quote:

Edirne Keşan Lojistik bölüğünde 4 kişi birlikteyiz googledaki listeye göre :
    @farmax @hasannarin @brscnzr
    Birde google dışından özel mesaj atan @onur5527 var oda Lojistik bakım birliğinde..
    Toplamda benimle beraber 5 kişiyiz artık bir şekilde birbirimizi buluruz

keşan lojistik bakımcıyım bende
  • Beyler şöyle bir liste yaptım ne diyosunuz temel olanlar var. Aşırı mı olmuş eksik mi bilemedim.
    Üstünden konuşalım isterseniz.

Askerlik İhtiyaç Listesi
    Tanım Adet
    Bot temizleyici(Fırçalı) 1
    Siyah Boya 1
    Çengelli iğne 20
    1 lira 20
    Pudra 2
    Vatka 4
    Tırnak Makası 1
    Cımbız 1
    Kan taşı 1
    Traş Bıçağı 5(klasik mavi çift bıçaklı)
    Boyun cüzdanı 1
    Arko Krem 1
    Yara bandı 10
    Islak mendil 10
    Termal İçlik 1
    Termal Çorap 1
    Termal Eldiven 1
    Boyunluk 1
    Bere 1
    Don 5
    Fanila 5
    Çorap 5
    Traş Kutusu 1
    Kilit 3
    Dikiş seti 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brscnzr -- 29 Ekim 2013; 16:28:48 >
  • arkadaşlar ben de aydından geliyorum.acemi ve usta birlik keşan. ben çarşamba günü teslim olacağım.salı akşamı izmirden bineceğim otobüse.o taraftan gelen varsa haberleşelim
  • Merhaba arkadaşlar,
    benimde acemi birlik Edirne keşan, usta birliği Edirne İpsala. Ankaradan gidecek arkadaşlarla iletişime geçebiliriz.
  • sadri09 S kullanıcısına yanıt
    Devrem sen izmirden ne zaman bineceksin otobuse bende denizliden binicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: brscnzr

Beyler şöyle bir liste yaptım ne diyosunuz temel olanlar var. Aşırı mı olmuş eksik mi bilemedim.
    Üstünden konuşalım isterseniz.

Askerlik İhtiyaç Listesi
    Tanım Adet
    Bot temizleyici(Fırçalı) 1
    Siyah Boya 1
    Çengelli iğne 20
    1 lira 20
    Pudra 2
    Vatka 4
    Tırnak Makası 1
    Cımbız 1
    Kan taşı 1
    Traş Bıçağı 5(klasik mavi çift bıçaklı)
    Boyun cüzdanı 1
    Arko Krem 1
    Yara bandı 10
    Islak mendil 10
    Termal İçlik 1
    Termal Çorap 1
    Termal Eldiven 1
    Boyunluk 1
    Bere 1
    Don 5
    Fanila 5
    Çorap 5
    Traş Kutusu 1
    Kilit 3
    Dikiş seti 1

Silikon tabanlık(bot için)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • henüz bileti almadım.araştırdım metronun çok seferi var muhtemelen akşam 22.30 civarı olur.sen hangi firmayla gideceksin.denk gelirse senin firmadan alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadri09

henüz bileti almadım.araştırdım metronun çok seferi var muhtemelen akşam 22.30 civarı olur.sen hangi firmayla gideceksin.denk gelirse senin firmadan alayım

Ben denizliden ısparta petrol turizm den bilet buldum.
  • o araç bana da uyar ama metroya göre daha fazla yere uğrayacak diye düşünmemiştim. bileti satın aldın mı sen? kaç numara? istersen metro'yuda düşünebiliriz.
  • Merhaba,
    Bursa İnegöl den bende 4.ÜNCÜ MKNZ P. TUG. LOJ. DES. K.LIĞI KH. VE KH TK / EDİRNE KEŞAN a geliyorum. Varmı aynı bölük veya takımda olan arkadaşlar oralarda denkgelelim hani

STATÜ: KISA DÖNEM ER
    SINIF: PİYADE İNŞALLAH NASİPSE AYIN 7 Sİ GİBİ ORADA OLUCAM. HERKESE HAYIRLI TESKERELER ŞİMDİDEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umitalkan21 -- 29 Ekim 2013; 18:53:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadri09

o araç bana da uyar ama metroya göre daha fazla yere uğrayacak diye düşünmemiştim. bileti satın aldın mı sen? kaç numara? istersen metro'yuda düşünebiliriz.

Ben metroya baktim denizliden olan otobus saatleri uygun degil. Gece 2:30 var bide. Oglen 13 de var onlarin varis saatleri uygun degil. Ben daha almadim bilet yarin sülüs aldiktan sonra bileti alicam.

• magb M kullanıcısına yanıt
    tamam haberleşelim.ben sülüsü aldım.çarşamba sabah 10.00 da teslim olacaksınız dendi.haber verirsen denk getiririz.hadi iyi akşamlar
  • Neyıh kullanıcısına yanıt
    Var var toğrağım :)))
    EĞİ @Neyıh TİM BİRLİĞİ: 4. ÜNCÜ MKNZ P. TUG. KH. VE KH. BL EDİRNE KEŞAN

ESAS BİRLİK :4. ÜNCÜ MKNZ P. TUG. LOJ. DEST.K LIĞI KH. VE KH. TK EDİRNE / KEŞAN

@Neyıh
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.