Şimdi Ara

Edip Yüksel :Türkiye Afganistan olma yolunda ilerliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
3.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ''Barbarlığı merhamet diye satan din tüccarı İhsan Şenocak:
    Recim cezasını çok uç bir senaryo ile dramatize ettiği bir hikaye ile satmaya çalışıyor İhsan Şenocak adındaki tağut. Bu barbara, "Recim ayetini kutsal keçiniz nasıl yedi? Ne zaman yedi? Niye yedi? Şeyhülşeytanların uydurduğu bu hükmü Kuran'a ekleyemedikleri halde nasıl olur da mezheplerinizin şeriatına ekleyebildiler? Keçiye ne oldu?" gibi sorular sorarak ifşa edin. Her gördüğünüz yerde RECİM ile ilgili yalanlarını ifşa ediniz. Konferanslarına bir "Recim Ayetini Yiyen Keçi Zındık mı, yoksa Şerif mi?" diye sorun. Hazret-i Keçiye yedirdikleri şeytani hadisleriyle çoğu kadın binlerce insanı barbarca taşlayarak öldüren bu zalimlere kanmayınız.

ÇAĞLAYAN ARSLAN: oha bunlar için ölüm uyku gibi bişey heralde. sinek gibi adam öldürüyorlar. bunlar şuanda sessiz ve kendi cemaatlerine hitap ediyorken zamanla büyük meydanlara çıkacaklar,bu adamların sözleri kanun sayılacak.allahın kanunu diye kendi kanunlarını uçkurları,çıkarları,para hırsları uğruna uygulayacaklar.

EDİP: Aynen. İnşallah bunlara karşı birlik olursunuz ve bunların güçlenmesine engel olursunuz. IŞİD'den tek farkları şu: IŞİD türbelere, kemiklere, kıllara tapmaz; bular hepsine tapar. Ama Allah'ın hükmüne habisi şerifleri ve (z)alimleri ortak koşmada, akletmeye düşmanlıkta, özgürlükleri engellemede, köleleştirmede, cariyeleştirmede, emperyalist emellerde, münafıklıkta, barbarlıkta, öldürmede, faşizmde IŞİD ile aynılar.''

• 1-reşat halifeye hiç bir zaman peygamber demedi

2-Kuranı kerimde bir çok 19 ile ilgili şifreler vardır kaldıki üzerinde 19 vardır diye ayette vardır.

3-çok sevdiğiniz hadislerde namaz kılmayanı öldürün,dinden çıkanı öldürün,zina edeni ööldürün diye kuran ile alakası olmayan saçmalıklar vardır,56 yaşındaki peygamberin 9 yaşındaki Hz.Aişe ile cinsel ilişki yaşadıgını söyler,savaş sırasında kim varsa çocuk,kadın,yaşlı kim varsa öldürün demiş sözde Hz.Muhammed hadilere göre.Kuranı kerimle ile binlerce çelişen hadis vardır,kaldı ki kendi içinde bile çelişen hadisler vardır,bu hadisler peygamber öldükten 250 sene sonra yazılmış,madem hadisler bu kadar önemli idi neden peygamber yada 4 halifeden biri yazdırmadı?Kaldı ki kendi hadis kitaplarınız içinde Hz.Muhammed ve halifelerin kendi zamanlarında yazılan hadis kitaplarını yaktırdıgı yazar.

4-vahiy alıyorum dediği video yu aç ve iyi izle adam ben Allah ile bizzat görüşüyorum demiyor,bir çıkmaza girmiştim,bir konuda Allahtan yardım istedim brden aklıma geliverdi dedi bununda allahtan kendisi için olduguna inandıgını söyledi.Sizin udurukçu hocalarınız gibi ben Allah ile konuşuyorum peygamber bizim sohbetleimize geliyor demedi hiç bir zaman

5-Eger sen aklını kullnamadan dinini seçersen o zman mekke müşrikleri gibi atalarının izinden gitmiş olursun Allah çoğu ayetinde ''aklınızı kullanınız'' gibi cümlelerle insaları aklıllarını kulnamaya teşvik etmiştir.Ama siz atalarınızın izinden gittiğiniz için akıl sizin için önemli değil ne gördüyseniz onu yapıyorsunuz.İşte oy yüzden Allah pisliklerini şu anda ortadoğudaki akıllarını kullanmayanların üzüerine yağdırıyor çünkü hepsi şirk içinde allaha karşı kimi şeyhini üstün tutar kimi peygamberi,onlara allahmış gibi taparlar

6-evet uzun zamandır ameikada yaşıyor sizin gibi adi insalar onu mürted ilan edip öldürmeye kalktıgınız için,bu adam her videosunda hem fetullah güleni hem amerikanın başındaki insanları ağrı bir dille eleştirmiştir,alltaki videoyu izle ve gör bakalım kaç kişi o meydanda o sözleri söyleye bilir

Edit:imla
  • buralar değerlenir
  • Şeriatçılar, cemaatler bu ülkenin yıllardır kanını emiyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edip yüksel sayesinde cübbelinin iki yüzünü öğrendim.

Edip yükseli de tamamen tastik etmem fakat kurandan güzel örnekleri var

• Edip Yüksel yerine Cüppeli tvlere çıkıyor işte ülke bu yüzden gelişmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ülke afganistan olması için cesedimi çiğnemeleri lazım.
  • Bir aralar Pakistan olacağız derdik şimdi Afganistan diyoruz Pakistan bizden daha iyi durumda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alakasız şeyleri alakasız yerlere bağlıyor

en sonda başganlığa bağladı
  • nicksizayı kullanıcısına yanıt
    daha önceden çok ilgi gören bi programa çıakcaktı hatta tanıtımlar bile dönmüş ancak yukardan gelen telefonla program iptal edildi.ama işin garibi herkes onu biliyor.şahsen ben göreli daha bi kaç sene oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

alakasız şeyleri alakasız yerlere bağlıyor

en sonda başganlığa bağladı

Pokemon lisansı ne durumda ?
  • Afganistan belki çok ileride ancak gidişat İran'ı gösteriyor kesinlikle, İslam Devrimi çok yakın duruyor evet çıkarsa.
  • Zuppeli ahmed Resulumuzu ilahlastirarak edip de Resulumuze postaci muamelesi yaparak yanlisa dusuyor...

• edip yüksel kimdir????

reşat halifeye peygamber diyor (reşat halife 1970 lerde yaşamış mısırlı arap)
    pkk ve kürdistan hayalleri olan bir zat
    19 mucizesi diye bir zırva ortaya atmış kur anın şifreli olduğunu vaaz etmektedir
    hadisleri çöpe atın demektedir
    2019 yılında peygamberliğini ilan edeceği dedikoduları var (bir videosunda "vahiy alıyorum" demiştir)

en önemlisi aklınızı kullanın dininizi seçin demektedir.ancak buna karşılık
    "benim aklım(ve muhtemel her insanın aklı) bir insanın Allah ile konuşmasını almıyor günümüzde de aklımız öncülüğümüzde kurduğumuz tıp bilimi Allah ile konuşanlara psikiyatrik vaka (deli) olarak bakıyor.o halde nasıl olur da ben aklıma ihanet edip 1400 sene önce yaşamış birine peygamber derim ve bunu akıl ile izah ederim" diye sorulduğunda
    ZEBRA GİBİ KAÇMASIYLA ÜNLÜDÜR.

ekleme:
    uzun zamandır amerikada yaşıyor
    muhtemel II.fetullah gülen vakası olacaktır
    şu anda baya bir mürit toplamıştır
    mürit yapısı kediciklerden biraz hallice olup kendinden başkasına kafir demekle ünlenmişlerdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0D056E7F8 -- 25 Mart 2017; 15:1:11 >

• Vallahi sapigin teki..soyle dese tamam Elcimizden rivayet edilen her soz ona aitmidir degilmidir bunun arastirmasini yapalim tamam bisey demem..ama ne demek hepsini cope atalim..ne yani Allahin Resulu postacimi..

• quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

Vallahi sapigin teki..soyle dese tamam Elcimizden rivayet edilen her soz ona aitmidir degilmidir bunun arastirmasini yapalim tamam bisey demem..ama ne demek hepsini cope atalim..ne yani Allahin Resulu postacimi..

bu tipler müslümanlar arasında artıyor

sebebi basit bu dünyanın gerçekleri islam ile uyuşmuyor
  • Kitabi kendimize uydurmucaz hocam biz kitaba uyacaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: psiryt

quote:

Vallahi sapigin teki..soyle dese tamam Elcimizden rivayet edilen her soz ona aitmidir degilmidir bunun arastirmasini yapalim tamam bisey demem..ama ne demek hepsini cope atalim..ne yani Allahin Resulu postacimi..

Ha şunu bileydin. Türkiyenin gerçekleri de islam ile uyuşmuyor. Yaşını başını almış sakallı hocalar çıkıp ta bu ülkedeki yalana talana yolsuzluğa tek laf etmiyorsa benim gözümde Edip Yüksel elbette onlardan daha değerli olacak. Koyunun olmadığı yerde keçiye bişey derlermiş ya o hesap.

• quote:

Orijinalden alıntı: elektro_gadget

quote:

Orijinalden alıntı: psiryt

quote:

Ha şunu bileydin. Türkiyenin gerçekleri de islam ile uyuşmuyor. Yaşını başını almış sakallı hocalar çıkıp ta bu ülkedeki yalana talana yolsuzluğa tek laf etmiyorsa benim gözümde Edip Yüksel elbette onlardan daha değerli olacak. Koyunun olmadığı yerde keçiye bişey derlermiş ya o hesap.

iyi de bu yaptığın çıkarcılık olur
    ben ondan bahsetmiyorum kavramsal olarak islam dünya gerçekleriyle uyumsuzdur diyorum

bak en basiti Allah diyor ki malınızı benim yolumda harcayın
    ha bakayım bir yiğit çıksın da bu gün ayfon 11S almayacam gidip bu parayla bir fakirin bir aylığını vereyi neden olsa ayfon 10s im 1 sene daha iş görür desin

yemezler günümüzde para herşeydir

bak şimdi müslüman geçinenler bile
    suriyeliler ekmeğimizi yiyor fakirleştik diyorlar
    (hah tam oldu tencere kapak)
    ne oldu din iman müslümanlar kardeş kendisi tokken komşusu aç yatan bir hırka bir lokma hikayeleri
    gel külahıma anlat

• quote:

Kitabi kendimize uydurmucaz hocam biz kitaba uyacaz..

ben o ışığı göremiyorum :(
  • tabıkı o ışık var cevrenize Kuran ı Kerımın mealını okumayı ve akıllarını çalıştırmayı öğütlerek başlayabilirsiniz..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.