Şimdi Ara

Edifier S330D Mi T20 Mi? Hangisini Almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu iki seçenekten hangisini tercih etmeliyim?Arasında ne gibi farklar var,arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.Müzik dinlemek için alacağım.Dengeli bir ses istiyorum.

• Hocam T20 2.0 bir sistem subwofer ı yok edifier s 330 3 yollu bir sistem artı Edifier ın S serisi çok kaliteli sürücülerle donatılıyor ben C2XD modelini kullanıyorum değiştirecek olsam o fiyata ne creatıve ne de logıtech gibi markalara para veririm t20 fena değil hakkını yemeyelim fakat bir Edifier kesinlikle olamaz
  • http://www.edifier.com/us/en/speakers/s330d-2.1-gaming-speakers buradan inceleyebilirsin aklına takılan bir şey olursa her zaman yardımcı olurum
  • Edifier S530DB kullanıcısıyım oyunda film de müzikte dengeli bir sistem arıyorsanız S330DB yi almanızı öneririm. Ama maksat daha detaylı müzik dinlemekse Microlab Solo6C yada Edifier R1700BT tercih edebilirsiniz...
  • T20 Aldım çok memnunum arkadşalar teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihgezer

T20 Aldım çok memnunum arkadşalar teşekkürler :)

Merhaba, T20 yi nereden aldınız acaba? T40 arıyorum 1 yıldır :)
  • elessar13 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba sahibindenden ve forumdan üyeliği olan birinden aldım hocam.2. el olarak tabi.Sıfır almak isterseniz t40 var nanokatalog sitesinde görmüştüm. t20 ve t40 var ikiside.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.