Şimdi Ara

Edifier m3200 sorunsuz, temiz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    sorunsuz ses sistemi, değiştireceğimden satılık, kusuru yok temizidir.

Edifier m3200 sorunsuz, temiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• fiyat yazılmadığına göre hediye edeceksin demek ki
  • forumdan bir arkadaş başka ses sistemi ile ilgili konuşurken önerdim aldı referans olsun diye açtım konuyu (:

canavar gibidir süze de öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ses kartı ile mi kullandınız acaba ? Bende de M3300 Sf var. Ses kartı ile sesin kalitesi artar mı merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeoTiger

Merhaba. Ses kartı ile mi kullandınız acaba ? Bende de M3300 Sf var. Ses kartı ile sesin kalitesi artar mı merak ediyorum.
    tabi ki artar, istisnasız. anakartınızın üstündeki ses çipi ses versin diyedir.

onboard ekran kartı ile güncel oyunları oynayabiliyor musunuz? napıyorsunuz 3-5 bin tl verip ekran kartı alıyorsunuz çünkü oyunlar kare kare oluyor, seste takılma olmadığından insanlar ekstra kart almıyor ama bilmiyorlar çok şey fark ediyor.

bugün creative z kartı mesela bir anakart fiyatına satılıyor, neden nasıl olur da zaten ses veren bir anakart fiyatına sadece ses kartı olur? diye sorsanız bile cevabı gizli.

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    İllaki artar ama kulaklarımızın pasını siler mi yani ? msi z170A anakartın kendi ses kartı özelliği ile onboard arasında bir fark göremedim. Sound Blaster Z model ses kartları da dediğiniz gibi pahalı. İllaki fark vardır. Ancak bu ses deneyiminde çağ atlatacak seviyede mi?

Sizde Creative Z ile mi kullandınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeoTiger -- 20 Eylül 2020; 2:6:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.