Şimdi Ara

Edifier Kullanıcıları Topluluğu (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.128
Cevap
36
Favori
120.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: live2lift

quote:

Orijinalden alıntı: Dimitri Danelia

http://www.edifier.com/us/en/speakers/s350db-bookshelf-speakers-subwoofer

hello friends I have special price for turkey

Edifier S350DB - 110 USD with VAT in turkey..
    waiting orders

there is only usa option and 249 dolars

dimitriden sipariş verdim, western unionla parayı gönderdim, hayırlısı bakalım :)

i was the one who ordered s350d today, thanks dimitri

• hello who want speakers u can order, little quantities left :)
    thanks
  • zanzi7575 kullanıcısına yanıt
    Linkte ki ürün 240 dolarken 110 dolara veriyim diyor! Bu kadar fark olabilir mi? Bu adam ya dolandırıcı yada firmadan habersiz, firmanın ürünlerini satıyor:) belki sattıgı ürün orjinal de degil, sonuçta çinden bahsediyoruz...
    Gümrük vergisini anlarım da gönderim ücretini karşılaması gerekir.
  • live2lift kullanıcısına yanıt
    Selamale.Ürun gelirse toplam ne kadara almış oluyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelirse benimdir gelmezse zaten benim hiç olmamıştır :) 110 dolar
    İnan buyuk heyecanla bekliyorum.iyi güvenip yollamışsın parayı.birde gümruk nakliye vs nasıl 110$ aklım almadı.senden.haber bekliyoruz birkaç arkadaş daha

• S350DB çok iyi bir sistem o fiyata veriyorsa düşünmek lazım hemen
  • Hello Limited quantities Left, waiting orders

S350DB-110$
    R2730DB - 125$
    Dimitri diğerleri niye sipariş vermiyor dedi, düşük fiyata millet inanamıyor ve güven problemi olabilir dedim, onlar da sonra 220 dolara alsın dedi:) tel nosu edifier distribütör nosuyla aynı, beni düşündüren kargo ve gümrük hepsi dahil 110 dolara adresime ulaşacak mı, ulaşırsa çok iyi, diğer taraftan s350d yerine başka birşey gelirse dimitrinin öbür dünyada yakasına yapışmaktan başka birşey kalmıyor geriye:) bana gelince foruma foto atarsam millet inanabilir dedim, o da sınırlı süreli diyor kampanya, sonuç olarak bunu bir ben yaptım galiba ve tutup bana bakarak sipariş verip ters bir durumla karşılaşılırsa sorumluluk kabul etmem ve benim kafada biri de yok sanırım :)

hocam oncelikle hayirli olsun umarim kazasiz belasiz elinize gecer.

Turuncu55 hocamizin gecen ay yaptigi bir yorum vardi, onu bulup yapistirdim şu şekilde;

FOB bir gönderim biçimidir. Burada satıcı ürünü nakliyeciye ürünü teslim eder ve gerisine karışmaz. Yani nakliye ve gümrük işlemleri alıcıya aittir.

Bu durumda size ek olarak %18 vergisi, 400-500 tl ithalat dosya masrafı ve nakliye masrafı da çıkar. Nakliye de tahminim min 500-600 tl tutar. Bu arada gümrük işlemleri uzun sürer be ürün ardiyede beklerse bunun için de masraf çıkar. Bunu da hesaba katın.

Detaylarını öğrenmek için isterseniz bir gümrük müşavirlik firması ile konuşun. Fiyatlar konusunda daha doğru bilgi verebilirler

sizin aranizda fob dab ddb vat gibisinden satis ve teslimat ile alakali bir ifade gecti mi, kendisi tam olarak ne diyor.

Aklima illegal yollar ile gurcistandan sokacagi fikri gelmiyor degil dogrusu :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moloss -- 1 Şubat 2018; 19:44:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Moloss kullanıcısına yanıt
    sağol, vat+shipping 110 dolar, illegal değildir takip no verdi
    Verdiğı tel no edifier dist ile ayni ise ozaman teslim süresi toplam maliyeti beklicez.

Peki dostum senin şuan kullandiğın edifier varmı

• m3300sf var
  • which models u interested in?
    I have many models but not in promo prices like

S350DB and 2730DB
  • mrflu2 M kullanıcısına yanıt
    Bayağı araştırma yaptım, elektronikçiye göstermekten başka çare gözükmüyor.
    Edifier'la görüşürken ülkemize en yakın distribütör olarak Dimitri'yi söylediler o konuda güvenebilirsiniz yazışmalarım var inşallah gümrük noktasında sıkıntı çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 15Yaman15 -- 4 Şubat 2018; 15:7:27 >
  • Merhaba arkadaşlar. Nanokatalogdan Edifier P3060 almayı düşünüyorum bütçe 300 400 tl fakat bir yandan da 380 tlye kuponla LG CM 4360 Alabiliyorum. LG 230W bir ses çıkışına sahip. Siz hangisini önerirsiniz?
  • I have 2 models in promo prices, who need good speakers pls contact me
    1) S350DB
    2) 2730DB
  • Şu anda Edifier fiyatları uçtu tamam hem seviyoruz hem kullanıyoruz fakat gerçekleri de konuşmak lazım o ürünün o parayı hak ettiğini düşünmüyorum kalitesiz kötü demek değil amacım yalnız fiyat/kalite de biraz dengelemesi lazım. Bu ikisi arasında kalsam LG yi seçerdim daha eğlenceli daha yenilikçi teknolojiler barındırıyor. (P3060'a göre)
    Şahsi yorumum nacinaze yardım etmek amacım; kimse Edifier'ı kötülüyor falan demesin ben 5 yıldır kullanıyorum çok memnunum sadece arkadaşa yardımcı olmak yanlış düşündüğüm nokta varsa uyarın herkese saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 15Yaman15 -- 6 Şubat 2018; 13:6:38 >
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.