Şimdi Ara

Edifier Kullanıcıları Topluluğu (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.127
Cevap
36
Favori
120.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Our company is Edifier brand distributor in Turkey, Georgia, Armeniahttp://www.edifier.com/int/en/region-language

We are looking long term partner in Turkey Area.

We have many requirements all day from turkey end users(People), they want edifier brand officially in turkey market.
    Are u interested in Edifier Brand (TOP BRAND) to be sell in Turkey area?

Mega Technology LLC
    Address: Tsereteli Street 115,0119 Tbilisi, Georgiawww.megatech.ge
    Tel: +995 32 2 19 30 69,
    Mob/whatsapp: +995 599 44 77 43
    Email: d.danelia@megatech.ge

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dimitri Danelia -- 4 Aralık 2017; 12:58:37 >

• cordor merhaba. Şu anda ürünler çok pahalı Edifier'ı Türkiye'de sadece Nanokatalog satıyor onunda fiyatları malum. 4 yıldır Edifier C2XD kullanıyorum. Bu markayı biliyorsan anlatmaya hiç gerek yok. Daha çevremde bu fiyata bu kalite de bir ürün görmedim yerine de yine Edifier koymayı düşünüyorum, o derece biraz uzattım bunları Edifier'ın fiyat/kalitesini anlaman açısından anlattım. Yorduysam kusura bakma:) Prisma Encore'un en büyük özelliği Wifi desteği olması. Seni bu cezbettiyse düşünebilirsin yalnız bu fiyatlar gerçekten pahalı yani yerinde olsam diyemiyorum bende bir üst model almayı düşünüyorum (Edifier S350DB). Yalnız durum ortada karar senin C2XD yi de düşün derim 500 TL civarında idi. Ayrıca Nanokatalog'a üye olursan 50 TL de indirim çeki vardı. Devam ediyor mu bilmiyorum.
  • Firmamız Türkiye, Gürcistan, Ermenistan'da Edifier marka distribütörüdürhttp://www.edifier.com/int/en/region-language

Türkiye Bölgesinde uzun vadeli ortak / Distribütör arıyoruz. pls Türkiye'deki Editifier satışı ile ilgilenen benimle iletişime geçiniz.

Her geçen gün birçok gereksinimimiz var.
    Editifier Markasıyla ilgileniyor musunuz (TOP MARKA)

Mega Teknoloji LLC
    Adres: Tsereteli Cadde 115.0119 Tiflis,
    Georgiawww.megatech.ge
    Mob / whatsapp: +995 599 44 77 43
    E-posta: d.danelia@megatech.ge

• Firmayla ilgili site üzerinden ve telefondan konuşmuştum, gözlemlediğim kadarıyla yardımcı oluyorlar aklına takılan birşey olursa canlı destek üzerinden veya arayarak danışman daha güzel olur. En azından ürünün durumunu ne kadar zamanda geleceğini öğrenmiş olursun. Üstad elimden gelen bu kadar:)
  • 15Yaman15 1 kullanıcısına yanıt
    Dönüşün ve yardımın için teşekkür ederim.

Aslına bakarsan Nanokatolog ile Amazon fiyatları aynı. Gerçi ben BF'den önce aldığım için, NK'nın BF indiriminden yararlanamadım, birazcık pahalıya aldım. (Gerçi aldığım tarihte Amazon ile aynı fiyattaydı)

Prisma Encoru aldım, çokta beğendim. Bass ağırlıklı bir sistemden geçtiğim için (Logitech :) ), ilk başlarda biraz hafif geldi. Ama şuan müziğin her tonunu dinleyebiliyorum, daha önceden duymadığım tizler, midler ortaya çıktı. Parasını hakediyor.

Hatta ben Beyaz istiyordum ancak NK'da siyah vardı stokta. Sipariş verdim, sağolsun Beyaz yollamışlar.

Tekrar teşekkürler!
  • Hello Dear all,

Our company is Edifier brand distributor in Turkey, Georgia, Armeniahttp://www.edifier.com/int/en/region-language

We are looking long term partner in Turkey Area.

We have many requirements all day from turkey end users(People), they want edifier brand officially in turkey market.

Are u interested in Edifier Brand (TOP BRAND) to be sell in Turkey area?

Mega Technology LLC

Address: Tsereteli Street 115,0119 Tbilisi, Georgiawww.megatech.ge

Mob/whatsapp: +995 599 44 77 43

Email: d.danelia@megatech.ge

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keyfini çıkartman dileğiyle, hayırlı olsun :)
  • Dimitri Danelia D kullanıcısına yanıt
    Dimitri kardeş esaretin bedeli misin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe bilmiyorum, sadece ingilizce
  • Gürcistandan tr ye ürün mü gelir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • üzgünüm türkçe konuşmıyorum lütfen ingilizce
  • Edifier Kullanıcıları Topluluğu
  • Firmamız Türkiye, Gürcistan, Ermenistan'da Edifier marka distribütörüdürhttp://www.edifier.com/int/en/region-language

Türkiye Bölgesinde uzun vadeli ortak / Distribütör arıyoruz. pls Türkiye'deki Editifier satışı ile ilgilenen benimle iletişime geçiniz.

Her geçen gün birçok gereksinimimiz var.
    Editifier Markasıyla ilgileniyor musunuz (TOP MARKA)

Mega Teknoloji LLC
    Adres: Tsereteli Cadde 115.0119 Tiflis,
    Georgiawww.megatech.ge
    Mob / whatsapp: +995 599 44 77 43
    E-posta: d.danelia@megatech.ge
  • Dimitri kardeşim türkiyr distubutoru iseniz ürün alalım. S880 ve e235Luna istiyorum.nasıl alıcaz .elinizdeki modelleri yazın buraya

• zanzi7575 kullanıcısına yanıt
    zanzi7575 Kardeş Dimitri Edifier'ın Gürcistan ve Ermenistan bayisi. Bayilik almayı düşünürken konuşmuştum. Türkçe bilmiyor çeviri kanalı ile iletişim kuruyor. Türkiye den bayilik almak isteyenler Dimitri ile görüşebilir. Bayilik hakkında bütün bilgileri alabilirsiniz. İngilizce olarak yazarsanız kısa sürede dönüş yapıyor. Ben de bu şekilde iletişim kurmuştum. Sormak istediğiniz birşey olursa yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 15Yaman15 -- 8 Aralık 2017; 11:27:32 >
  • türkiyede resmi bayime kavuşmak isteyen türk dili konuşmuyorum pls whatsapp ile benimle iletişime geç: +995599447743

i dont speak turkish language, who want to became official dealer in turkey pls contact me with whatsapp: +995599447743
    Selam dostum.bu kurlarla çok zor bayii bulması :) kendi buraya getirip satsın.ne modeller çıkti alamıyoruz

• zanzi7575 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Yaklaşık 5 yıldır Edifier ı sürekli takip ediyorum. En sonunda dedim ki bu işi yaparım Edifier la iletişime geçtik konuştuk bütün prosedürler tamam yalnız dediğin noktada takıldım. Kur fiyatları mahvetti, elimden bir şey gelse:)
    hocam bu marka henüz türkiyede yeterince tanınmıyor yapacağınız yatırım nedir nasıldır bilmiyorum ama ben sizin yerinizde olsam bir kez daha düşünürdüm
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Ses sistemlerini çok sevdiğim için bu işi yapmayı planlamıştım. Asıl amacım; yeni modelleri alamıyoruz bayilik yok yurt dışından da getirtecek olsak dolar sağ olsun aldı başını gitti anlayacağın olmadı. Dediğin gibi Türkiye'de bu markayı bilen ve kullanan kişi sayısı az. Nasip değilmiş, inşallah bayilik alan birisi çıkar da biz gibi fiyat/kaliteyi bilen insanların işini görmüş olur:)
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.