Şimdi Ara

Edifier Kullanıcıları Topluluğu (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.128
Cevap
36
Favori
120.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EDİFİER W288BT BEYAZ VAR ELIMDE.APTX BLUETOOTH NFC KABLOSUZ KULAKLIK.ÇOK TEMIZ SESI VAR.SPOR KULAKICI APARATI. KUTUSU VS HERSEYI VAR.RUSYADAN GELDI.UCAKDA KULLANDI GETIREN.130 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EDIFIER R1280T ALMAK ISTEYENLER.AMAZON.DE 'DE KARGO BEDAVA 6GÜNDE KAPINJZDA GETIREBIKIYORSUNUZ. 410TL TUTUYOR.----- YINE EDIFIER R2000DB ISTERSENIZ 1100TLYE KAPIYA TESLIM GELIYOR.IKI CIHAZIDA KULLANDIM.ÖZELLIKLE PARASINA GIRE 1280 PC VE KUCUK MEKANLAR ICIN IDEAL STEREO SISTEM.TEREDDUT ETMEDEN ALABILIRSINIZ.BASSLARI CAMLARI SALLIYORMU TARZI DUSUNCELERINJZ VARSA ALMAYIN AMA :) SELAMLAR

• merhabalar, ben bir öğrenciyim haliyle de bütçem kısıtlı isteklerim fazla.
    En fazla 450-500 lira bütçem var. Ama 500+1 lira dahi veremem. %90 müzik dinleyeceğim ve tek beklentim güzel ve kaliteli ses versin. Yani kapı pencere titresin gibi beklentim yok.
    Bu çerçeve de bana verebileceğiniz bir tavsiye var mı? İlla ki Edifier olmak zorunda da değil tabi ki.
  • senmahmut S kullanıcısına yanıt
    Selamlar abim.amfin varmı

• zanzi7575 kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki yok. Kendinden amfili bir şey alıp daha sonra bütçe bulursam belki güçlendirebilirim diye düşündüm ama ne kadar olağan bilmiyorum tabi ki.

Abim 500tl ye aktif 2.0 cihaz pek yok.edifier var bir kac model.1900 tii .ben kullandim.alınsa üzmez ama cok içine sinermi bilmem.sanki dinamiği eksik o modelin. Çogu cihazi kullanan biri olarak q acoustics 2010 var.birisi satiyor shbnde sitesinde.microlab vs 75 tl gibi amfiler var stereo.cok guzel temiz ses alirsin.zaten 2010 lar çok şık.microlab amfi için arkadaşlar negatif kinusabilir ama aslan gibi de çalar.Bu arada yine bakicam bisey gorursem seninyonlendiririm.micro set de uyar sana.birisnde philips mcd 708 var.ribbon tweterlı torodial trafolu.300tl diyor.youtubeda benim cektigim videosu var setin.izle istersen.cok memnun kalirsin...bu arada satilan cihaz benle alakası yok.tanimadigim birisinde.ama tabsiye ederim.

Peki içine siner dediğiniz bir sistem ne olur ne kadar mal olur? Belki olurda bir 3D modelleme işi alırsam üstüne koyarım. Artık ne zaman olur bilmem ama.

• Philipsin ilani var 488964788.550 yaparsa alinir.begenmezsen biraz bekle arastiralim yarin yazarim yada pazar.

• Ama tabi bu fiyat aralığinda biraz 650 gibi çıkabilirsen s530d al.çok mutlu olur ve seversin.naturel çalan sub ı gizlersen iki ufak bookshelf masa ustunde.burdaki arkadaşlar zaten yazarlar.530 begenmeyen varmı bilmem

Edifier s530d için internette arama yaptım satış olan bir yer bulamadım amazonda falanda. Bir tek nanokatolog diye bir sitede var oda bin lira üstü. Acaba model numarasında mı bir yanlışlık oldu. Ayrıca hem önerileriniz içinde verecekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
    Son olarak amazon.de de dolaşırken şöyle birşeyle karşılaştım. Örnek olarak; 129 euro gözüken edifier ürünü sepete atıp bu aşamaya gelince 109 euro'ya düşüyor.
    Yani cebimden sadece 109 euro mu çıkacak? Daha öncede amazon dan sınır düşürülmeden önce indirimle bir sınır altından bir kulaklık almıştım ama böyle birşeyle karşılaşmadım.

Evet.son aşamaya geldiginde zaten ne kadar odiyecegin yazıyor.onun dışinda birşey ödemiyorsun.amazon de.den yap alışverişini.eğer ordan alıcaksan ve mekan buyuk degilse 1700bt veya daha ufak bisey istersen ama guzwl r1280t.470tlbye falan kapinda olur

S530 TR DEN IKINCI EL ALABILIRSIN 600TL BANDINDA SATANLAR OLUYOR.

Fiyat bandına bakınca sanırım en iyi seçenek s530d oluyor. Yanlış mıyım? İkinci el alırken ömrü var mıdır kondisyonu nasıldır gibi konularda bir referans var mı?

Birde bi 8 ay falan 30-35 metrekare bir odada daha sonra 20-25 metre kare bir odada kullanıcam. 1700bt veya r1280 yada başkası hangisi benim için uygun olur?

Yanlış anlamayın sadece bilmediğim birşryin ikinci eli beni biraz korkutuyor açıkcası. Bir sorun yaşarsam pişman olmak istemiyorum çünkü geri dönüşü olacak bir maddiyatım yok. Birde ürünü aynı fiyata tekrar satamam ben ayıbını gizleyipte. Hani tavsiyenizi dinlemiyormuş gibi algılamayın lütfen.

Estafurullah oyle bisey düşünmedim.alırken deneyerek ve adresden alınırsa problem olmaz.o metrekarlerde 530 çok rahat yeter.1280 keyifle dinlenir ama odayı doğal olarak doldurmaz.yakın dinlemede tatmin eder.1700de ben 30mt kullandim gayet ueterli geldi.ama dedigim gibi 4-5 inclerde çok basslı doludolu çalsın biraz zor.ama bana göre yeterli derecede çalar.zaten apartmandaysanz sesi açamıyoruz.

Anladım, o zaman sırasıyla ikinci el s530d , r1700bt, r1280 kovalıcam.

Buarada yamaha nx b150 şuan indirimde, o benim için uygun bir seçenek midir?

S530d var sahbne .görmediysen bakabilirsin

• Gördümde abi biri istanbul da biri bursa da eksikleri var ve gidip bakma şansım yok. Ankara dayım ben. He de bütçemin üstünde. Neyse bakalım artık kısmet.

• S730 um vardi hey gidi günler

• Arkadaşlar merhaba sahibinden.com üzerinden elimdeki S530DW Ürününü satıyorum 550 tlye iletişimim sahibinden üzerinde var linkide bırakıyorum hayırlı alışverişler cümleten
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-edifier-s530-ilk-gelen-alir-bu-fiyata-494493005/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: astralll

EDIFIER C6XD 5.1 yada edifier r501t 5.1
    ikisinden birini almayı düşünüyorum ama satan bir site göremedim... Sizce hangisini seçmeliyim?

http://www.nanokatalog.com/Edifier-Multimedia-C6XD-Hoparlor-sistemi-80-W-9800-g-siyah,PR-257720.html?gclid=EAIaIQobChMIhd33g9CK1wIVwRwbCh2EEQDREAkYASABEgLM8vD_BwE

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.