Şimdi Ara

Edifier Kullanıcıları Topluluğu (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.128
Cevap
36
Favori
120.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güle güle kullan hocam güzel bir model fiyatlar çok uçmuş ya zamanında 1000TL civarı olan set şuan 3000TL civarında

7. Seneyi geçti benim X600 modeli bir kere açma kapama tuşu bozuldu onuda tanıdık bir elektirikçi sağolsun halletti, Bundan sonra bende iyi bir set almak istiyorum tabi bozulursa
  • http://www.nanokatalog.com/Edifier-S730D-Speaker-300-W-Stereo-28200-g-Black,PR-733797.html

Şaka mı bu? 6 sene önce aldığım set şu an 2000 liraya yaklaşmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • robotica R kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar çok abartı olmuş tamam dolarda etkili ama buda çok fazla ek bindirim yapmışlar bence.
  • Selamlar, bilgili arkadaşlara sormak istediğim bir durum var.. 2.0 hoparlör almak üzereyim ama birkaç model arasında kaldım.. İlk istediğim S2000 pro, bu olmazsa s1000db ye bakıyorum. S2000 pro için Amazon falan uğraşmam gerekecek s1000db nanoteknoloji de var ama fiyatı biraz uçuk.. Bu iki hoparlör arasında benim farkedemediğim gerçekten önemli farklar var mı? Sizin görüşleriniz veya önerileriniz nelerdir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kheldar

Selamlar, bilgili arkadaşlara sormak istediğim bir durum var.. 2.0 hoparlör almak üzereyim ama birkaç model arasında kaldım.. İlk istediğim S2000 pro, bu olmazsa s1000db ye bakıyorum. S2000 pro için Amazon falan uğraşmam gerekecek s1000db nanoteknoloji de var ama fiyatı biraz uçuk.. Bu iki hoparlör arasında benim farkedemediğim gerçekten önemli farklar var mı? Sizin görüşleriniz veya önerileriniz nelerdir?

Amazon.de'ye bakın birkaç güne geliyor
  • Merhaba,

Evlilik durumlarından dolayı yeni eve çıkıyorum 2 aya kadar.
    Nişanlımda film izlemeyi en az benim kadar sever.
    20m2 salonumuzu sinema ortamına uygun olarak düzenlemeyi düşünüyoruz.
    Led projeksiyonum var 3m genişliğinde güzel görüntü sunuyor. ancak bende basit bir logitech z333 2+1 var.
    ses efektlerinin tatmin edebileceği bir ses sistemi almak istiyorum.
    Logitech z906 almaktan hakkında okuduğum adaptör arızası yorumlarından dolayı vazgeçtim ki kime sorsam logitech ten kat kat iyi markalardan bahsediliyor.

Bu durumda ya Edifier dan bir model seçmem gerek yada AVR sistem kurmam gerek ancak AVR için bütçe ayırmayı düşünmüyorum. çok harcama olacak yoksa.
    Bilgisayarımda gamer anakarttan dolayı dahili güçlü ses kartı var. bir de usb harici creative sb xfi pro 5.1 kartım var.
    http://www.nanokatalog.com/Edifier-Multimedia-C6XD-Hoparlor-sistemi-80-W-9800-g-siyah,PR-257720.html
    linkteki ürün ihtiyacımı karşılar mı sizce?
    amazon.de ile 150TL daha ucuza geliyor.

Veya farklı önerileriniz varmı
    en az 5+1 olmak üzere 7+2 ye kadar seçenekleri değerlendirmek istiyorum.

İkinci elde ise Edifier DA5000PRO modelini alsam iyi bir tercih olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 6 Ağustos 2017; 1:15:10 >

• nohackmove kullanıcısına yanıt
    DA5000 modeli daha iyi performans sunar bundan genel olarak, Bir zamanlar çok istemiştim ama yer sıkıntısı olduğu için alamadım, Temiz durumda ise tercih edilebilir kesinlikle
  • Kheldar kullanıcısına yanıt
    Hocam S1000DB yada S2000 Pro cihazları pikaptan plak dinlemek amaçlı alacaksanız elbette ikisi arasında farklılıklar olacaktır ama tutupta PC ye bağlayıp 128Kbps lık mp3 ten yada youtubedan müzik dinlemek maksatlı alacaksanız ikisinden de uzak durun. Edifier R1280T yada Microlab B77 ziyadesiyle işinizi görecektir. Fazla para vermeden kaynak doğrultusunda ses alırsınız.
  • GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    kaça aldınız s530u, sanırım 4.917,92 TL fiyatı yanlış
    çünkü s730d daha ucuz görünüyor
  • merhaba müzik dinlemek ve genel kullanım için bir sistem bakıyorum. Aklımda r1700bt ve s1000db var. Fiyat farkı çok fazla mutlaka ses de fark vardır ama kaynak olarak spotify ı kullanıcam. Bu durumda hangisini önerirsiniz. S1000DB alsam aradaki farkı hissedebilir miyim? Kaynak kalitesi belli sonuçta yoksa s1000db yerine r1700bt alsam daha mı mantıklı olur? İki sistemide deneme imkanım olmadı, yorumlarınız benim karar vermem için çok önemli. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Güle güle kullan hocam güzel bir model fiyatlar çok uçmuş ya zamanında 1000TL civarı olan set şuan 3000TL civarında

7. Seneyi geçti benim X600 modeli bir kere açma kapama tuşu bozuldu onuda tanıdık bir elektirikçi sağolsun halletti, Bundan sonra bende iyi bir set almak istiyorum tabi bozulursa

Benim x600 de bir o kadar oldu , Maşallah şeytan kulağına kurşun tık deyip sorun çıkarmadı. Ses hala aynı pürüzsüzlük de ve kalitede. Ortalama 7 yıl kadar bilgisayara bağlı kullandım 1 haftadır da 49 luk UHD televizyonuma bağlayarak zevkini çıkarıyorum . Bu kaliteyi hâlâ hiçbir 2.1 sistemde göremedim.

• kontpantelon kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam çok iyi bir sistem yeni bir sistem alma durumu olursa bunu bende Tv'ye bağlamayı dşünüyorum
  • Arkadaşlar edifier s530,s730,s550 arıyorum.Satan varsa uygun bir fiyat karşılığında alabilirim

• speedyarrow kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir amfi olmadan kullandığını varsayalım yine de o farkı hissedilir ancak verdiğim paraya değsin istiyorsan amfi şart ikisi içinde. Aşırı derecede kalite tutkunu değilim tatmin etsin verdiğim paranın hakkını versin dersen r1700bt her türlü işini görür fiyat olarak mantıklı. Çünki s1000db hi-fi bir sistem ister istemez bir amfiye ihtiyaç duyar ve dinlediğin müziklerdeki kalite de bi o kadar önemli, spotify 320 kbps ses çalabilir kalitesiz mi değil ama s1000db için değmez o kadar parayı vereceksen bir daha düşün derim.
  • Yeni çıkan modeller bir anca gelse de bizde hasret gidersek 4 yılı geçmiş C2XD kullanıyorum şikayetçi miyim kesinlikle değilim ilk göz ağrım yalnız yeni modellerde bi başka;
    EDİFİER S350DB
    EDİFİER S301
    EDİFİER edifier airpulse a200
    VS...
  • S1000db nasıl amfiye ihtiyaç duyar .o cihaz aktif cihaz.yanlışlık olmasın

• 15Yaman15 1 kullanıcısına yanıt
    Özellikle S350DB modeli çok dikkatimi çekiyor fiyatı uçuk olacaktır bizde ama mükemmel duruyor gerçekten
  • Titanium twetr var.güzel olmazmı.birde S880 mutlaka alınmalı.ama nerden tabi.en uyduruk memleketlerde bile satılıyor.bizde yok

• zanzi7575 kullanıcısına yanıt
    Üstad kendi amfisi varda daha önce deneyimlediğim için diyorum, sağlam bir harici amfi gerçekten başka ha kendi amfisi de yeterlidir muhakkak ki söz konusu Edifier sa hiçbir şey diyemem bende Edifier cıyım.
  • Her gün kontrol ediyorum belki amazon a düşüverir diye ama nerdeeeeee
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.