Şimdi Ara

Edifier Kullanıcıları Topluluğu (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.128
Cevap
36
Favori
120.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok zor gelmesi hocam önce bir distribütör bulunması lazım şuan yok pazarda kalan ürünler satılıyor anlayacağın temiz ikinci el bulursan alabilirsin sıfır olarak X600 bulamazsın deneme fırsatı bulursan dene kesinlikle
  • kardeşim s.a bu ses sistemi camları titretiyor mu :)
  • furkantonya F kullanıcısına yanıt
    A.s hangi sistemden bahsediyorsun ?
  • edifier x600
    Son sese alınca bütün odayı ve camları titretmeye yetiyor fazlasıyla konumla alakalı birazda yeri iyi ise Sub' un çok iyi performans veriyor
  • nasıl konumlandırmalıyım bende bilgim yok
  • http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/edifier-multimedia-m3300sf-54w-rms-2-1-hoparlor-133730054?mpch=ads&ggap_s=akakce&ggap_m=ocs&ggap_n=akakce&scxid=14489-145823-2357-0

YENİ SİTEM TOPLADIM İYİ BİR SES SİTEMİ ARAŞTIYORUM ÖZELLİKLEDE OYUNLARDA VE MÜZEİKLERDE MAZİMUM PERFORMANSLI BASSLARI MAKUL SEVİYEDE OLAN 100-150 TLARASI BİR MODEL BAKIYORDUM ÜSTTEKİ LİNKTE Bİ MODEL BULDUM BU YADA HANGİ MODELİ ÖNERİRSİNİZ ?

Sub yerde olmalı kesinlikle ayrıca kendimde denemiştim önceden sub' un altına granit koymuştum ses daha bir güzel gelmişti sanki bass' alr özellikle odanızın ve Pc masanızın şekline göre değişir konumlandırma
  • nasıl yanii ?
  • x600'ü 2 yıl önce almıştım, son alanlardanım sanırım. F/P olarak rakibi yok bana göre.
  • x600 bulma ihtimalimiz yok mu artık
  • Nasıl yani derken anlamadım neyden bahsediyorsun ?
    2. el bulabilirsin oda belki elinde bu sistem olupta satan biri olacağını sanmıyorum
    Bende 4 seneyi geçti alalı X600' ü iyiki almışım fiyatının çok daha fazlasını veriyor bence
  • TR ye gelse hemen alacağım s760d modelini.
  • Bugunden itibaren Edifier M3300SF modeli kullanicisiyim

http://forum.donanimhaber.com/m_99643816/tm.htm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknik servisi nasıldır arkadaşlar. Da5000pro mun hoparlörlerinden cızırtılar gelmeye başladı. Sorun ne kabloda ne de hoparlörlerde. LR jakına hangisini takarsam aynı sorun oluyor. Son zamanlarda diğer jaklarda hafiften cızırtı yapmaya başladı. Prizi ve amfinin yerini değiştirmek gibi yöntemleri denedim ama olmadı. Bende sadece amfiyi alıp teknik servise gitmeyi planlıyorum. Servis mecidiyeköy demi? İnternette öyle gördüm ama net bişey yok tam olarak. Hemde garantisi olmasına rağmen faturasını kaybettim maalesef. Açıkçası ilgisiz ve açgözlü bi teknik servisleri varsa hiç uğraşmak istemiyorum.

• Arkadaşlar Edifier M3500 5+ 1 ses sistemini ve DTS decoderimi satıyorum ilgilenen varsa yazabilirler. Ürünü aldıktan sonra yaklaşık 5-6 ay kadar kullanıldı, toplasan 10-15 film izlemişimdir, daha sonra ise kaldırdım herşeyiyle kutusunda. Bebek yavaş yavaş ayaklanınca bende kaldırmak zorunda kaldım. Satmamın tek nedenide budur. Birkaç yıl kullanamayacağıma göre satmaya karar verdim
  • M3200 eklermisin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S730 u salonuma el yapımı kulelerimle beraber sinema sistemi yaptım öttürüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: veezy

Arkadaşlar Edifier M3500 5+ 1 ses sistemini ve DTS decoderimi satıyorum ilgilenen varsa yazabilirler. Ürünü aldıktan sonra yaklaşık 5-6 ay kadar kullanıldı, toplasan 10-15 film izlemişimdir, daha sonra ise kaldırdım herşeyiyle kutusunda. Bebek yavaş yavaş ayaklanınca bende kaldırmak zorunda kaldım. Satmamın tek nedenide budur. Birkaç yıl kullanamayacağıma göre satmaya karar verdim

istediğiniz fiyat?

• Edifier geçen aylarda S760D modelini duyurdu hatta Avrupada falan Satişi sürüyormuş.. Hala bi şekilde Türkiyeye gelmedi ürün... Logitech'in Z-5500'ünden de Z-906'sindan da daha kaliteli daha güçlü bi ses sistemi üretti Edifier ama Hala gelmedi gelmeyecek galiba.. Edifier önceki distrübütoru iflas edip kapatmişti sanirim ondan..

Bi gelse varya...
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.