Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Edge of Tomorrow'un devam filmi şekillenmeye başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
37
Cevap
1
Favori
923
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Edge of Tomorrow'un devam filmi şekillenmeye başladı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    160 Mesaj

titanic ne saçma film ya sonunda batıyor işte
    |
    |
    mcgul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mcgul

10 dakikalık sahneyi defalarca gösterip film yapmak???ikinciside böyle olacaksa hiç çekmesinler.

Senin vitamine ihtiyacın var bence. Bol bol oksijen solu ve meyve tüket.
    |
    |
    Logitech G933 Artemis Spectrum | Logitech Z-906
    Logitech G502 Proteus Spectrum | Logitech G410 Atlas Spectrum | Logitech F710
    Thermaltake Level 10 GT | Corsair HX850i 80+ Platinum 850W | NZXT. Sentry LX
    PSN ID: aliteyfik | Origin ID: TuRKaLi | Steam ID: aliteyfik
  • Teğmen
    221 Mesaj

sanki her filmi beğenmek zorundayım arkadaş ne insanlar varya klavye delikanlıları siziii anca burdan atıp tutarsınız işte.başka türlü yemez
    |
    |
    Bahsedilenler: alito , The Great Danton , waynei
    amd fx 8120/asus sabertooth 990fx r2.0/msı Radeon rx 470 gaming x 4g/gskıll 8gb sniper ddr3 1600MHz cl9/ocz vertex 4 128gb/seagate1tb barracuda sata 3.0 32mb cache/cm storm enforcer 750w, hıgh power/asus drw/thermaltake frıo/ LG D2342P Cinema 3D//harman kardon avr 165/harman kardon kkts 9
  • Yarbay
    8980 Mesaj

Niye, Hulk mısın sen? O zaman vitamine ihtiyacın yok ama akıl şart. Millet seni niye eleştiriyor, önce onu kavrayabilmen lazım.
    |
    |
    Logitech G933 Artemis Spectrum | Logitech Z-906
    Logitech G502 Proteus Spectrum | Logitech G410 Atlas Spectrum | Logitech F710
    Thermaltake Level 10 GT | Corsair HX850i 80+ Platinum 850W | NZXT. Sentry LX
    PSN ID: aliteyfik | Origin ID: TuRKaLi | Steam ID: aliteyfik
  • Teğmen
    221 Mesaj

önce bi saygılı eleştirmeyi öğren güzel kardeşim değişiksin bu yüzden biliyosun dimi?
    |
    |
    alito kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    amd fx 8120/asus sabertooth 990fx r2.0/msı Radeon rx 470 gaming x 4g/gskıll 8gb sniper ddr3 1600MHz cl9/ocz vertex 4 128gb/seagate1tb barracuda sata 3.0 32mb cache/cm storm enforcer 750w, hıgh power/asus drw/thermaltake frıo/ LG D2342P Cinema 3D//harman kardon avr 165/harman kardon kkts 9
  • Yarbay
    3148 Mesaj

Bende en son geçen ay anneme izletmiştim filmi ve kendisi gerçekten çok beğendi. Filmi açmadan önce ekstra hazırlık yapmayı da ihmal etmemiştim. Çerezleri cipsleri ve buz gibi limonlu sodaları servis edip filme öyle başladık

Elimde filmin orijinal dvd si ve ses sistemine bağlı oynatıcım da var.

Benim yaşım 31 annemin 56. Kimse bu filme kötü demesin lütfen hastasıyız ; )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdr-2015 -- 12 Mayıs 2017; 12:24:12 >
    |
    |
    alito kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Unutmayın ! Demokratik bir hukuk ülkesinde yaşıyorsunuz. Dini inancınıza "arabesk" yaşantınıza göre kurallar belirleyemezsiniz. Eğer ki hakiki bir inanca ve sadakate ihtiyacınız var ise onları ancak hak hukuk ve adalette bulabilirsiniz.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    İlk film güzeldi gerçekten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

başka türlü yemez derken ? meydanda hangi film daha iyi demek için güreşecek miyiz
    |
    |

Emily bluntı da çok göremiyoruz şu aralar iyi oluyor film çekmesi :d

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sana zahmet klavyeyi klavye delikanlılarına bırak pek senin alanın değil gibi

|
    |

bebe becikle uğraşıyoruz işte
    |
    |
    Kappa Face kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    18701 Mesaj
    O değilde kurtlar vardisi, Arka sokaklar izleyen adamlar bu filmleri beğenmiyor'ya diyecek yazacak birşey yok
    |
    |

ama Emily Blunt'ın dehşet güzelliği ve fiziği filmi olduğundan daha iyi yapmış

yalnız final çok saçma bitti. keşke finali iyi yapsalardı

neyse 2. si çıksa da izlesek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemall92 -- 17 Eylül 2018; 19:19:43 >

Orijinalden alıntı: Kemall92

yeni seyrettim çok beğendim filmi

ama Emily Blunt'ın dehşet güzelliği ve fiziği filmi olduğundan daha iyi yapmış

yalnız final çok saçma bitti. keşke finali iyi yapsalardı

neyse 2. si çıksa da izlesek

Finalin neyini (neresini) beğenmedin ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Unutmayın ! Demokratik bir hukuk ülkesinde yaşıyorsunuz. Dini inancınıza "arabesk" yaşantınıza göre kurallar belirleyemezsiniz. Eğer ki hakiki bir inanca ve sadakate ihtiyacınız var ise onları ancak hak hukuk ve adalette bulabilirsiniz.
  • Yüzbaşı
    944 Mesaj
    Güzel filmdi .evde bazen canım sıkılınca açıp tekrar tekrar izlediğim birkaç filmlerden birisidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

benim için de özel yeri var bu filmin. ama devam olayına şaşırdım. Evet çat diye bitiyor film ama gene de hikaye son yapmıştı. Bekleyip görecez.
    |
    |
    muaz1984 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
SEO
google reklamları
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,482
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.