Şimdi Ara

Edge of Tomorrow'un devam filmi için hazırlıklara başlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
1.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haber güzel ama ilk filmi arayacağız büyük ihtimalle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu habere çok sevindim. Filmi çok beğenmiştim, hatta hayatımda ilk defa bir filme para verip blurayını almıştım
  • Japonlar konu bulmada yaratıcılar ama aynı şeyi filme uyarlamada yetersiz kalıyor lar

• Bilmiyorum ama bu tekrar tekrar ölüm ve zamanda geri gitmek, oldukça saçma. Düşünsenize, tekrar tekrar ölüyorsunuz, zamanda geri gidiyorsunuz, aynınızdan bir tane daha var. Yani, belki en başta ilgi çekici gelebilir ancak biraz daha derine inince işler çığırından çıkar. Zaman yapısı tamamen bozulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: casperfriendly

Bilmiyorum ama bu tekrar tekrar ölüm ve zamanda geri gitmek, oldukça saçma. Düşünsenize, tekrar tekrar ölüyorsunuz, zamanda geri gidiyorsunuz, aynınızdan bir tane daha var. Yani, belki en başta ilgi çekici gelebilir ancak biraz daha derine inince işler çığırından çıkar. Zaman yapısı tamamen bozulur.

Filmdeki zamanda geri gitmeyi biraz yanlış anlamışsınız. Yaptığı şey tam olarak zamanda geri gitmek değil. Her öldüğünde olayların başlangıcına geri dönüyor. Diğer bir deyişle zaman döngüsü bu. Yani iki tane olma durumu yok. Dediğiniz şey Back to the Future serisinde var.
    Saçma gelmesi normal çünkü sonuçta film bilim kurgu, ama güzel film.

• catastrop kullanıcısına yanıt
    Üstad, film için yazmadım genel olarak yazdım. İzlediğim zamanda yolculuk filmleri bazen rayından çıkıyor.

• umarım güzel olur gerçi hikaye nasıl devam edecek

• Cok iyi filmdi guzel haber

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilk filmi aratmazlar umarım. ilk film de, Tom Cruise var diye, konusunu bilmeden sinemaya girmiştim. iyi ki de girmişim dedim. film harikaydı .
  • çok keyifli bir filmdi.bilgisayar oyununu anımsatan bir konu.öldükçe save ettiğin yerden devam et :)
    uzaylıların kankaları mı gelecek intikama :)

oblivion çok daha iddialıydı ama bu film bence çok daha keyifliydi
  • Oblivion kalite ve film olarak bu filme 5 basardı,bence onun devamı daha iyi olurdu.

Bu arada Tom abi bilim kurguya iyi taktı yakında Spielberg'i geçecek uzaylı takıntısı..!
    Artık emek verilen FİLMLER görmek istiyorum ben şahsım adına eski filmlerde olduğu gibi.( kostüm - mekan vs )
    bilgisayar başında hazırlanan efektler le oluşturulan Film adında OYUN değil.!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: NeyimVarKi?

ilk filmi çok beğenmiştim
    2. filmi sinemayı boykot ettiğim için sinemada izlemem ama korsanını izleyip çıkıncada dvdsini alırım büyük ihtimal
    kesinlikle hak ediyor
    ve ilk filmde gerçekten düşük bir hasılat var ortada
    bu tarz filmlere destek olmak lazım

Bir insan kendiyle bu kadar mı çelişir

- Sinemayı boykot ettiği için korsan dvd alıp izlicekmiş. Sonrasında ilk filmde düşük hasılat varmış da böyle filmlere destek olmak lazımmış

• Başka bir istilacı gelecektir, soru mu bu?

• Emily Blunt in ikna edilmesi cok iyi. Senaryo nasil devam edecek bakalim.

• Güzel haber
    Ama nasıl bir konu, senaryo olacak acaba? Uzay ırkı çoktan yok oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

quote:

Orijinalden alıntı: NeyimVarKi?

ilk filmi çok beğenmiştim
    2. filmi sinemayı boykot ettiğim için sinemada izlemem ama korsanını izleyip çıkıncada dvdsini alırım büyük ihtimal
    kesinlikle hak ediyor
    ve ilk filmde gerçekten düşük bir hasılat var ortada
    bu tarz filmlere destek olmak lazım

Bir insan kendiyle bu kadar mı çelişir

- Sinemayı boykot ettiği için korsan dvd alıp izlicekmiş. Sonrasında ilk filmde düşük hasılat varmış da böyle filmlere destek olmak lazımmış

kardeşim nası okudun mesajı sen ya
    korsanını izliycem
    çıkıncada dvd sini alıcam orjinal dvd yi yani
    yani hem sinemaya gitmemiş oluyorum
    hemde dvd sini alıp adamlara destek oluyorum bu kadar basit
    şu mesajdan şunu anlayamadıysan ne diyim sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeyimVarKi? -- 11 Nisan 2016; 13:51:09 >

• İlk film coğu kişiyi ters köşe yaparak baya beğeni kazanmıştı. Yanlış hatırlamıyorsam filmin sonu da belirsiz bitiyordu. Devam filmi olmasına hem sevindim hem de gayet normal karşıladım
  • İlk filmi ben de çok beğenmiştim ama konu olarak nasıl devam edecek bakalım,sırf çekilmiş olmak için çekilmezse ve Emily Blunt da geri dönerse güzel bir devam filmi olacağını umuyorum
  • Ben bu filmin bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum. Blu ray olarak aldım gitti.

• Sinemaya öylesine gidip vayy bee diyerek çıktığım nadir filmlerden biriydi. Umarım güzel olur

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.