Şimdi Ara

Edebiyat sıfırım ne yapmalı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MF'den TM geçen bi mezunum şuan en en ölü dersim edebiyat koca bi sıfırım maalesef
    Beni 20 netin üstüne ne zıplatabilir bunun için şimdiden başlamak şart mıdır edebiyata ?

Kaynak ve çalışma konusunda tavsiyeleri bekliyorum teşekkür ediyorum

• takipteyim +1
  • benim çalışma yöntemim şu şekildeydi: limit el kitabı gibi ayrıntılı bir konu anlatım kitabı al. yanına da limit soru bankası veya bilgi sarmal gibi sağlam soru bankası al ve el kitabını aç önüne teste başla. bütün soruları kitaptan bakarak yap. böyle böyle çok rahat ezberlemiş oluyorsun. yapamadığın soruları el kitabından bakarak test üstüne not al. ben böyle çalıştım 24 de 22 yaptım. bence edebiyat için erken şu an son 2-3 ay rahat biter ama hiç temelin yoksa şimdiden günde 1 test falan başlayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyi birisiydim -- 2 Kasım 2018; 22:48:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyi birisiydim

benim çalışma yöntemim şu şekildeydi: limit el kitabı gibi ayrıntılı bir konu anlatım kitabı al. yanına da limit soru bankası veya bilgi sarmal gibi sağlam soru bankası al ve el kitabını aç önüne teste başla. bütün soruları kitaptan bakarak yap. böyle böyle çok rahat ezberlemiş oluyorsun. yapamadığın soruları el kitabından bakarak test üstüne not al. ben böyle çalıştım 24 de 22 yaptım. bence edebiyat için erken şu an son 2-3 ay rahat biter ama hiç temelin yoksa şimdiden günde 1 test falan başlayabilirsin.
    Çok açık çok aydınlatıcı olmuş hocam ağzınıza sağlık çok teşekkürler

Limit el kitabı yetersiz kalır tarzı laflar dönmüştü çevremde şüphem vardı yarın edineceğim bi tane

• Vedpla V kullanıcısına yanıt
    limit el kitabı bence yetersiz değil ama yetersiz gelirse yine limitin sadece cumhuriyet edebiyatına özel kitabı var o da iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyi birisiydim

limit el kitabı bence yetersiz değil ama yetersiz gelirse yine limitin sadece cumhuriyet edebiyatına özel kitabı var o da iyi olur.
    Ona da göz gezdireceğim hocam peki deneme vs olarak bi öneriniz var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vedpla V kullanıcısına yanıt
    yargı lemma çözmüştüm ben fena değildi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.