Şimdi Ara

EDEBİYAT HOCASINI DÖVMEYE KARAR VERDİM FİKİRLERİNİZ ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
1.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pcykoo34

quote:

Orijinalden alıntı: BİLOCÆN

quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

quote:

de git la burdan

Sus len keke

konuyla alakasız olacak ama keke dost demekti dimi?

Çal KEKE Çallll desem anlarsın

hayır anladım ama anlamını konuşuyorum şuan adanalılarla alakası yok

aç sözlüge bak. keke'nin anlamına

zor geliyor öğrenmem daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dava aç , mahkemeyi kazanırsın, arkadaşım açtı ve kazandı. O aslan müdürler kedi oldu kedi
  • kesin çözüm budur hocam
     EDEBİYAT HOCASINI DÖVMEYE KARAR VERDİM FİKİRLERİNİZ ?
  • Edebiyatçı dövülür mü lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: O Meşhur Kel Adam :)

quote:

Orijinalden alıntı: ATBAYILTAN

quote:

Orijinalden alıntı: O Meşhur Kel Adam :)

Arabasının tamponunu çiz.

V for vandetta maskesi takip cizmistim ben

Sen banka müdürü değilmiydin ya

Yok la ne banka muduru ben 17 yasındayim

• Konuyu acan 15 yasindan buyukse sinirsiz uzaklastiririm kendimi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğretmen sandalyesine iğne dik az mı yapardık be bi kere dalıp kendim oturuyodum zor tuttular

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasıklarına tekme at sonra kafasını bacaklarının arasına al ve moonwalk yaparak ossur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wuppergs

Beyler bu adamın 2 dir sınavına giriyorum 90 -100 beklerken 60 alıyorum hocanın yanına gidip kagıdımı görmek istediğimde de git la burdan diye atar yapıp beni başından salıo. adam yüzünden okuldan kalcam son çare artık 3 gündür düşünüyorum bi beyzbol sopası tarzı bişeyle yakalayıp dövmeye karar verdim sizce ne yapmalıyım gençler ?

Yemeğine/içeceğine müshil ilacı at

Uyku ilacı da atabilirsin ( bu şakaydı )

Çare müshil

• bütün edebiyat-dil ve anlatım hocaları öyledir. sözlünle sınav notunu aynı verirler. alışveriş listesi bile yazsan sana dersteki duruşuna göre kafasında belirlediği notu verir; çünkü verebilir, edebiyat sınavlarının şablonu yoktur. ölçü, hocanın bir uzuvunun sola yada sağa bakmasına bağlıdır.
  • bizim arkadaş mezuniyette konuşmuştu yeni gelen 1.sınıflar da vardı. bu kadın dedi 4 sene boyunca benim 100 lük kağıdıma 60 verdi kağıdı görmek istedim yok dedi başında saldı şöyle yaptı böyle yaptı tam seninkiyle aynı hesap. mezuniyet töreninde hocayı oraya gömmüştük. öyle birşey olabilir. bir de bir başka hocaya diplomanın fotokopisini verdiler o da çok sağlamdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehhani.

60 ile sınıfta mı kalıyon oha

kardeşim alan dersinse çana kalırsın ama edebiyat alan dersim değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: LickUP

Konuyu acan 15 yasindan buyukse sinirsiz uzaklastiririm kendimi.

kardeş profile girip bakarsın üni okuyoruz yas 20 şimdi yavaşça uzaklas buraalardan
  • quote:

Beyler bu adamın 2 dir sınavına giriyorum 90 -100 beklerken 60 alıyorum hocanın yanına gidip kagıdımı görmek istediğimde de git la burdan diye atar yapıp beni başından salıo. adam yüzünden okuldan kalcam son çare artık 3 gündür düşünüyorum bi beyzbol sopası tarzı bişeyle yakalayıp dövmeye karar verdim sizce ne yapmalıyım gençler ?

keke bende terracity yakınlarında oturuyorum birşey olursa söyle geleyim. ( 6 yıldır taek wondo çalışıyorum.müdür ve yardımcılarını ben alırım hocayıda sen pataklarsın )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

quote:

keke bende terracity yakınlarında oturuyorum birşey olursa söyle geleyim. ( 6 yıldır taek wondo çalışıyorum.müdür ve yardımcılarını ben alırım hocayıda sen pataklarsın )

özel mesaja gelde planı konusalım boksuçuyum bnde

• Bende dövcem 100 vercekti sözlüme 55 vermiş delirdim napayım off
  • Atraksiyona ne gerek var? Sana kağıdını göstermek zorunda biraz diretirsen bakarsın. Olmadı şikayet et
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

quote:

özel mesaja gelde planı konusalım boksuçuyum bnde

citi gene iş başında keke özel mesaj atamadım burdan yaz olay yerini ve tarihini.hatta ben arabayla geleyim kaçması daha kolay olur

• hll knk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absolutely_TR

hll knk

Daha dovmemis

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.