Şimdi Ara

Edana Ardreamin En Güçlüsü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edana Ardreamin Human ve Karus En Güçlüleri Kimler İtemleriyle Birlikte Yazarsanız Sevinirim.

• UP !
  • senin bir diyeceğin varda söyleyemiyormuşun gibi sanki :)
    sen başla bakalım kim çıkacak kaleminden
  • Yoo Benim Hiç Bir Bilgim Yok Sadece Size Soruyorum.Edanaya Yeni Başladımda Bilgi Toplamaya Çalışıyorum
  • 4koicihoda bunu hatırlayabildim 1 sene önce sağlam chardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: uAslAnkara

4koicihoda bunu hatırlayabildim 1 sene önce sağlam chardı

charı sattı, yeni alanda aynı itemler yok sanırım, eskisi gibi sağlam değil..

ayrıca bu konu çok fazla polemik konusu olabilir,
    oynayarak güçlüler kim görülür..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FightMaster -- 21 Ocak 2008; 16:35:50 >
  • Hmm Başka Fikri Olan Söyleyebilirmi Merak ediyorum Çünkü
  • karus bildiğim bi MrsJacqueLiny var çok sağlam str priest
  • quote:

Çok kestim, Allah'a ve türklere söven türk kimliği olan ama insan olmayı bile beceremeyen bebe bir şahıs.
    Ayrıca ardream'in sağlamı diye bir kavram yoktur hangi 80 lvl sağlam itemli adam dcz charı açarsa o sağlam olur:) Eskidendi o sağlam ardreamci kavramı kalmadı şimdi öyle birşey. Oyun ytl oldu zaten saçma bir konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 21 Ocak 2008; 16:45:35 >
  • lj e katiliyorum hatta size ornek bi topic linki vererek devam etmek istiyorum :)
    zamaninda forumdan bir cok kisinin devam ettigi edenada benim acmis oldugum bir topic tartismalarin da yer aldigi Altin Karma topigi :p

http://forum.donanimhaber.com/m_13770349/mpage_1/key_/tm.htm

Acilis tarihine bakin derim bide simdiye..
  • kahban bence en saglam
  • FFeedBacKK Tek geçerim Duyduğuma göre çok sagLam itemleri var. Human galiba . Pek bir bilgim yok ama çoğu zaman adını duyuyorum .
  • quote:

Orjinalden alıntı: L.J

quote:

Çok kestim, Allah'a ve türklere söven türk kimliği olan ama insan olmayı bile beceremeyen bebe bir şahıs.
    Ayrıca ardream'in sağlamı diye bir kavram yoktur hangi 80 lvl sağlam itemli adam dcz charı açarsa o sağlam olur:) Eskidendi o sağlam ardreamci kavramı kalmadı şimdi öyle birşey. Oyun ytl oldu zaten saçma bir konu.

doğru olabilir bilmiyorum kişiliğini tanımam etmem geçen yaz en sağlamlardan biriydi karuslarda assas olarak

• Ardream i bilemicem ama genel olarak edana da sağlam olan Ateşoğlu10 var...cok sağlam bi char..şu an lwl 78
  • quote:

Orjinalden alıntı: QwA

Ardream i bilemicem ama genel olarak edana da sağlam olan Ateşoğlu10 var...cok sağlam bi char..şu an lwl 78

bu söylediğin şahıs visnevotka clanında iken pelerin görevinde açık unuttuğu koxpla anahtarı çalmıştı..

78 iyi kasmış :)))))
  • Humanlarda rascolnicow diye bir asasvardı en çok damageyi o vuruyordu bana.
  • MrsSweet Peteray04 Kahv6da1felankor7m falan vardı benim zamanımda yok mu bu elemanlar şimdi
  • Şu an için kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle RisiKo'dur
  • Ytl Kimde Bolsa O dur Sağlam
  • IquisI derim ben Expshard +9 dv +9 , enionbow +9 . full chtin +9 , iron set dual felankor ring , eme +1 , re +1 gelde bu adamı kes:D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.