Şimdi Ara

ECZACILIK MI İYİ BİR UNİ DE MÜHENDİSLİK Mİ VEYA BOĞAZİÇİ MAT (OYLA GEÇ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

ECZACILIK MI İYİ BİR UNİ DE MÜHENDİSLİK Mİ VEYA BOĞAZİÇİ MAT (OYLA GEÇ)

(En Son Oy Tarihi: 14.8.2020)
Giriş
  • dostlar 27k sıralamadA dişin altına ne yazmalıyım

• mühendislik akar matematiği sakın düşünme çok ilgili değilsen.
  • 27k'da iyi mühendislik mi varmış ?
  • Yekase2084 kullanıcısına yanıt
    hocam herkes tıpa koşuyo itü ytü vs kaçla kapatacak
  • Mao tun kullanıcısına yanıt
    hocam öğrt olurum boğaziçi mezunuyum deyip prim kasar dersane özel ders vs ile iş yaparım diye düşünüyorum ama sadece düşünüyorum yazmadım daha
  • Hocam ist. yaz benim müh. alanına ilgim olmadığından ecz. yazacağim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben müh. yazdım.

Eczacılık hakkında tek iyi yorum duymadım , kanun dolayısıyla eczane açamıyorsun ve mecburen düşük ücretli işlerde maaşlı çalışmayı kabul ediyorsun .

Mühendislik daha geleceğe yönelik bir meslek , kalburüstü bir okuldan mezun olursan okul yılların da boş geçmemişse güzel fırsatlar yakalayabilirsin. Dal olarak ise bilgisayar ve ee daha cazip geliyor .

• Ben ecz Hacettepe yi düşündüm ama bilmiyorum daha listeme dişten sonra birşey eklemedim

• mzlm07 kullanıcısına yanıt
    Hocam ecz. yazacaksan sıralamanın biraz altında yer yaz bence açıkta kalmamak için

• Hocam bnce geriler hacettepe ama altındada yazacam Hacettepe yi başa yazarım

Öyle de olur hocam

Bence de eczacılığı başa yaz. Eczacılık demek sadece eczanede çalışmak demek değildir iyi araştırırsan yan dallara ayrılıyor. Kozmetik veya ilaç firmalarıyla ortak çalışıp ilaç Argelerine katılabiliyorsun. Mühendislik çok iyi üniversitelerde olmadığı sürece tavsiye etme derim işsiz kalma riski var çünkü.
  • Hocam yanılıyorumdur umarım ama 27k sıralamaya iyi bir mühendislik gelmez, boğaziçi mat hiç hiç gelmez. Kendinizi buna inandırıp hayal kırıklığına uğramayın diye söylüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Reiz baban zenginse dukkan devralacak kadar (illa ankara istanbul deil yozgat vb de olur ordan buyutcen isini sonra kralsin) hic dusunme yaz

• Hombolo H kullanıcısına yanıt
    Ytu gtu bogazicinin bazi ise yaramaz bolumlerini gozunuzde buyutmeyin

• Yavuzselim66 kullanıcısına yanıt
    Hocam işe yaramazdan kastınız nedir ve ytü ve gtü ile alakalı dediğinizin benim dediğimle alakası nedir?

Ytu gtu deil bogazicinin ise yaramaz bolumleri(mat gibi gelip milletin moralini bozmayin orasi hayli hayli gelir cunku herkes dis tip yazior bogazicinde ana dal okuyacak hic kimse gormedim)

:) hocam sizin görmüyor olmamanız boğaziçi matematiğin 27k ya gerileyeceği anlamına gelmez bilmiyorum hiç baktınız mı daha önce fakat geçen sene boğaziçi mat en son 15k almış. Geçen senelerde sanki çoğunluk tıp yazmıyormuş gibi konuşuyorsunuz. Burada umut tacirliği yapacağıma doğru bildiğimi söylerim ki başlığı açan arkadaşım kendini buna inandırıp 31 ağustosta yıkılmasın. Bilmiyorum nasıl sıralamanız nedir fakat ben 7k yım yazılabilecek düzgün bir mühendislik bu sıralamada bile bulmak zor. Bu demek değildir ki 27k da yazılacak mühendislikten mezun olan birisi köyü mühendis olacaktır hayır olay böyle de değil. Ayrıca son olarak pisagor matematik evi youtube kanalında atılan “üniversite tercihleri üzerine” adlı videoyu izlemenizi öneririm bakalım türkiye 37.si arkadaşımız hangi bölümü yazıyor :) umut tacirliği yapmayın.

Kardes baktim yazdigim sacma olmus cidden 15k imis 7 k ya tobb yaz bence

Hocam ben hekim olmak istiyorum mühendisliği örnek olsun diye yazdım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.