Şimdi Ara

## ECS'den nForce 520LE Yonga Setli Yeni Anakart ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## ECS'den nForce 520LE Yonga Setli Yeni Anakart ##

Dünyanın en büyük anakart üreticilerinden ECS, AMD'nin soket AM2 formundaki güncel anakarltarına yönelik olarak uygun fiyatlı olması beklenen yeni bir anakart hazırladı. Firmanın nForce 520LE yonga seti kullanan yeni anakartı NFORCE6M-A'nın özelliklerini gelin birlikte irdeleyelim.

AMD'nin soket AM2 formundaki işlemcileri için hazırlanan ECS'nin yeni anakartı üzerinden 4 adet DIMM slotu yer alıyor ve 8GB'a kadar DDR2-800/667/533/400MHz bellek desteği sunuluyor. Slot dizilimine baktığımızda PCI Express x16×1, PCI Express x1×1, PCI×3 gibi slotları ile zengin genişleme olanağı da sunan anakart üzerinde ayrıca 6 kanal ses desteği ve gigabit ethernet özelliği de yer alıyor. RAID konfigürasyonlarını destekleyebilen 2 adet SATA-II konnektörünün yanı sıra IDE desteği de sunan anakart bütçesi geniş olmayan AMD kullanıcılarını hedef alıyor.

Yurt dışı satış fiyatının 65$ civarında olacağı söylenen anakartın piyasaya çıkış tarihi şu an için bilinmiyor.

• Güzele benziyor anakart ve fiyatta iyi giriş seviyesi PC ler için ideal...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrapoD35 -- 8 Eylül 2007; 12:16:46 >
  • rengi çok güzel ispirto rengi
  • Türkiye ye daha yüksek bir fiyattan girerse bu ürün için biraz pahalıya kaçar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TANER 82

rengi çok güzel ispirto rengi

Ağzımdan almışsın. Rengini bende çok sevdim.
    Gigabyte mavisinden daha güzel geldi bana
  • ECS çok uygun fiyatlı anakart üreticilerinden biri daha önce kullandım fakat hiçbir problem yaşamadım. Çok iyi bir anakart almanızı tavsiye ederim.
  • nforce 520 ve 560 lar bildigim kadarıyla AM2+ destegiyle gelecekti. bu anakartta böyle bi haber söz konusu degil. bilginiz var mı?
  • Am2+ desteği var-phenom'la çalışıyor

Ürün Detayı
     ## ECS'den nForce 520LE Yonga Setli Yeni Anakart ##

ECS NFORCE6M-A nForce 520LE 2000MT 800mhz DDR2 AM2 S940 ATX Pheonom Dest. Anakart

Son Kullanıcı Fiyatı 61,00 USD + KDV

Özellik Açıklama
    Yonga Takımı NVIDIA GeForce 6100/nForce 430
    İşlemci Desteği AMD Phenom, Athlon™ 64 FX / Athlon™ 64 X2 Dual Core
    Soket Tipi Socket AM2+
    Bellek Desteği DDR2 Dual Channel
    Bellek Hızı 800/667/533MHz
    Bellek Kapasite 8 GB 4 DIMM
    PCI Yuva 3 adet
    PCI Express x1 1 adet
    PCI Express x16 1 adet
    Ethernet Gigabit
    Tümleşik Ses 6 kanal ses
    Sabit Disk (ATA) 1 adet
    Sabit Disk (SATA) 4 adet
    RAID Var SATA RAID 5
    USB 2.0 8 adet
    Boyut ATX 305*210mm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.