Şimdi Ara

ECS, AMD Fusion işlemcili Mini-ITX anakartını CeBIT 2011'de tanıtacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bunun PCI Express Slotu da 4x olmasın da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

quote:

Orijinalden alıntı: darkaura

quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

Bunlar için birde minik powerlar gerekiyor.. hiç öyle bir habere rastlamadım şimdiye kadar. bunu alan adam bunun iki katı büyüklüğünde birde power mı almak zorunda kalıcak? zaten amaç mini bir sistem kurmak ama power işini nasıl çözücek millet!!

bende hep ayni seyi soyluyorum.
    el kadar mini itx anakartlar yapip, niye atx baglantisinda israr ediyorlar anlamis degilim.
    hem boyut artiyor hemde sistem hantallasiyor.

laptop adaptoru benzeri baglanti yapsalar tadindan yenmiyecek. hangi tip soket yaptiklarida onemli degil. +5volt gereksinimi kalksin yeter. sadece 12v yada 19v la calissin. biz bir sekilde adaptor uydururuz ona.

bende tam olarak seninle aynısını düşünmüştüm. hala koca koca kablolarla mini anakarta atx güç girişi çok abes bence.. laptoplardaki gibi bir adaptor tarzı uygun bir güç girişi hayli hayli yapılabilir. sanırım intel bu konuda bir standart oluşturmadan kimsenin kılını kıpırdatacağı yok.. milletinde kolayına geliyor hazıra konmak.. yapsana adam gibi bir çalışma, koy ortaya.. yok ille bekleki birileri birşey yapsın

Bence olay sadece kolaya gelmekle alakalı değil. Piyasada, anakartın üzerinde görünen ve görünmeyen her zımbırtının bir üreticisi mevcut. Şimdi bu tarz bir yenilik yapmak için çok güçlü olmak gerekir, örneğin intel gibi. Böyle değilseniz, hiçbir şey yapamazsınız. Yapmaya kalkışan olursa kartın üzerindeki ilgili sektörü karşısına alır. Bunu yapan küçük bir şirket ise bu kriz içinde kaybolup gider.

Bazı şeyleri tüketiciler istemeli...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.