Şimdi Ara

ecs 945gct-m2 anakarta uygun işlemci lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende ecs 945gct-m2 anakart var ve bu ana karta gidecek oyun için hiç bi oyunda sorun çıkartmayacak bi işlemci lazım.. bilgili arkadaşlar bana yardm edebilrmi? fiyatı makbul olsn :D
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: chapqin

arkadaşlar bende ecs 945gct-m2 anakart var ve bu ana karta gidecek oyun için hiç bi oyunda sorun çıkartmayacak bi işlemci lazım.. bilgili arkadaşlar bana yardm edebilrmi? fiyatı makbul olsn :D

Oyun için ekran kartı da önemli.

Anakartınız bayaa eski, desteklediği en iyi işlemci e6600 o da çok yeni bir işlemci değil anca ikinci el bulabilirsiniz.İmkan varsa ve oyun için sistem kuracaksanız sistemi baştan toplamanız daha mantıklı olacaktır.
  • yerinde olsam elindeki işlemciyi ve anakartı makul bi fiata satıp 2 nci el g31 veya g41 anakart alırdım kalan bütçeylede 2 nci el e5200 veya e5** serisi bi işlemci alırdım
  • bnde ki pc de : 1 gb 256 bit axle 9600 gt ekran kartı var ve 3 gb ddr2 ramm mevcut.. ve oyun için ki örneği protetype gta 4 ws gibi oyunları sorunsuzca oynayayabileceğim işlemci anakart lazm :D ona göre neler yapmam gerekr? işlemcim 2.66 celeron.. anakartla işlemciyi satsam üzerine ne kadar daha para katarsam iyi bi anakart ve işlemci alabilrm ? 2.el de olabilr temz olduktn sonra .. ve bu anakrtımı ve işlemcimi kaça stabilrm ? tşk hepinize
  • Selamün aleyküm elimde Core2Duo 2.8ghz 3m/1066 ve Core2Quadcore 2.66 4m/1333 işlemciler vardır uygun fiyata verebilirim.Başka parçalarda vardır isteyen olursa : kececikaan@hotmail.com adresiyle iletişime geçerseniz yardımcı olabilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.