Şimdi Ara

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.881
Cevap
195
Favori
286.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

950 için uygulamayı açıp robotun üzerine tıklayıp, sağ üst köşede 3 nokta var ona basınca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kdundar kullanıcısına yanıt

O nasıl olacak? Benim elimde 950 yok. 950 cihazı olmadan uygulamaya 950 eklemek mümkün mü ?

• T8 AIVI için görev programlaması:

Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler

Ayrıca 4. Ekran görüntüsündeki en sağdan zamanlanmış ev devriyesi yaptırabilirsiniz.

• Merhaba arkadaşlar,

Benim de T8 aivi dün itibariyle elime ulaştı; 30.Aralık'da sipariş vermiştim.

@Exper1980 arkadaşa özellikle çok teşekkür ederim, özelden hem desteği için hem de sorularımı bıkmadan cevaplandırdığı için. Buradan da Ali Bey ve diğer arkadaşlar yorumlarını esirgemedikleri için teşekkürler.

Henüz Marcs telefon ve şifre bilgisini iletmedi, istedim dün, bekliyorum.

Aklıma takılan bazı konular var:

1- 5G'yi nasıl kapatıyoruz (teknik çok bilgim yok).

2- Bir odaya ve küçük wc'ye girmesini istemiyorum hiç. İlk haritalamada buraların kapısını kapatmayı düşünüyorum, sonradan duvar sınırı vermektense. Ne dersiniz?

3- Temizlik yapmasını istediğim zamanlar temizliğini bitirdikten sonra silme işini yapması sanki daha mı doğru olur? Yani mop'u sonradan takıp silme işine başlaması.

Sadece temizlik ya da sadece mop komutu nereden nasıl veriliyor ? Mop'un takılması ya da değişimi esnasında bekletme komutu nasıl veriliyor? Çok şey bilmiyorum açıkcası.

4- Uygulamadan temizlik işine başlamasında sıkıntı oldu diyelim, (zaman zaman haritada problemler yaşandığı görülüyor) o vakit manuel temizliğe başlatsam yine hafızasındaki haritaya göre mi temizliğe başlayacaktır?

5-Benim sorularım çalıştırmaya başladığım zaman da gelecek görünüyor, biter mi bilmiyorum Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogadeniz0 -- 15 Ocak 2021; 17:43:33 >

• ütopist Ü kullanıcısına yanıt

Cihazınızı bilmiyorum elimdeki cihaz ile ecovacs uygulaması üzerinde nerede diye tarif ettim, benden sonraki mesajda t8 için de yazılmış.

• Atif Zafrak kullanıcısına yanıt

Hocam selamlar nasılsınız?

Abim de Almanya'da yaşıyor, bir kaç ay sonra türkiye'ye dönecek. Şuanda uygun fiyatlı bir Ozmo 950'ye denk geldi. Alsam mı diye düşünüyor. Cihazı türkiye'de kullanırken garanti konularında sıkıntı çıkıyor mu bilginiz var mı?

• ahmetnbr kullanıcısına yanıt
    Merhaba gelirken bir tane bizim için T8 modelini getirtebilir miyiz?
  • ZevkiSefa kullanıcısına yanıt

Hocam merhabalar, malesef pek sanmıyorum :) Ev taşıyacakları için alanları sıkıntılı. Ben kendime bile aldıramayacağım için geçtiğimiz haftalarda türkiye'den 360 aldım. Yoksa kendime de oradan aldıracaktım

• ahmetnbr kullanıcısına yanıt
    :) eyvallah
  • Ecovacs Deebot Ozmo 900 ve T serisi robot süpürgeler

Yanıtlar için çok teşekkür ediyorum. Asıl sormak istediğim şu ayarlar ne işe yarıyor ve bu ayarları nereden yapabiliyoruz? @sirphoenixx @kdundar

Bu ayar titreşimli mopu taktığınızda yukarıdaki SS’lerin içinde 3 nokta ile gösterilen menü içine girdiğinizde ortaya çıkan scrubbing pattern menüsünde çıkar. Titreşimli mop takılı değilken ekran görünmez (deaktif olarak da görünmez, hiç yoktur)
  • Dogadeniz0 kullanıcısına yanıt
    Hocam sorularınızın bazılarının cevabı ilk sayfada olmakla beraber bazıları da sizin ekipmanlarınıza özel olabilir. Ben elimden geldiğince cevaplayayım.

1) Modem ya da routerınız özelinde bir ayardır, kendi modem ayarlarınızı internetten bulup yapabilirsiniz.
    Haritayı çıkardıktan sonra 5ghz’yi tekrar açıp tekrar deneyin, Ecovacs artık harita çıktıktan sonra sorunsuz olduğunu açıkladı, ben evde her iki frekansı da aynı isimli olarak kullanıyorum
    2) odaların kapısını harita sırasında kapatsanız da bir sonraki area temizliğinde kapı açık ama uzaktan görse de haritaya katabilir ya da auto temizliği sırasında kapı açıksa kesinlikle odaya girip haritaya dahil edecektir. Hiçbir zaman girmesin diyorsanız no go Zone yapmalısınız.
    3) Silme işini süpürme bittikten sonra yapmak her zaman en doğrusu, çünkü eğer deep scrubbing gibi bir şey yaparsanız süpürme için fanı da çalıştırıyor olmanız durumunda nemin tamamını içine çekecek ve filtre vs motoru tehlikeye atarsınız. O yüzden önce normal süpürme, arkasından titreşimli mopu taktıktan sonra preferences içinden fan ayarını en soldakinden kapatmalısınız. Gerçi onda da biraz çekiyor ama nem gelmiyor hiç.

4) Bunu bilmiyorum

• sirphoenixx kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Peki ne işe yarıyor bu ayar?

Aslında fotoğraftan anlaşılıyor, üsttekinde tek dikiş alttakinde çift dikiş silme yapıyor.

Teşekkür ederim. Peki ne işe yarıyor bu ayar?

• 4875 e aldım ben de T8 aıvı modelini, 633 dolara geldi. Hadi hayırlısı olsun. İlk kez ali expres ten alışveriş yaptım. Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkürler.
  • Bugün bezleri üst üste koyup denedim,bana ikisi kalın oluyor gibi geldi. Makineyle yer arasında mop mesafesi kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurFB1453 -- 15 Ocak 2021; 16:40:33 >
  • OnurFB1453 kullanıcısına yanıt

Üstüne beyaz bezi diktirmeden mavi mikrofiber bezi titreşimli mopa taktım , maalesef yine kalın geldi ve cihaz titreşimli mopu bırakarak devem ediyor. Yani deneme olumsuz sonuçlandı. Beyaz üzerine mavi diagonal bezleri alıp kullanacağız.

• Exper1980 kullanıcısına yanıt
    Mavi koyu maviyle de cam sileriz hocam artık :)

Merhaba @sirphoenixx;

Cevaplar için çok teşekkür ederim.

3) Buradaki yorumunuzdan anlıyorum ki sorun yaşanmaması için dikkat edilmesi gereken bir çok püf noktaları ve özellikli durumlar var ve detaylı araştırmadan kör topla çalıştırmaya geçmek sıkıntılar doğurur bu robot süpürgelerde. O halde her temizlikte fanın açık olduğundan emin oluyoruz, titreşimli mop esnasında ise fanı kapatıyoruz. Peki titreşimli değil de normal mop ile temizlikte de yine fanı kapatmayı öneriyor musunuz?

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.