Şimdi Ara

ecoFLEX Astra nın hızlanması biraz vasat (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
0
Favori
6.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hellman

quote:

Orijinalden alıntı: Ali Dogukan

quote:

Orijinalden alıntı: time_keeper

Şu manyağın önüne kırmaya cesaret edebilir miydin?

Caravelle kullanıcısı olarak itiraf ediyorum ki,Transporter-Caravelle kullanıcıları normal değil.Onu durdurup döveyim desen minimum çekebileceği malzemeler ;

ecoFLEX Astra nın hızlanması biraz vasat

ahahahaa :D:D:D:D ulan ne güldüm sana ya adam caravalle almış diye direk mafia moduna girmiş. ulan karşıma gelip böyle konuşsan 1 kaşık suda boğarım seni haberin olmaz bebe... sen neyin kafsını yaşıyosun zavallı forum asosyali seni

Hellman 16 yaşında olduğunu biliyoruz bir konuda söylemiştin veya ağzından kaçmıştı boşuna debelenme git işte

• Forumda o kadar güzel paylaşımlar kaybolup giderken şu konunun tutması da enteresan yahu.Sizinde hoşunuza gdiyor bu muhabbetler di mi?
  • Bu muhabbetler değil, sana laf sokmak hoşumuza gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbo'

quote:

quote:

quote:

Caravelle kullanıcısı olarak itiraf ediyorum ki,Transporter-Caravelle kullanıcıları normal değil.Onu durdurup döveyim desen minimum çekebileceği malzemeler ;

ahahahaa :D:D:D:D ulan ne güldüm sana ya adam caravalle almış diye direk mafia moduna girmiş. ulan karşıma gelip böyle konuşsan 1 kaşık suda boğarım seni haberin olmaz bebe... sen neyin kafsını yaşıyosun zavallı forum asosyali seni

Hellman 16 yaşında olduğunu biliyoruz bir konuda söylemiştin veya ağzından kaçmıştı boşuna debelenme git işte

gün geçmiyor ki bir liseli daha patlamasın...
    havai fişek gösterisi gibi mübarek, insan baktıkça bakası geliyo...

• Liselilerden daha çok atraksiyon paylaşmalarını bekliyoruz.

Hadi bakalım.

Bir gece babamın arabasını kaçırdım .... gibi.

:Hadi yazın utanmayın.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sende bir sıkıntı yok inşallah

Yer ve duruma göre değişir,sıkıntı yok merak etme

*Edit

Kimiferhat nickli arkadaşım,dostum,ağabeyim.Sanırım uykusuzluğun azizliğine uğradın.Tekrar okumanı yeğlerim.Böyle kullanıcıları DESTEKLEMİYORUM.

quote:

Büyük puntolarla yazmışım benim öyle kullanıcılara karşı olduğumu.Ulan bu adam oruç tutuyor biraz anlayışlı olayım desem,çocukların oruç tutması farz değil.

Bir daha da cevap yazmayacağım.16 yaşında olduğunu kendin söylemişsin zaten.İnan ki uğraşacak halim yok seninle ,kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali Dogukan -- 1 Ağustos 2011; 13:55:30 >

• @Ali Dogukan

ne yazıkki ali arkadaşımıza katılıyorum..caravelle ve transporter suruculeri dediği gibi normal değil..çoğu maganda açıkcası..suv suruculeri gibi diyelim şuna..
  • Yaw o değil de, bu yol bilgisayarlarının verdigi yakıt degerleri doğru mudur müdürler??
    Ben pek güvenmiyorum da acep haksızlık mı ediyorum??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

Yaw o değil de, bu yol bilgisayarlarının verdigi yakıt degerleri doğru mudur müdürler??
    Ben pek güvenmiyorum da acep haksızlık mı ediyorum??

en garantisi senin yapacağın hesaplama olur tabi kuruş kuruş tam istiyorsan. sadece 5-10 kuruş farkeder senin ki ile arabanın hesabı arasında...
  • 1.3 ecoflex ten ne bekliosun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***BSZ***

1.3 ecoflex ten ne bekliosun.

konu başlığı ve konunun amacı önceden farklıydı
  • Önceki başlık: ecoFLEX Astra görünce tokatlayasım geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Önceki başlık: ecoFLEX Astra görünce tokatlayasım geliyor.

Bu tür davranişları hiç tasvip etmiyoruz !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet ya, gerçekten iyi gitmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre BİÇER

quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Önceki başlık: ecoFLEX Astra görünce tokatlayasım geliyor.

Bu tür davranişları hiç tasvip etmiyoruz !

Ama onların passat 1.9 u var

• Fanteziye bak...
  • Bir liseli daha patlamış, kaybımız büyük.
  • Albea motoruyla şu güzelim Astra'yı heba ediyorlar. Harika bir tasarım boşa gidiyor.

Bravo, Lancia, Giulietta, Linea'daki 1.6 120hp dizel ünite Astra'da neden kullanılmıyor bilen var mı?
  • Kullanısaydı böyle olmucaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckopat_6

Albea motoruyla şu güzelim Astra'yı heba ediyorlar. Harika bir tasarım boşa gidiyor.

Bravo, Lancia, Giulietta, Linea'daki 1.6 120hp dizel ünite Astra'da neden kullanılmıyor bilen var mı?

yakıt ve vergi yüzünden olabilir ecoflex bildiğim kadarıyla 100 km de 3.6 litre tüketiyor,ülkemizdede malum petrol fiyatlatları bu yüzden olabilir diye düşünüyorum,ama bu sadece benim fikrim daha farklı sebeplerde olabilir.bide bu markalarla opelin alakası yok her markanın kendine özgü motor seçenekleri oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.