Şimdi Ara

#Ece'yeUmutOl'duk :) | GEREKEN MİKTAR TOPLANDI! [25.07.2018 MİNİK ECE ARTIK YÜRÜYEBİLİYOR] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
15
Favori
30.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kappa Face

Up Ülke ve dünya gündemine de izin alıp konu açmayı deneyin orası da baya popüler lakin yaş ortalaması için pek bişey söyleyemeyeceğim. ekşide de başlık açılabilse güzel olur

Ekşi sözlükte başlık mevcut
    https://eksisozluk.com/eceye-umut-oluyoruz-kampanyasi--5353565

• Saçma sapan şeylere devlet para harcıyor ve çerez parası deniyor.

Senelik bu tip özel hastalar için 50-100 milyon tl bütçeden ayrılsa herhalde batmazyız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel
  • Canım benim, Allah şifa versin.
  • Up.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah acil şifalar versin
  • Allah acil şifalar versin. Umarım tez zamanda toplanır para.
  • Şu anda 750 bin ₺'nin üstünde bir miktar toplanmış,ne yazıkki halen 1/3'ündeyiz.Az çok demeyelim elimizden geldiğince bağış yapalım.İnşallah kısa sürede koşup,eğlenirsin diğer yaşıtların gibi.Gözlerinden öpüyorum çocuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lopster -- 9 Mayıs 2017; 22:25:3 >
  • Sizin desteğinizle belki Ece'nin ileride ki hayatı, şimdikinden çok daha farklı olabilir. Unutmayın ki; "Küçük bir çocuğun gülüşüdür hayatı güzelleştiren."
  • Öğrenci olduğumdan çok büyük bir para gönderemedim, benden de ufak bir miktar küçük kardeşimize. Umarım en kısa zamanda sağlığına tamamen kavuşur. Allah şifalar versin
  • Acil sifalar dilerim, insallah kisa surede toplanir.

• Takip. Öğrenciyim, imkan olduğu kadar yardım yapacağım.

Çok basit bankamatiğe gidip kartsız işlemlerden para yatırmayı seçiyorsunuz ibanı yazıp parayı bölmeye koyup gönderiyorsunuz arkadaşlar 5 dakikanızı almaz size yardım edin 5 lira 10 lira damlaya damlaya göl olur.
  • İnşallah sağlığına kısa sürede kavuşur

• Allah acil şifalar versin. Yarın elimden geleni yapacağım. Araba arayanlar, telefon yarıştıran, bilgisayar seçenler hadi hep beraber minik yavruya umut olmanın maddi ölçüsü yok.

• Konuyu yukarıda tutalım arkadaşlar. Inşallah bende yarın elimden gelen yardımı yapacağım. Ama konuyu yukarıya taşımazsak daha çok kişiye ulaşamayız. Yardım yapamayacaklar en azından up yazısında konu yukarıya taşınsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: SmuraY

Allah acil şifalar versin. Yarın elimden geleni yapacağım. Araba arayanlar, telefon yarıştıran, bilgisayar seçenler hadi hep beraber minik yavruya umut olmanın maddi ölçüsü yok.

Kesinlikle.
    Kimisi 5-10 TL göndersem ne olacak deyip pas geçebiliyor. Damlaya damlaya göl olur.
  • Ufakta olsa bir katkı yaptık. Küçük prensesimize acil şifalar diliyorum.
  • up
  • Konuyu gören herkes bağış yapsa da yapmasa da yorum yaparsa popüler konulara çıkar belki, bir kişi fazla görse bile iyidir. Her gün yorum yazarak konuya destek olmaya çalışacağım. Güncellemeleri takip etmeye çalışacağım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.