Şimdi Ara

Ece Erken, elektrik faturasını paylaşıp isyan etti!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
22
Cevap
0
Favori
1.820
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Ece Erken, elektrik faturasını paylaşıp isyan etti!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4259 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: routemaster

105 TL harcanan elektrik, fatura hazretlerinin kendisi 222 TL. Senin faturanda tuketim ve toplam ne kadar?

Daha klimayi acmadim.
    fatura nerede bilmiyorum. bir 2 gün sonra bakıp yazacgım...şunu biliyorum Kwh ı 0,70 Tl civarı...yani 70 kuruş...
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Malvolorne

http://www.gazetevatan.com/alkol-yasasina---ece-erken-maddesi---538833-gundem/

Alıntıları Göster
    hakimlerin uygulaması farklı
    örnek olayda 2 bira içen ve çevirmeye yakalanan vatandaş üflemiyor kan tahlili istiyor
    hastanede 90 promil alkollü yani yasal sınırın altında çıktığı halde savcı dava açıyor
    mahkeme hakimi ceza veriyor gerekçede her ne kadar kan analizinde 90 promil çıksa da vatandaşın çevirmeye yakalandığı an ile kan örneği verdiği zaman arasında 73 dakika bulunduğu ve kanda alkolün zamanla elimine olduğu nazara alınarak çevirmeye 100 promil alkol sınırının üzerinde yakalandığı anlaşıldığından şeklinde gerekçe yazdı

başka hakim benzer olayda yasal sınırın altında olduğundan beraat kararı vermişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kolayoto.com
SEO
Canlı Tv izle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.