Şimdi Ara

** ECA PROTEUS PREMİX **Kullanıcıları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.374
Cevap
59
Favori
210.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de bugün aldim premix 3300 nakit.ev net 110 mkare. 5 metre petek var.yeni bina. Dış cephe var. Montajini kendimiz yapacaz. İnşallah sorun yasamayiz.
  • haso6718 H kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun kaç kwlik modelini aldiniz
  • Teşekkürler.24kw olanı. Oda termostat kablosuz ne almaliyim. Daha ilk kombi tecrübemiz olacak. Her şey sorunsuz olur inşallah
  • Ben cosa akıllı termostat aldim hem kablosuz hem telefondan uzaktan erisilebiliyor. Onun haricinde e.c.a bin kendi oda termostatlarini tercih edebilirsin komşum general marka kablosuz termostat kullanıyor onlarda memnun birde honeywell diye bir marka var onun ürünleri de kalitelidir.
  • disintegration Hocam merhaba, 160 m2 net bir eve geçeceğiz,10 yıllık bina, Bosch Condense 2500, eca pro premix 24 ve eca pro premix 28 3 kombi arasında kaldım. Öncelikle eca daha yeni, ancak Bosch da daha sorunsuz gibi, eğer eca derseniz 28 ilk daha mı uygun olur m2 den dolayı( arada 100 tl var )
    Eğer cevap Bosch ise direkt sipariş vereceğim, teşekkürler.
  • dorillis kullanıcısına yanıt
    balkon..vs gibi ısıtılmayacak alanlar çıktığında ısıtılacak net alan kaç m2? binada yalıtım var mı? hangi şehirdesiniz?
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Balkon vs çıkarsa 150 kalır ısıtılacak alan. Ev 10 yıl önce yapıldığından tuğla arası strafor kullanılmış sadece,dışında cam yünü vb yok. 3 cephe, kuzey -batı -Güney, Eskişehir de ev. Cevap için teşekkürler şimdiden
  • dorillis kullanıcısına yanıt
    net 150m2 ise kesinlikle 28kW kapasite uygun

28kW eca proteus premix öneririm.idealdir
  • Yazın alev kaybı hatası verip çalışmayı durduruyor, kışın aşırı ısınma hatası verip çalışmayı durduruyor. Müşteri hizmetleri "R" tuşuna basar mısınız tamam şimdi ekranda ne görüyor sunuz ? normale dönmüştür diyor çocuğa anlatır gibi. Duşun ortasında çıkıp reset atmaya gidiyorum böyle böyle heralde 3 yıl garantiyi yiyip, 3. yıl sonunda kart arızası beyefendi diyecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Escapetolife -- 12 Temmuz 2018; 12:31:6 >
  • Yeni cosa termostatimin baglantisinida yaptım kısa hazırız Allah in iziniyle

** ECA PROTEUS PREMİX **Kullanıcıları
  • Kombiyi tavsiye etmiyorum, sıcak su konforu yok, 30 dereceye ayarlıyorsun suyu 55 dereceye kadar ısıtıyor, duş başlığından kaynamış su geliyor sıcaktan banyo yapamıyorsun, 2 günde bir E82 hatası veriyor, sıcak su için çağırdığım servis bu normal deyip gidiyor, servis sorunlu, kombi sorunlu, bu kombiden uzak durun...
  • baya iyiymiş bu model, bizim arkadaşlarda var ve hiç sorun yaşamamışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreenDragon

Kombiyi tavsiye etmiyorum, sıcak su konforu yok, 30 dereceye ayarlıyorsun suyu 55 dereceye kadar ısıtıyor, duş başlığından kaynamış su geliyor sıcaktan banyo yapamıyorsun, 2 günde bir E82 hatası veriyor, sıcak su için çağırdığım servis bu normal deyip gidiyor, servis sorunlu, kombi sorunlu, bu kombiden uzak durun...
    ben hiç bu sorunu yaşamadım. sizin cihazda problem olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyfnktk

Yeni cosa termostatimin baglantisinida yaptım kısa hazırız Allah in iziniyle

** ECA PROTEUS PREMİX **Kullanıcıları
    montajı nasıl yaptın hocam? kolay mı acaba ?
  • Çok kolay kapağı sokuyorsunuz, sonra siyah ekran bölümünü tutan 2 vida var onuda sokuyorsunuz ekran yani kart bölümü açılıyor içini acmaniza gerek yok arkasinda klemens var tek bir kabloyla koprulenmis onu sokuyorsunuz termostatı oraya bağlıyorsunuz bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyfnktk -- 11 Ağustos 2018; 17:25:56 >
  • Bende geçen hafta aldım proteus premix oda termostatıyla beraber 28 kW lık aldım evim net 135 m kare yerden ısıtma..mühendis 28 lık al dedi inşallah hata yapmamışımdır 28 likfazlamı gelir dezavantajı varmı??
  • Desingretion hocam 28 kW alarak yanlış bir kararmı verdim acaba ?24 kW ya göre dezavantajı nolur?yakıtta çok etkiler mi beni
  • yaz başı bende 28 kw satın almıştım, ilk takıldığında bir arıza vermişti rest tuşuyla geçti daha sonra hiç arıza vermedi kombi cok sessiz sadece sıcak suyu biraz geç veriyor suyu açıyorsunuz bariz 5 saniye sona kombi ateşleme yapıyor artık kombi içndeki suyu sıcak olarak gördüğünden soguk su gelince mi devreye giriyor tam olarak incelemedim ama şuan geç devreye giriyor o kesin. kış ayında ne olacak göreceğiz. birde sıcak su konforu içinde söyle soyleyeyim suan 35 derece ayarlı ama kazan 50 dereceye kadar ısınıyor. modülasyon oranına bağlı olarak en düşük alevde yansa bile su çok ısınmıyor kışın sular daha soğuk olacağından kazan en düşük alevde biraz daha az ısına cağından daha konforlu sıcak su vereceğini düşünüyorum.Kısacası Ben kombiden memnunum.
  • Teşekkür ederim bilgi için ev kaç metrakare sizin..
  • Onturk03 O kullanıcısına yanıt
    Dez avantajı olmaz sonuç olarak modulasyonlu bir cihaz ihtiyacı kadar enerji harcayacaktir
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.