Şimdi Ara

** ECA PROTEUS PREMİX **Kullanıcıları (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.374
Cevap
59
Favori
210.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, benim aynı marka model kombime honeywell wifi modeli bağlamıştım geçen kış, hiçbir problem olmadan da kullanmıştım, şimdi videoyu izleyince merak edip kombimin ayarlarına girdiğimde en son parametre P42. Acaba P42 ayarını mı değiştirmem gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bizansman -- 22 Temmuz 2021; 11:51:6 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Tekirdağda dubleks eve taşınıyorum, kapalı alan 180 metrekare civarı. Önce bosch 7000 serisine baktım 30 kwlık 10 bin lira, sonra ecanın 28 kwlığını gördüm 6 bin lira. Sizce eca yeterli midir çünkü arada ciddi fark var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • desu noto D kullanıcısına yanıt

eca proteus premix komponent kalitesi iyidir

paslanmaz çelik premix eşanjör, pirinç hidroblok grubu,honeywell gaz valfi,grundfos upm3 modülasyonlu pompa, kalorifer devresi için eco/comfort modu

180m2 alan için 28kw veya 30kw alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

eca proteus premix komponent kalitesi iyidir

paslanmaz çelik premix eşanjör, pirinç hidroblok grubu,honeywell gaz valfi,grundfos upm3 modülasyonlu pompa, kalorifer devresi için eco/comfort modu

180m2 alan için 28kw veya 30kw alabilirsiniz

Hocam selam,

130-140m2 civarı yalıtımlı, ara kat bir daire için 24kw yeterli olur mu?

kombici; citius ile proteus ekipmanları aynı fazla para verme dedi, pek inanadırıcı gelmedi ama çocuk da iyidir güvenirim kendisine siz ne diyorsunuz?

bir de calora var o da fiyat olarak citius ile proteus arasında bir yerde.

• kocaballi kullanıcısına yanıt

Merhaba

Satıcıya inanmayın

Citius ve calora'nın hidroblok grubu kompozittir yani siyah plastik

Dükkanında teşhir varsa kendiniz de bakabilirsiniz kombinin altında doldurma musluğu kalitesizdir

Citius ve calora önermiyorum

Eca alacaksanız proteus premix alın, hidroblok grubu Pirinç

Gaz valfi honeywell ,pompası grundfos upm3

Ana eşanjörü paslanmaz çelik premix. Yani kalitelidir

5 yıl garantilidir

Videoyu izlemenizi öneririm. 130m2 yalıtımlı ara kata 24kw yeter

** ECA PROTEUS PREMİX **Kullanıcılarıyoutube
    Ankarada kombi tesisat proje gibi işlerinizde yardıma ihtiyaciniz var ise arayarak yada videolarimizin altına yorum ekleyebilirsiniz.ankara ici ücretsiz kesi...
    https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=IP_M7nrFMGU

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

Merhaba

Satıcıya inanmayın

Citius ve calora'nın hidroblok grubu kompozittir yani siyah plastik

Dükkanında teşhir varsa kendiniz de bakabilirsiniz kombinin altında doldurma musluğu kalitesizdir

Citius ve calora önermiyorum

Eca alacaksanız proteus premix alın, hidroblok grubu Pirinç

Gaz valfi honeywell ,pompası grundfos upm3

Ana eşanjörü paslanmaz çelik premix. Yani kalitelidir

5 yıl garantilidir

Videoyu izlemenizi öneririm. 130m2 yalıtımlı ara kata 24kw yeter

youtube
    Ankarada kombi tesisat proje gibi işlerinizde yardıma ihtiyaciniz var ise arayarak yada videolarimizin altına yorum ekleyebilirsiniz.ankara ici ücretsiz kesi...
    https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=IP_M7nrFMGU

saolun hocam,

çok açıklaycıyı ve doyurucu bilgiler verdiniz...** ECA PROTEUS PREMİX **Kullanıcıları 

• Merhaba bugün proteus premix 24kw modelini aldık aynı günde gelip montajını yaptılar. Sormak istediğim şimdi bu kombiyi android üzerinden kontrol edebilmemiz için hangi termostatı almamız lazım link atabilecek var mı ? Takmaya gelen servis elemanları bunun kabloyla bağlandığını söyledi kendimiz takabilir miyiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: oKsyqeN

Merhaba bugün proteus premix 24kw modelini aldık aynı günde gelip montajını yaptılar. Sormak istediğim şimdi bu kombiyi android üzerinden kontrol edebilmemiz için hangi termostatı almamız lazım link atabilecek var mı ? Takmaya gelen servis elemanları bunun kabloyla bağlandığını söyledi kendimiz takabilir miyiz ?

Honeywell Y87RF2008+RFG100 Kablosuz Internetli Akıllı Termostat / Modülasyonlu - Openthermhttps://www.hepsiburada.com/honeywell-y87rf2008rfg100-kablosuz-internetli-akilli-termostat--modulasyonlu---opentherm-p-HBCV0000061IVB?magaza=%C4%B0rkaPompa&url_src=ios-product-detail

Kablosuz modülasyonlu ve aplikasyon ile kontrol edilebilir. Bağlantısını sizde yapabilirsiniz. Sadece klemens bağlantısı yapılıyor. Veya Honeywell servisi ücretsiz yapıyor.

• @_boyacı Hocam sağolun da kombinin kendisi 5 bin lira zaten. Bu iş için 2 bin lira mı gerekiyor yani ?

• oKsyqeN kullanıcısına yanıt
    Ben kullandığım ve memnun kaldığım ürünü önerdim. Elbette başka ürünlerde var. Kablosuz modülasyonlu çalışan istiyorsanız zaten pek bir seçenek yok. Aplikasyon mevzusu göreceli. Çok elzem değil derseniz RFG100 almanıza gerek yok.

• ** ECA PROTEUS PREMİX **Kullanıcıları

Arkadaşlar işaretlediğim kısım, bakır gaz borusunun cihaza giriş kısmı, metal bir klips yardımıyla sabitleniyor. Bakır borunun etrafında da bir çentik var, klips bu çentiğin altında mı kalıyor üstünde mi ? bunu anlamak için biriniz bu kısmın alttan fotoğrafını çekebilir mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxpeck -- 30 Ağustos 2021; 22:8:13 >
  • Arkadaşlar bu kombi ile kullanabileceğim , telefondanda ayarlama yapabileceğim çok pahalı olmayan memnun olduğunuz bir oda termostatı marka modeli paylaşır mısınız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaslar selam 4+1 müstakil 2.5 katlı bir eve 24kw premix az mı gelir.12metre petek diyelim 160metrekare ye yakın (sanayi tüpü kullanacağım)

önerilere açığım teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drfettah -- 10 Eylül 2021; 21:22:57 >
  • drfettah D kullanıcısına yanıt

28kw alın daha iyi. Risk olmaz

28kw de yetmeyebilir gibi 30-35kw yönelin 24kw hiç kaldirmaz boşa paraniz gitmiş olur.24kw hem pompa yetmez hem sicak su problem yaşarsiniz 28-30-35kw yönelin ama umarim üst katlat isinir isinmaz ise yedek pompa takmak zorunda kalabilirsiniz ayrica termostatik vana yoksa şart,28 ile 30-35kw pompa aynimi şahsen bilmem ama araştirmanizda fayda var.Sanayi tüpü ne kadar yeterli olur allah bilir keşke dogalgaz olsaydi düşüncelerim şahsi fikrim tm detayli bilgiye sahip değilim ama gördügüm videolar iç tesisatin dölenmesi durumu cok önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 11 Eylül 2021; 1:58:48 >
    35kw almanızı tavsiye ederim, üst kata sıcak suyu basarken homojen dağılım olmuyor, ancak yetiyor, sorun ısıtamaması değil, pompanın gücü, alt kattaki vanaları kısıp, üst katlara ancak sıcak suyu basıyor,
    Hepsi tam açık olunca üst kattaki petekler ılık aşağıdakiler çok sıcak oluyor

• ** ECA PROTEUS PREMİX **KullanıcılarıHD TEKNİK KOMBİCİM HÜSEYİN DOĞANyoutube
    eca kombi bakım ve parça tanıtımı muhtemel arızalar
    https://www.youtube.com/watch?v=3KoXSftgks4
  • @disintegration ECA PROTEUS PREMİX 24 kW almayı düşünüyorum. Evim müstakil dubleks ,130 metrekare, ısı yalıtımı var. 7.5 metre petek olacak( demirdöküm plus) ,ECA vana. ECA PROTEUS PREMİX 24 kW iyi bir seçim mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sarslanhan09

@disintegration ECA PROTEUS PREMİX 24 kW almayı düşünüyorum. Evim müstakil dubleks ,130 metrekare, ısı yalıtımı var. 7.5 metre petek olacak( demirdöküm plus) ,ECA vana. ECA PROTEUS PREMİX 24 kW iyi bir seçim mi?

yazmayı unuttum AYDIN kuşadasındayım

• quote:

Orijinalden alıntı: sarslanhan09

yazmayı unuttum AYDIN kuşadasındayım

Alıntıları Göster

diğer konuya da yazdım hiç düşünmeden alın 24kw uygun evinize

** ECA PROTEUS PREMİX **Kullanıcılarıgökdeniz TOPRAKyoutube
    Ankarada kombi tesisat proje gibi işlerinizde yardıma ihtiyaciniz var ise arayarak yada videolarimizin altına yorum ekleyebilirsiniz. ankara ici ücretsiz kesifimiz vardır vatsap telegram gibi kanallardan resim video gibi iletiler göndererek fiyat ve teklif alabilirsiniz 05077304829 05077304829 youtube kanalimiza lutfen abone olmayi unutmayiniz. hangi kombi alınır? en iyi yoğuşmalı kombi markaları 2021 kombi tavsiyesi. en iyi kombi hangisi en iyi kombi markası. en az yakan kombi Ankara'da tutulan kombiler. parçası ucuz az yakan kombi tesisat proje peteğim ısınmıyor. Kombi fiyatları. kombi seçimi. kombi önerileri kombi tavsiyeleri. en ucuz kombi fiyatlari. en uzun ömürlü kombiler. kombi resetleme kombim su eksiltiyor kombiye su basma kombi bakımı temizlemesi kombi filitre temizlemesi ankara dogalgaz KOMBİ en az yakan tasarruflu kombiler kombi fiyatlari kombi ömrü hangi kombiyi almaliyim kombi tavsiyeleri kombide olması gereken özellikler iyi bir kombi seçimi nasil yapilir en çok garantili kombiler ek garantili kombiler dikey baca kombiler bacali kombiler hermetik kombi en ideal kombi fiyatlari Tüm sorunlarınızda kombi ihtiyacınızda kombi almak degistirmek istediğinizde lutfen bizimle iletişime geçiniz 05077304829
    https://www.youtube.com/watch?v=IP_M7nrFMGU

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.