Şimdi Ara

ECA KOMBİSİ OLANLAR VE YENİ ALACAKLAR OKUYUNUZ.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
16.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evinde yıllardır kullandıgı garantisi dolmuş ECA kombisi olanlar servislere başvurup 3 yıllık garanti sözleşmesi yapabiliyorsunuz. Bu sözleşme cüzi bir fiyatla müşteriye hizmet amacıyla yapılıyor. 3 yıl boyunca yılda 1 bakım ücretsiz, her türlü tamirat, parça servis ücretsiz. yol parası diye bir şey yok...Geldim baktım şu kadar para vereceksin yok...Garantisi dolmuş ECA kombiler için piyango....
    Asıl piyango yeni ECA kombi alanlar için. Kombiyi kullanmaya başladıgınız tarihten 1 ay içinde servislere mürecaat etmek şartıyla 3 yıllık normal garanti dışında ilave 3 yıl daha garanti yaptırıyorsunuz...Garantiniz toplam 6 yıl oluyor. ikinci 3 yılda her yıl 1 kez bakım ücretsiz, servis yol parası yok. Parça, tamir parası yok. 6 yıl tertemiz kombini kullanacaksın....Bundan iyisi can saglıgı.....Bir bozuk fan için 550 lira isteyen falanca markanın servislerini bu topikte okuduk....Normal servis 100 lira demişti...Hatırlayın....13 sayfalık topikte ....Bu markaların yanında ECA ....farkını ortaya koyuyor....Alıp kullananlara hayırlı olsun....Bunun adı SATTIGI MALIN KALİTESİNE GÜVENMEK VE ARKASINDA DURMAK...Boşuna yazmadım aylardır....Saygılarımla arkadaşlarım.... Ayrıntılı bilgi.....www.emas.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 20 Mart 2007; 1:30:13 >

• quote:

Orjinalden alıntı: taşkafa

Evinde yıllardır kullandıgı garantisi dolmuş ECA kombisi olanlar servislere başvurup 3 yıllık garanti sözleşmesi yapabiliyorsunuz. Bu sözleşme cüzi bir fiyatla müşteriye hizmet amacıyla yapılıyor. 3 yıl boyunca yılda 1 bakım ücretsiz, her türlü tamirat, parça servis ücretsiz. yol parası diye bir şey yok...Geldim baktım şu kadar para vereceksin yok...Garantisi dolmuş ECA kombiler için piyango....
    Asıl piyango yeni ECA kombi alanlar için. Kombiyi kullanmaya başladıgınız tarihten 1 ay içinde servislere mürecaat etmek şartıyla 3 yıllık normal garanti dışında ilave 3 yıl daha garanti yaptırıyorsunuz...Garantiniz toplam 6 yıl oluyor. ikinci 3 yılda her yıl 1 kez bakım ücretsiz, servis yol parası yok. Parça, tamir parası yok. 6 yıl tertemiz kombini kullanacaksın....Bundan iyisi can saglıgı.....Bir bozuk fan için 550 lira isteyen falanca markanın servislerini bu topikte okuduk....Normal servis 100 lira demişti...Hatırlayın....13 sayfalık topikte okuduk....Bu markaların yanında ECA ....farkını ortaya koyuyor....Alıp kullananlara hayırlı olsun....Bunun adı YAPIP SATTIGI MALIN KALİTESİNE GÜVENMEK VE ARKASINDA DURMAK...Boşuna yazmadım aylardır....Saygılarımla arkadaşlarım.... Ayrıntılı bilgi.....www.emas.com.tr

iyi mal olsa bunu yapmaz bunu yapan markalar belli arçelik,vestel gibi markalar malını satamıyor 6 yıl garanti malına güvenen satacagına güvenen bunu yapmaz

iyi degil demekki
  • SIRF ÇAMUR ATMAK İÇİN ECA KONUSUNDA Yazdıgına kendin inanıyormusun ? Ben kombi yapıyorum yaptıgım mala 6 yıl garanti veriyorum DİYEBİLEN HANGİ MARKA VAR ? KOMBİ SORUYORUM......DÜRÜSTCE CEVAP VER...Bunu diyebilmek kalite ister....Kalite....Bana 6 yıl garantili bir kombi markası söyle.....Malını satamıyormuş,...Biraz soda içersen midene iyi gelir.....Rahatlarsın.....Saygılarımla arkadaşım.....
  • Vaillant senelerdir yapıyor, ECA'nında yapması güzel.
  • Aborjin kardeşim evinde kullandıgın 5 yıllık bir valliant kombiye gidip 3 yıl garanti yaptırabiliyormusun? Yılda bir servis parasız, yedek parça, tamirat parasız, eve gelme parası yok. Geldim baktım ver şu kadar para yok...Bence büyük bir hizmet. Kim yaparsa helal olsun...Saygılarımla...
  • quote:

Orjinalden alıntı: jacklondon

quote:

Evinde yıllardır kullandıgı garantisi dolmuş ECA kombisi olanlar servislere başvurup 3 yıllık garanti sözleşmesi yapabiliyorsunuz. Bu sözleşme cüzi bir fiyatla müşteriye hizmet amacıyla yapılıyor. 3 yıl boyunca yılda 1 bakım ücretsiz, her türlü tamirat, parça servis ücretsiz. yol parası diye bir şey yok...Geldim baktım şu kadar para vereceksin yok...Garantisi dolmuş ECA kombiler için piyango....
    Asıl piyango yeni ECA kombi alanlar için. Kombiyi kullanmaya başladıgınız tarihten 1 ay içinde servislere mürecaat etmek şartıyla 3 yıllık normal garanti dışında ilave 3 yıl daha garanti yaptırıyorsunuz...Garantiniz toplam 6 yıl oluyor. ikinci 3 yılda her yıl 1 kez bakım ücretsiz, servis yol parası yok. Parça, tamir parası yok. 6 yıl tertemiz kombini kullanacaksın....Bundan iyisi can saglıgı.....Bir bozuk fan için 550 lira isteyen falanca markanın servislerini bu topikte okuduk....Normal servis 100 lira demişti...Hatırlayın....13 sayfalık topikte okuduk....Bu markaların yanında ECA ....farkını ortaya koyuyor....Alıp kullananlara hayırlı olsun....Bunun adı YAPIP SATTIGI MALIN KALİTESİNE GÜVENMEK VE ARKASINDA DURMAK...Boşuna yazmadım aylardır....Saygılarımla arkadaşlarım.... Ayrıntılı bilgi.....www.emas.com.tr

iyi mal olsa bunu yapmaz bunu yapan markalar belli arçelik,vestel gibi markalar malını satamıyor 6 yıl garanti malına güvenen satacagına güvenen bunu yapmaz

iyi degil demekki

Evet senin düşüncene göre HONDA araçlarda kalitesiz çünkü onlarda garanti süresini 6 yıl yaptı
  • quote:

SIRF ÇAMUR ATMAK İÇİN ECA KONUSUNDA Yazdıgına kendin inanıyormusun ? Ben kombi yapıyorum yaptıgım mala 6 yıl garanti veriyorum DİYEBİLEN HANGİ MARKA VAR ? KOMBİ SORUYORUM......DÜRÜSTCE CEVAP VER...Bunu diyebilmek kalite ister....Kalite....Bana 6 yıl garantili bir kombi markası söyle.....Malını satamıyormuş,...Biraz soda içersen midene iyi gelir.....Rahatlarsın.....Saygılarımla arkadaşım.....

niye kızdınız arkadaşa bakın daha iyi marka alıpta sorunsuz kullanmak varken mesela wiessman,buderus ,bu yerli montaja niye güvensin millet ben olsam asla yerli montaj ürün kullanmam ve kafamada bu kadar sene garanti varı takmam çünkü bozulmaz sizin önerdiginiz üründen ben şüpheye düştüm o firmanın nesi oluyorsunuz

demekki malını satamama korkusu içindeki bunu yapmış iyi malın asla böyle atraksiyonlara ihtiyacı yokturtur
  • quote:

Orjinalden alıntı: ferahnaz

niye kızdınız arkadaşa bakın daha iyi marka alıpta sorunsuz kullanmak varken mesela wiessman,buderus ,bu yerli montaja niye güvensin millet ben olsam asla yerli montaj ürün kullanmam ve kafamada bu kadar sene garanti varı takmam çünkü bozulmaz sizin önerdiginiz üründen ben şüpheye düştüm o firmanın nesi oluyorsunuz

demekki malını satamama korkusu içindeki bunu yapmış iyi malın asla böyle atraksiyonlara ihtiyacı yokturtur

Arkadaş sen viessman, buderus alanların sorunsuz kullandığına inanıyorsan hiçbir şey bilmiyorsun demektir. İstersen verdiğim linkten bir incelede biraz bilgin olsun.

http://www.sikayetvar.com/index.php?ix=x&loc=categories&c=1&tree=339,368&level=3&id=368

Ayrıca ECA konusunda da hiçbir şey bilmediğiniz " önerdiğiniz üründen şüpheye düştüm " demenizden açıkça görülüyor. Eğer biraz olsun ECA hakkında bilginiz olmuş olsaydı bunları söyleyemezdiniz.
    Size son olarak bu forumlardaki gürcan1 arkadaşımızın imzasındaki yazıyı aşağıya kopyalayarak cevap vermek istiyorum.

biliyorsan konuş alim sansınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar.. Saygılarımla...
  • quote:

Aborjin kardeşim evinde kullandıgın 5 yıllık bir valliant kombiye gidip 3 yıl garanti yaptırabiliyormusun? Yılda bir servis parasız, yedek parça, tamirat parasız, eve gelme parası yok. Geldim baktım ver şu kadar para yok...Bence büyük bir hizmet. Kim yaparsa helal olsun...Saygılarımla...

Neden agresifleştin bilmiyorum ama 10 yıllık garanti ve bakım sözleşmesi yaptırdım. Umarım soruna cevap verdimişimdir. Hemde tam senin dediğin gibi....
  • Aborjin kardeşim iyiyim agresifleşmedim. Kombini iyi günlerde kullan. Benim garibime giden bir olay var. Bir ünlü marka ECA kombilerimde 6 yıl garanti veriyorum ...Diyor, Çamurun bini bir para...Demekki 10 yıl garanti verse daha kötü bir mal olacak, 15 yıl garanti verse daha daha kötü bir mal olacak...Bu nasıl kafa ? Hazımsızlık bu kadar olur...Açıklamak istiyorum benim ECA ile ne servis, ne satış, ne personel olarak bir ilgim yok. Ama Nisan sonu bir ECA alacagım acelem yok...İsteyen begenir, isteyen begenmez kimse kimseye zorla mal satamaz ...Bahar arkadaş o şikayetlerin sonuçları ne olmuş ? Onlarıda iyi oku lütfen...Diger kombilerin şikayetlerin şikayetleri nerede ? Onlarıda yazsan bakardık...Sonuçları ne olmuş ? Kaliteli 5 arkadaşımıza soralım... Hepinize sonsuz sygılar, kıymetli arkadaşlarım...
  • quote:

Aborjin kardeşim iyiyim agresifleşmedim. Kombini iyi günlerde kullan. Benim garibime giden bir olay var. Bir ünlü marka ECA kombilerimde 6 yıl garanti veriyorum ...Diyor, Çamurun bini bir para...Demekki 10 yıl garanti verse daha kötü bir mal olacak, 15 yıl garanti verse daha daha kötü bir mal olacak...Bu nasıl kafa ? Hazımsızlık bu kadar olur...Açıklamak istiyorum benim ECA ile ne servis, ne satış, ne personel olarak bir ilgim yok. Ama Nisan sonu bir ECA alacagım acelem yok...İsteyen begenir, isteyen begenmez kimse kimseye zorla mal satamaz ...Bahar arkadaş o şikayetlerin sonuçları ne olmuş ? Onlarıda iyi oku lütfen...Diger kombilerin şikayetlerin şikayetleri nerede ? Onlarıda yazsan bakardık...Sonuçları ne olmuş ? Kaliteli 5 arkadaşımıza soralım... Hepinize sonsuz sygılar, kıymetli arkadaşlarım...

ECA almak içib 5 kere düşünün bu şofben yapmaya benzemez,herkes işini yapsın,

sizde taşkafalı bey sizin işiniz ne servismi ne yani merak ettim yani ben bu markayı begenmiyorum ve almayıda düşünmüyorum bana gerçek marka lazım kendi malını tam üreten marka osunu busunu dışardan alıpta montaj yapan marka degil bunu anlayın halkı yanıltmayı bırakın

siz gerçek markaları biliyormusunuz sanmıyorum sizin yazdıklarınızı okudum hepsi boş onun bunun yazdıklarını tekrarlamışsınız yok efendim şu satırı bu satırı oku onu insanlarda bilir siz bir şey biliyormusunuz yoksa mesajınız artsın diyemi yazmaca oynuyorsunuz
  • Ben kombi satıcısı degilim ayrıca kim ne alırsa alsın beni ilgilendirmiyor. Yukarda yazımı okusan aynı soruyu dönüp sormazdın. Avrupa nın toplama kombilerine karşılk Türkiye nin 1 numarasını ECA yı kötülemeye kalkma....Senin kaliteli sandıgın o kombiler nerelerde yapılıp Türkiye ye sallanıyor ? Ve neden bozuk defolu ürünler hep bize tesadüf ediyor ? ... Eger bu topigi okusan cevabını bilirdin. Dogru dürüst oku sonra cevabını yaz. ECA al yada alma umurumda degil ama insanları hiç bir şey bilmeden aldatma....Toplama kombiymiş...Manisada Bosch fabrikasında yapılıyormuş....O fabrikayı BOSCH a ECA sattı. Ege 45 arkadaşım yazdı. Senin Bildiginin tam tersi yıllarca ECA fabrikasında BOSCH kombi yapıldı..Yine ECA o fabrikada Türkiyede satılan başka markalarada kombi yaptı. Bunlar senin için gereksiz ve lüzumsuz..Bilgiler...Sana bir haber daha Avrupaya gidersen çok sık gidiyorsun ya...... Orada De Dİetrich kombileri bir incele....Fransızların en eski markası....Kendine onlardan bir tane alabilirsin......Ne alırsan al kullan. Buderus, Valliant, Ferroli, Viesmann... Sakın bizim malları alma...Onların malı iyidir....Onlar kazansın....Biz kiiiimm kombi yapmak kim ? Uzay mekigi kadar zor bir iş....ÇAMUR AT TUTMAZSA İZİ KALIR..-.......Saygılarımla arkadaşlarım......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 6 Nisan 2007; 20:16:13 >
  • quote:

Ben kombi satıcısı degilim ayrıca kim ne alırsa alsın beni ilgilendirmiyor. Yukarda yazımı okusan aynı soruyu dönüp sormazdın. Avrupa nın toplama kombilerine karşılk Türkiye nin 1 numarasını ECA yı kötülemeye kalkma....Senin kaliteli sandıgın o kombiler nerelerde yapılıp Türkiye ye sallanıyor ? Ve neden bozuk defolu ürünler hep bize tesadüf ediyor ? ... Eger bu topigi okusan cevabını bilirdin. Dogru dürüst oku sonra cevabını yaz. ECA al yada alma umurumda degil ama insanları hiç bir şey bilmeden aldatma....Toplama kombiymiş...Manisada Bosch fabrikasında yapılıyormuş....O fabrikayı BOSCH a ECA sattı. Ege 45 arkadaşım yazdı. Bildiginin tam tersi yıllarca ECA fabrikasında BOSCH kombi yapıldı..Yine ECA o fabrikada Türkiyede satılan başka markalarada kombi yaptı. Bunlar senin için gereksiz ve lüzumsuz..Bilgiler...Sana bir haber daha Avrupaya gidersen çok sık gidiyorsun ya...... Orada De Dİetrich kombileri bir incele....Fransızların en eski markası....Kendine onlardan bir tane alabilirsin....Bizim kombiler hep adi, kötü, toplama, sana layık degil....Ne yazarsan yaz sana cevap vermeyecegim...Ne alırsan al kullan. Buderus, Valliant, Ferroli, Viesmann... Sakın bizim malları alma...Onların malı iyidir....Onlar kazansın....Biz kiiiimm kombi yapmak kim ? Uzay mekigi kadar zor bir iş....ÇAMUR AT TUTMAZSA İZİ KALIR..-...AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFA BAKILMAZ......Saygılarımla arkadaşlarım......

cevap yaz yazma çokda umurumdasınız ben çamur atmıyorum siz nasıl avrupa kombilerine toplama diyorsunuz bende yerli ürünlere toplama diyorum burayı iyi okursanız sizde iyi anlarsınız sanırım

burada okudugum ve gazetelerde okudugum kadarıyla 2 sene önce üretilen kombiler (kendide olsa zamanında bosch asattıgı)bosch fabrikasında yaplımıştır bence çokda önemli degil zaten bana göre yerli olmayan hiç mal almam %100 yerli oacak belki 5012 yılında yaparızo zaman düşünüyorum

vestelin plazma lcd tvleri ne kadar yerli ise ECA da o kadar yerli

tabiiki istedigimi alırım kullanırım size kalmamış benim tercihlerim

ben kimseyi aldatmıyorum sadece bir iki forumda okuduklarımı yazdım niye bu kadar üstüne alındın anlamadım

hadi allah yolunu
  • quote:

Aborjin kardeşim iyiyim agresifleşmedim. Kombini iyi günlerde kullan. Benim garibime giden bir olay var. Bir ünlü marka ECA kombilerimde 6 yıl garanti veriyorum ...Diyor, Çamurun bini bir para...Demekki 10 yıl garanti verse daha kötü bir mal olacak, 15 yıl garanti verse daha daha kötü bir mal olacak...Bu nasıl kafa ? Hazımsızlık bu kadar olur...Açıklamak istiyorum benim ECA ile ne servis, ne satış, ne personel olarak bir ilgim yok. Ama Nisan sonu bir ECA alacagım acelem yok...İsteyen begenir, isteyen begenmez kimse kimseye zorla mal satamaz ...Bahar arkadaş o şikayetlerin sonuçları ne olmuş ? Onlarıda iyi oku lütfen...Diger kombilerin şikayetlerin şikayetleri nerede ? Onlarıda yazsan bakardık...Sonuçları ne olmuş ? Kaliteli 5 arkadaşımıza soralım... Hepinize sonsuz sygılar, kıymetli arkadaşlarım...

Ben sana katılıyorum. Bir firmanın garanti süresini uzatması veya bakım sözleşmesi yapması kalitesinin göstergesidir. Sattığın ürüne ne kadar güveniyorsan garanti süresinide okadar arttırabilirsin. Arçelik,Vestel gibi markalarda 7 sene garanti veriyorlar günde 1 ytl öderseniz. KAlitesiz malmı üretiyorlar şimdi.Sormak lazım.
  • Taskafa fake kullanıcıları kafana takmıyacaksın bir ürüne kötü diyen kişi bunun sebeplerini teknik verilerle göstermesi lazım. Yoksa yerli kötü demekle bu iş olmuyor.

Burada okuduktan sonra Emas'ın servis sitesinden baktım
    1 Yıl için 75 Euro
    2 Yıl için 125 Euro
    3 Yıl için 160 Euro

Eğer dedikleri gibi kaliteli hizmet verebileceklerse hiç düşünmeden artı garantiye katılırım. Ama yarın bir gün bu arıza kullanıcıdan kaynaklanıyor,voltaj dalgalanmasından akaynaklanıyor diyip servisten ve tamirattan para isterlerse kötü olur. Ayrıca şikayetvar sitesinde valliant'ta buna benzer anlaşma yapmış oan kişinin yıllık bakım için bile servisin gelmediğini söylüyordu buna benzer üzücü şeyler yaşarsak paramızla rezil oluruz.

Aborjin sizin valliantla yaptığınız anlaşmadan memnun musunuz? hiç bakım yaptırdınız mı? Garantisini uzatmak için ne kadar para ödediniz bilgi verebilirmisiniz.
  • quote:

1 Yıl için 75 Euro
    2 Yıl için 125 Euro
    3 Yıl için 160 Euro

Eğer dedikleri gibi kaliteli hizmet verebileceklerse hiç düşünmeden artı garantiye katılırım. Ama yarın bir gün bu arıza kullanıcıdan kaynaklanıyor,voltaj dalgalanmasından akaynaklanıyor diyip servisten ve tamirattan para isterlerse kötü olur. Ayrıca şikayetvar sitesinde valliant'ta buna benzer anlaşma yapmış oan kişinin yıllık bakım için bile servisin gelmediğini söylüyordu buna benzer üzücü şeyler yaşarsak paramızla rezil oluruz.

elbette SERRİKOÇ çok haklı ama bunu yapacaklarının garantisinide vermeleri lazım.1 yıl sonra başka bir anlaşma için yeni düzenlemeler yapmayacaklarına inanmak istiyorum,şansı var mı?
  • quote:

iyi degil demekki

Hayatımda bu kadar saçmasapan bir yorum duymamıştım.
    Esas malına güvenen uzun garanti verir,güvenmeyen bilakis garantiyi elinden geldiğince kısaltır.Biraz IQ bunu anlamak için yeterlidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bobita

quote:

iyi degil demekki

Esas malına güvenen uzun garanti verir,güvenmeyen bilakis garantiyi elinden geldiğince kısaltır.Biraz IQ bunu anlamak için yeterlidir.

• quote:

Orjinalden alıntı: smazici

quote:

Orjinalden alıntı: bobita

quote:

iyi degil demekki

hakkaten

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.