Şimdi Ara

ECA CONFEO PREMİX SERVİS FİYATI HK. 1500TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    forumdaki önerilere de bakıp :) 2012 yılında almış olduğum kombi 3 yıl dır
    özellikle kar yağdığı kış aylarında 5 hatası vermekteydi.
    Resetleme işlemi sonrası çalışmakta idi.
    dün itibari ile standart 5 hatası resetleme sonrası(servis yönlendirmesi ile telefonda)kombinin hafif bir su akıttığını ve olağandan sesli çalıştığını söyleyip servis çağırdım.
    bugün çağırdığım servis sonucunda kazanın delindiğini ve yaklaşık 1500 tl kazan değişim ücretinin olduğunu belirttiler.
    hemen karar verirsem kazan takmaya geldiklerinde servis ücreti almayacaklarını belirtti genç bir çocuk...
    kazan garanti kapsamına girmiyor ama biz yaparsak 2 yıl garanti veriyoruz diyince içimden anlaşıldı siznin niyetiniz deyip,
    60 tl servis ücretini verip yolladım...
    yarın başka bir servis ile sorun çözümü hk.(çıkma parça veya lehim vb.)başka bir çözüm arıyacağım.
    çıkan duruma göre yeni bir kombi de alabilirim.
    0 fiyatı 2100 olan bir yoğuşmalı kombinin 1500 tl servis ücreti istemesi bence dolandırıcılık başka bir şey değil.
    eca almayın arkadaşlar....

• ilginç bi vaka. normalde tespit için 60 TL yüksek bir servis ücreti. Ayrıca servisçilikte servis ücreti ödersin 1 hafta içinde yaptırmaya karar verdiğinde ödediğin ücret ikinci serviste düşer. Benim başıma gelseydi kardeşim parayı sokaktamı buluyorum ki bi anda 1500 çıkarayım der şikayette bulunurdum... Tuhafıma gitti.. Çağırdığınız kişi yetkili servismi? size bir kağıt bırakmalı bıraktımı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: carric

ilginç bi vaka. normalde tespit için 60 TL yüksek bir servis ücreti. Ayrıca servisçilikte servis ücreti ödersin 1 hafta içinde yaptırmaya karar verdiğinde ödediğin ücret ikinci serviste düşer. Benim başıma gelseydi kardeşim parayı sokaktamı buluyorum ki bi anda 1500 çıkarayım der şikayette bulunurdum... Tuhafıma gitti.. Çağırdığınız kişi yetkili servismi? size bir kağıt bırakmalı bıraktımı?

arkadaşlar olay şöyle ceryan etti
    kazan delik deil yanlış tespit...
    servisteki çocuk yanlış tespit etmiş özel servisten sorgulattım
    eca servisini aradığımda bizim servis personeline güvenin dedi...
    nasıl yani dedim 1500tl boşu boşuna kazanı değiştirmemi söyledi dedim yapacak bişey yok dedi... :)
    şaka gibi...
  • 1500tl çok çıkması varsa kaçırma yada lehim falan götürür seni bence aradıgın servis eca olamaz ben olsam sallardım ortalıgı yenı kombı almıyosun sonucta
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.