Şimdi Ara

Easyhoon'un faker'dan daha iyi olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle düşünen kimse yok mu,çok mu öznel düşünüyorum.

• Bi tek aziri iyiydi oda bi dönem
  • Mekanik olarak 2015 senesinde Faker'dan daha iyiydi ama şampiyon havuzu çok dardı Cassi/Azir/Orianna arasında genelde gidip gelirdi ayrıca Kore'nin en iyi Azir'i denirdi Easyhoon'a sürekli yasaklanırdı soloq sabah akşam Azir seçiyordu

Faker'da kabul etmişti o mekanik olarak benden daha iyi ama benim ustalaştığım şampiyon daha fazla diye kaldı ki 2015 senesi Faker'ın Faker gibi oynamadığı seneydi

Üstüne ekledi kalitesinin ve şuan Easyhoon ile asla bir tutulmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 22 Mart 2017; 11:59:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Mekanik olarak 2015 senesinde Faker'dan daha iyiydi ama şampiyon havuzu çok dardı Cassi/Azir/Orianna arasında genelde gidip gelirdi ayrıca Kore'nin en iyi Azir'i denirdi Easyhoon'a sürekli yasaklanırdı soloq sabah akşam Azir seçiyordu

Faker'da kabul etmişti o mekanik olarak benden daha iyi ama benim ustalaştığım şampiyon daha fazla diye kaldı ki 2015 senesi Faker'ın Faker gibi oynamadığı seneydi

Üstüne ekledi kalitesinin ve şuan Easyhoon ile asla bir tutulmaz

* Ben 2015 Worlds'de Faker eski Faker değil hem performansı hem de kendine güveni çok düşük, takımı resmen Marin sırtlıyor dediğimde beni burada eşeğin kulağına soktular

* Koskoca turnuvayı Lulu-Ryze oynayarak bitirdi adamcağız.

* Ama Faker Ryze'la flaş+wqrweqrweqwreqeqwer kombosu yapınca aklını yitiren fanboylara anlatamadık derdimizi.

* Biz Feykır'ı Zed le sevdik, biz Feykırı pleyzleriyle sevdik. Lulu-Ryze oynayan Faker istemezük, bu işte bir yanlış var dedik.

* Neyse şimdi mukayese etmek imkansız ama o dönemde hem meta İyzihun'un yanındaydı hem de Feykıııırr abim çok formsuzdu ve gerçekten İyzihun daha iyiydi.

• Şifalı Bitki kullanıcısına yanıt
    Meta zaten suikastçi metası değildi. Midte ne seçsin adam sana kendini beğendirebilmek için? Takım kompozisyonu neye uygunsa onu seçiyordu Faker 2015'te. Kaldı ki ne Lulu oyunları diğer Lulu'lara benzerdi ne Ryze oyunu diğer oyuncularınkine benzerdi. xPeke gibi Fizz, Kassadin gibi şampiyonları seven bir oyuncu bile Lulu alıp bir de ona Kızgın Buhurdanlık alırken Faker ne yapsaydı? Westdoor gibi kimse oynamazken onunla özdeşleşmiş şampiyonları mı oynasaydı? Sürekli Zed falan mı oynasaydı? Lulu seçtiğinde bile Lich Boğan alıp terör estiriyordu Faker. Zaten Ryze seçimi de hem safe olması hem de Faker'ın bu şampiyonla suikastçi gibi oynaması sayesinde o kadar etkili oldu. Turnuva boyunca kimse Faker gibi Ryze oynayamadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tritlum

Meta zaten suikastçi metası değildi. Midte ne seçsin adam sana kendini beğendirebilmek için? Takım kompozisyonu neye uygunsa onu seçiyordu Faker 2015'te. Kaldı ki ne Lulu oyunları diğer Lulu'lara benzerdi ne Ryze oyunu diğer oyuncularınkine benzerdi. xPeke gibi Fizz, Kassadin gibi şampiyonları seven bir oyuncu bile Lulu alıp bir de ona Kızgın Buhurdanlık alırken Faker ne yapsaydı? Westdoor gibi kimse oynamazken onunla özdeşleşmiş şampiyonları mı oynasaydı? Sürekli Zed falan mı oynasaydı? Lulu seçtiğinde bile Lich Boğan alıp terör estiriyordu Faker. Zaten Ryze seçimi de hem safe olması hem de Faker'ın bu şampiyonla suikastçi gibi oynaması sayesinde o kadar etkili oldu. Turnuva boyunca kimse Faker gibi Ryze oynayamadı.

* Hah işte ben de tam senin gibi arkadaşlardan bahsediyodum gelip de ağzımın payını verdiğin iyi oldu.

* Faker 2015 de mükemmel ötesiydi ya 1vs9 oynadı hatta Marin bebesini falan da o taşıdı zaten.

* Hele o Ryze la Flaş+w ları kimseciklerinkine benzemiyordu çünkü o Feykırdı.

• Yav he he. Sanki herkes onun gibi Flash qwqweqweqweqwe yapabiliyordu Ryze ile o turnuvada. Top lane odaklı metada kaynak ayrılan Marin tabi ki süper oynar. Zaten en iyi top lane oyuncularından birisi. Marin'i kötülemedim ben. Marin'in o turnuvada grup maçlarında vs takımı taşıdığı doğru. Lakin kalkıp Bang ve Faker'ın performansını da küçümsemem asla ben. Sana göre sanırım sadece Marin takımı sırtladı aldı götürdü. Faker'ın kendisine kaynak ayrılmadan minimum risk ile maksimum verim alabileceği şampiyon Ryze'dı. Onu oynadı. İyi oynadı kazandı. He Faker yerine Easyhoon oynasa yine SKT kazanırdı. Çünkü o takım çok farklı bir takımdı. Ama kalkıp Faker'ın o zaman ki oyun tarzını eleştirmek çok saçma.
  • Her sezon başka birisini buluyorsunuz ama bulduğunuz adamlar hep tek sezonluk oyuncular. Ne kadar sevmeseniz de bu adam gelmiş geçmiş en iyi profesyonel oyuncudur.

• Adam faker in ryze oynayisina sallamis Allah akıl fikir versin

• Komik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reason why

Komik

Senin o avatarından komik değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mizu Kami

quote:

Komik

Anladım
  • quote:

quote:

quote:

Komik

Anladım

Anlamadın,anlasan öyle durmazsın,sana anlatacağım,pm den adres yaz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Komik

Anladım

Aman allahım nasıl da korkuyorum şuan

• Faker>crown>all midlaners

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuro bana kalırsa Crown'dan daha kaliteli oyuncu ama işte göreceli kavram dediğimiz gibi kimse 1.varken 2 ve 3.sırada ki oyuncuyu merak etmiyor zaten :D

Crown'ın ciddi şampiyon darlığı var ayrıca dünya şampiyonasında koridorunu terketmedi Faker'a denk gidicem diye ama oyun çoktan bitti o kda düzgün tutmaya çalışırken kesinlikle risk almayan bi oyuncu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 23 Mart 2017; 10:58:32 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Komik

Anladım

Sen nasıl bir şeysin lan,yüzsüz müsün.Mk delisi.Seni kötü yaparım düzgün ol,açık olarak tehdit ediyorum.

Bu senden düştü sanırım dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Legendâry

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Komik

Anladım

Sen nasıl bir şeysin lan,yüzsüz müsün.Mk delisi.Seni kötü yaparım düzgün ol,açık olarak tehdit ediyorum.

Bu senden düştü sanırım dostum.

Şunu verir misin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F0A02A08 -- 23 Mart 2017; 11:30:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Kuro bana kalırsa Crown'dan daha kaliteli oyuncu ama işte göreceli kavram dediğimiz gibi kimse 1.varken 2 ve 3.sırada ki oyuncuyu merak etmiyor zaten :D

Crown'ın ciddi şampiyon darlığı var ayrıca dünya şampiyonasında koridorunu terketmedi Faker'a denk gidicem diye ama oyun çoktan bitti o kda düzgün tutmaya çalışırken kesinlikle risk almayan bi oyuncu

fakerdan solo kill alan tek mid o herhalde o 2016 da :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.