Şimdi Ara

easycep.com nedir ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
27.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Yaklaşık 5-6 gün önce iphone 6 aldım. Telefon geldi ve ekranın yaklaşık 7-8 adet büyük kılcal çizik vardı ve kasasının sağ alt tarafı çıkıktı. Aradım gönderin dediler gönderdim. Herneyse tekrar geldi telefon ekranı değiştirmişler çizik felan yok kasası hala çıkık vaziyette neyse dedim böyle kullanayım. Bu seferde touch id çalışmıyor aradım tekrar. Beyefendi böyle bir şeyin imkansız olduğunu test edip yolladıklarını söyledi ve hatta dedi ki siz sıfırla kıyaslıyorsunuz heralde. Tamam ucuza alıyoruz ama bedavayada almıyoruz 500 lira az verdik diye touch id si çalışmasın mı ? Sitede kıyaslarken yazılımsal ve donanımsal olarak sıfır olduğunu sadece sıfırdan farkı fiyatı demeyi biliyorlar ama. neyse tekrar gönderin dedi gönderdim bekliyorum şimdi. Demem o ki arkadaşlar ucuz etin yahnisi yavan olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.batu

Merhaba. Yaklaşık 5-6 gün önce iphone 6 aldım. Telefon geldi ve ekranın yaklaşık 7-8 adet büyük kılcal çizik vardı ve kasasının sağ alt tarafı çıkıktı. Aradım gönderin dediler gönderdim. Herneyse tekrar geldi telefon ekranı değiştirmişler çizik felan yok kasası hala çıkık vaziyette neyse dedim böyle kullanayım. Bu seferde touch id çalışmıyor aradım tekrar. Beyefendi böyle bir şeyin imkansız olduğunu test edip yolladıklarını söyledi ve hatta dedi ki siz sıfırla kıyaslıyorsunuz heralde. Tamam ucuza alıyoruz ama bedavayada almıyoruz 500 lira az verdik diye touch id si çalışmasın mı ? Sitede kıyaslarken yazılımsal ve donanımsal olarak sıfır olduğunu sadece sıfırdan farkı fiyatı demeyi biliyorlar ama. neyse tekrar gönderin dedi gönderdim bekliyorum şimdi. Demem o ki arkadaşlar ucuz etin yahnisi yavan olur.
    hocam ikinci el 1 aylık cihazı aldım memnunum

• En iyisi. Hayırlı olsun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.batu

En iyisi. Hayırlı olsun hocam
    Sağolun hocam sizde gerekirse tüketici haklarına vesaire ulaşın hakkınızı arayınız istanbuldalar galiba imkanınız varsa gidin veya istanbulda bi tanıdığınız varsa değiştirin cihazı
  • Kendileriyle ilgili kısa bir araştırma yaptım.

1 - Ekşisözlükte olumsuz yorum yok.
    2 - Telefon easycep tarafından 12 ay garantili fatura ile gönderiliyor. Kısacası apple güvencesi yok, kendileri garanti veriyorlar.
    3 - Taksit yapma imkanınız yok, ticari kart istiyorlar.
    4 - Telefonunuzu satabilme opsiyonu bulundurmuşlar ama note 5 gibi telefonun piyasası 2.500 tl iken, sizden sadece ortalama 500 tl istiyorlar. (Karları oldukça yüksek)

Telefonu buradan almak sakıncalı, ben şahsen 4-5 tane haber sitesine konu olmasına güvenerek alamam. Bir kaç tane kılcal çizik dediği, telefonun ekranı değiştirilmeden veriliyor size. Değişmeyen ekran ileride proplem yaratabilir, bundan kaynaklı güvenemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Archangel -- 9 Şubat 2019; 20:4:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Archangel

Kendileriyle ilgili kısa bir araştırma yaptım.

1 - Ekşisözlükte olumsuz yorum yok.
    2 - Telefon easycep tarafından 12 ay garantili fatura ile gönderiliyor. Kısacası apple güvencesi yok, kendileri garanti veriyorlar.
    3 - Taksit yapma imkanınız yok, ticari kart istiyorlar.
    4 - Telefonunuzu satabilme opsiyonu bulundurmuşlar ama note 5 gibi telefonun piyasası 2.500 tl iken, sizden sadece ortalama 500 tl istiyorlar. (Karları oldukça yüksek)

Telefonu buradan almak sakıncalı, ben şahsen 4-5 tane haber sitesine konu olmasına güvenerek alamam. Bir kaç tane kılcal çizik dediği, telefonun ekranı değiştirilmeden veriliyor size. Değişmeyen ekran ileride proplem yaratabilir, bundan kaynaklı güvenemedim.
    ben zaten ikinci el 1 aylık cihaz aldım mutluyum

• Merhaba,

Forum kurallarına aykırı olmadığını düşünerek,

TrinkPhone.com isimli, sadece apple cihaz alımı yapan siteyi de paylaşmak istedim,

Saygılar,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caganseval -- 7 Mart 2019; 11:41:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caganseval

Merhaba,

Forum kurallarına aykırı olmadığını düşünerek,

TrinkPhone.com isimli, sadece apple cihaz alımı yapan siteyi de paylaşmak istedim,

Saygılar,
    sıfır ayarında 7 plusıma 2400-2600 dediü
    bunlara vereceğime yakarım daha iyi

• Easycep'den telefon alınır mı? Bu sorunun cevabı net ve kesin bir hayır. İşin içinde olarak söylüyorum haber sitelerine konu olmuyorlar aslında para verip reklam paketleri alabiliyorsunuz. Daha sonra onlara verdiğiniz materyaller işlenip haber şeklinde sunuluyor. Neyse biz konumuza dönelim;

Easycep'den telefon alınır mı? Alınmaz.

Neden?

-Ben aldım :) sizin için yaktım kendimi. İphone 6 aldım telefon 1 seneden fazla bende durdu ama aktif olarak maksimum 3 ay kullandım. Rafta durdu hep. Çünkü işim için 2. telefon olarak almıştım fakat iş değiştirince gerek de kalmadı oyüzden rafa koydum. Bir kaç ay önce eşimin telefonu takılmaya başladı o kullanmaya başladı. Bilin bakalım ne kadar dayandı? 1 hafta olmadan ortadan ikiye ayrıldı. İçinden vidalar düştü. Pandemiden dolayı başka şehirde kaldık geçenlerde ancak firmaya götürebildim. Gelen cevabı söyleyeyim bu cihazın anakartı işlem görmüş yardımcı olamayız. Tamam cihazın garanti süresi doldu burada size aktarmak istediğim bilgi sürekli bir yalan dönmesi. Hayır cihaz tamir görmedi sizden aldığım gibi diyorum , etiket yok diyor e yoksa sizin elemanın hatası bu. Zaten bırakın etiket yapıştırmayı telefonu yapan kişi vidalarını bile takmamış. İçinden vidalar düştü hep.

Genel hatlarıyla gördüklerimi yazıyorum karar sizin;

-Garanti olayına güvenmeyin firma bariz yalan söylüyor.
    -Cihazlarda yenilenirken kullanılan malzemeler aşırı kötü. Benim arka kapaktaki apple logosuna parmağım girdi.
    -Yenilenme için taktıkları ürünler Beyazıtta kiloyla sattıkları cinsden. Konteyner şeklinde Çinden geliyor işte.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.