Şimdi Ara

eastward Türkçe Yama istek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni cıkan Pixel Art eastward  Türkçe alt yazı çevirirseniz seviniriz arkadaşlar

eastward  Türkçe Yama istek
    eastward  Türkçe Yama istekstore.steampowered.com
    Eastward on Steam
    https://store.steampowered.com/app/977880/Eastward

• eastward  Türkçe Yama istek

sanırım @sinnerclown zaten üzerinde çalışıyor. başarıyla json dosyalarını extract etmiş. tekrar import etmek için uğraşıyor. eğer o sinnerclown380, bu sinnerclown ise tabi :)

bahsi geçen yöntem ile text dosyaları kolayca extract edilebiliyor. import olayı da eminim kısa sürede çözülecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat -- 19 Eylül 2021; 16:44:10 >

• Oyunu Türkçe altyazılı yaparsanız çok mutlu olurum arkadaşlar

• eastward  Türkçe Yama istek

eastward  Türkçe Yama istek Bir sorun yok gibi paketleme çalışıyor gibi ilginç inşallah çözersiniz altyazı bakmadım ama kolay gelsin size inşallah çözersiniz.eastward  Türkçe Yama istek 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-539FEDCD1 -- 19 Eylül 2021; 18:20:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat

sanırım @sinnerclown zaten üzerinde çalışıyor. başarıyla json dosyalarını extract etmiş. tekrar import etmek için uğraşıyor. eğer o sinnerclown380, bu sinnerclown ise tabi :)

bahsi geçen yöntem ile text dosyaları kolayca extract edilebiliyor. import olayı da eminim kısa sürede çözülecektir.

Benim dostum ama herhangi bir çalışmam yoktur.Belki yapan olur diye önünü açmak istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Başkan, sen gerekli adımları gerçekleştir. çevirisi işin kimse gönüllü olmazsa, ben çevirisini translate yapabilirim.

• quote:

Başkan, sen gerekli adımları gerçekleştir. çevirisi işin kimse gönüllü olmazsa, ben çevirisini translate yapabilirim.

Dostum discorda gel dosyaları atarım.

eastward  Türkçe Yama istekdiscord
    Join the Çeviri Türkçe Yama Discord Server!
    https://discord.com/invite/zV7t4ax
  • sinnerclown kullanıcısına yanıt

Başkan dosyalar zaten var bende. çıkartmıştım. reimport olayında sorun var diye düşünüyordum bugün denedim sorun çıkmadı.

eğer elle çeviri yapmak isteyen yoksa ben translate çevirisine en kısa sürede başlayabilirim.

• quote:

Başkan dosyalar zaten var bende. çıkartmıştım. reimport olayında sorun var diye düşünüyordum bugün denedim sorun çıkmadı.

eğer elle çeviri yapmak isteyen yoksa ben translate çevirisine en kısa sürede başlayabilirim.

Evet tool da çıkmış.Kolay gelsin sana ;)

• Teşekkürler Başkan.

Bir sorunla karşılaştım.

şİığ

Türkçe karakterleri desteklenmiyor.

font dosyalarını paylaşıyorum. bu konuda yardımcı olabilecek birisi çıkarsa sevinirim.

• @swathack @sinnerclown Çalışmalarınız için teşekkür ederim. Destek olabileceklere de ayrıca teşekkür ederim. Dört gözle bekliyorum sonucu.

• Şu an fable çevirisi üzerinde çalışıyorum. bitince buna devam edeceğim.

• Uğraşlarınız için ellerinize sağlık oynu oynamak için yamayı bekliyorum

Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desincir -- 21 Eylül 2021; 21:9:13 >
  • Çeviriyi nasıl yapıyorsun? Özel bir araç mı yoksa sadece metin editörü mü kullanıyorsun? Web üzerinden herkesin çeviri yapabileceği bir proje hazırlıyorum neredeyse bitmek üzere.

• Şöyle bırakayım. İsteyen herkes istediği bölümleri çevirip gönderecek, panelden çeviriler kontrol edilip onaylanacak, onaylanan çeviriler baz alınarak yine panelden anında paket oluşturulup dil dosyası olarak indirilebilecek. Çeviri durumu için istatistik özeti var ve iletişim için anlık sohbet sayfası eklemeyi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cyborg77

Şöyle bırakayım. İsteyen herkes istediği bölümleri çevirip gönderecek, panelden çeviriler kontrol edilip onaylanacak, onaylanan çeviriler baz alınarak yine panelden anında paket oluşturulup dil dosyası olarak indirilebilecek. Çeviri durumu için istatistik özeti var ve iletişim için anlık sohbet sayfası eklemeyi düşünüyorum.

Merhaba dostum Tsubasa oyunu için böyle bir şablon yapabilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinnerclown -- 22 Eylül 2021; 11:40:14 >

• Cyborg77 C kullanıcısına yanıt

metin editörü

• @sinnerclown muhtemelen hayır, yeterli zamanım yok.

@swathack anladım.

son hali şöyle:

eastward  Türkçe Yama istekPeek 2021-09-23 18-26streamable
    Peek 2021-09-23 18-26
    https://streamable.com/q1nkew

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyborg77 -- 23 Eylül 2021; 18:44:20 >

• Merhaba çalışmalarınız için çok teşekkür ederim. Konu hakkında bir gelişme var mı?

• akiilhan A kullanıcısına yanıt

şuan fable çevirisinin üzerinde çalışıyorum. bitince bu oyunun çevirisine başlayacağım. yine de ara ara çevirip test ediyorum. sorunsuz ilerliyor tek sorun türkçe karakter sorunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat -- 28 Eylül 2021; 21:27:42 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.