Şimdi Ara

Eastpak Sırt Çantası 120 lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
2.627
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.morhipo.com/eastpak-sirt-cantasi/24544084/detay
    Pahalı olmasına çok popüler ve neden popüler olduğunu hiç anlayamıyorum. Bildiğin bez çanta. Ama yine de ilgilenenler varsa fiyatı piyasanın epey altında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 25 tl ye satılan DeFacto çantalarından farkı yok gibi

• Zizigodan 60 tlye almıştım 5-6 sene önceydi galiba hala duruyor 1-2 kere kullandım küççük olması sıkıntı

• o kadar da değil hocam.
  • eastpak i bilmem ama jansport çok sağlam. 15 yıl oldu alalı hertürlü angaryada kullandık . bi kaç kere çamaşaır makinesinde yıkadık. çantada em ufak bir eskime yok abartmıyorum.
  • Eastpak ve Jansport u bilen bilir. Yıllarca taş gibi kullanırsınız.

Özellikle Eastpak fermuarının sağlamlığı ve geniş içiyle boyundan fazla eşya alır içine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 30 yıl garanti veriyordu eskiden...Şimdi bilmiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

Eastpak ve Jansport u bilen bilir. Yıllarca taş gibi kullanırsınız.

Özellikle Eastpak fermuarının sağlamlığı ve geniş içiyle boyundan fazla eşya alır içine
    kesinlikle katılıyorum jansportu kamp, yurtdisi, okula her türlü şeyde, kullanılabilecek en yıpratıcı şekilde kullandık halen sapasağlam orijinalini uygun fiyata bulursam alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi larenuf -- 13 Ekim 2019; 20:26:56 >
  • nedense bu çantalara bu kadar para vermek hic mantikli gelmiyor
    zaten ufacik bi sey

• geçen yıl oğluma aldım kalitesine söylenecek laf yok on numara, bir yıl geçti çok kötü kullanmasına rağmen şimdilik yeniden farksız, oğlum 3.sınıfa geçti inşallah okul hayatını bu çanta ile tamamlayacak, 30 yıl garanti kartını en sağlam yerde saklıyorum...
  • Aynen katılıyorum zaten jansport çantaları ömür boyu garantili, adamlar okadar iddalılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranflu -- 13 Ekim 2019; 23:32:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHADOW

nedense bu çantalara bu kadar para vermek hic mantikli gelmiyor
    zaten ufacik bi sey
    hocam ufaklıktan ziyade 2 yıla elinde kalan ürünler değil ciddi dayanıklılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poqito

hocam ufaklıktan ziyade 2 yıla elinde kalan ürünler değil ciddi dayanıklılar.

Alıntıları Göster
    valla hocam o kadar param olsa muhtemelen nike adidas indirimi kovalardım bence onların cantaları da iyi oluyor
    ki bi çantaya o kadar da para vermem ben zaten ama sağlam diye bu kadar tutulan bir markaysa alanlara lafım yok tabii :)
  • SHADOW kullanıcısına yanıt
    Nike, Adidas vb. markalar 2-3 yıl dayansa iyidir, Eastpak'i 9 yıllır kullanıyorum hocam ciddi anlamda kalite farkı var.
  • 2007'de jansport almıştım. hala kullanıyorum. bi tek ön gözünün içindeki cebin astarı soyuldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Nike, Adidas vb. markalar 2-3 yıl dayansa iyidir, Eastpak'i 9 yıllır kullanıyorum hocam ciddi anlamda kalite farkı var.
    valla ben de lisede aldıgım markasız bilinmeyen cantayı kullanıyorum hala :D
    bi de decathlondan ufak olanlardan aldım pc götürmeyeceksem onunla cıkıyorum dışarı artık
    onun dışında forumdan ikinci el aldıgım bi adidas postacı canta var onu kullandım gecen sene cok seviyorum onu baya saglam ama bu markayı hiç denemedim
    saglam diyolarsa saglamdır hocam,ama bana pahalı geliy bu fiyatlar
  • Ben de 11 yıl önce airmax balonlu nike çanta almıştım, notebook gözlü falan, neyse hala kullanıyorum :) yerine alacağım benzer kalite çantalar da 600 civarı :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.