Şimdi Ara

Earpods Kulaklık 55 TL | 2 Metre Sarj Kablosu 50 TL ( BİM ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
11
Favori
44.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu earpods sizce 3.5mm midir yoksa lightning midir iphone 7lerdeki gibi
    ama heralde 3.5dir daha dusmez lightning
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Orjinal olduktan sonra ithalatçı garantili olsa ne olacak ? Kablo bu, salıncak kurup sallanmıyorsunuz ya.

Hocam salincak olarak degil fakat araba cekerken kullanabilirsiniz. (1,2 tonluk toyota ile test edilmis)
    Apple sertifikali ürünlerdir (MFi || made for iphone)

BlitzWolf un yeni modeli 1m 9$ || 180cm 10$

"Ampcore cables are almost unbreakable, built with Military grade Kevlar fibers they are strong
    enough to tow a 1.28T car and can be twisted and bent over 6000 times.
    It's the most durable charging cable in the world."

https://www.aliexpress.com/store/product/BlitzWolf-For-Apple-USB-Cable-For-iPhone-Mobile-Phone-Cables-Phone-Charger-Cable-For-iPhone-7/1965360_32810886838.html

Earpods Kulaklık 55 TL | 2 Metre Sarj Kablosu 50 TL   ( BİM )

• Xiaomi mi5 te kullanabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kablolar Apple'dan daha iyi ama işte insanlara anlatmak zor. Ben de aldım bundan bir tane, bekliyorum yolda henüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu apple ürünlerinde bir yerde indirim varsa bilinki başka yerlerdede indirim var hep böyle oluyor.

• visceroid V kullanıcısına yanıt
    Yalan yok konuya girmeden önce kablosuz versiyon aklıma geldi

• Orijinalse iyi

• Ürünler orijinal kulaklık daha gelmedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Bu kablolar Apple'dan daha iyi ama işte insanlara anlatmak zor. Ben de aldım bundan bir tane, bekliyorum yolda henüz.

Böyle sizin gibi düşünüp blitzwolf'un kendi mağazasından kabloyu almıştım. Sonra ne gariptir ki telefonun pil performansında düşüş yaşadım. Blitzwolf ile şarj ettiğimde telefonun şarjı %50 hızlı bitiyordu. MFI destekli filan yazmışlarda bence yalan birde bunlara güvenip 2-3 tane farklı farklı kablo almıştım şimdi kenarda duruyor.
  • Çok garip halbuki en iyi markalardan biridir Blitzwolf. Ben de bu markalardan kullanıyorum ama hiç sorun yaşamadım. Dediğiniz sorun zayıf akımla şarj edildiğinde oluyor. Mesela normalde ipadler 2 amperle şarj olur ama 2a iletmeyen bir kablo ile veya 2a çıkışı olmayan bir şarj cihazı ile şarj edildiğinde pil kullanım süresi normalden düşük olur, pil çabuk boşalır yani. Uzun dönemde bu şekilde kullanım da pilin ömrünü kısaltır. MFI lisanslı markalarda bu sorun pek olmaz kaliteli malzeme kullanırlar genelde. O yüzden lisanssız kablo kullanımı sıkıntı olur. Çok şanssız bir durum olmuş sizinki. Bir bilgi daha vereyim Aliexpresste ilan resimlerinde MFI lisans logosunu görmüyorsanız ilan metninde yazsa bile almayın. Var bu çakallığı yapan birkaç marka. MFI logosunu koymak markayı bağlar, Apple'a karşı sorumlu hale getirir, markaya da bir maliyeti vardır bu lisansın. O yüzden çoğu marka MFI logosu yerine For Iphone yazar, kanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 28 Temmuz 2017; 13:45:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: XGames

quote:

Bu kablolar Apple'dan daha iyi ama işte insanlara anlatmak zor. Ben de aldım bundan bir tane, bekliyorum yolda henüz.

Böyle sizin gibi düşünüp blitzwolf'un kendi mağazasından kabloyu almıştım. Sonra ne gariptir ki telefonun pil performansında düşüş yaşadım. Blitzwolf ile şarj ettiğimde telefonun şarjı %50 hızlı bitiyordu. MFI destekli filan yazmışlarda bence yalan birde bunlara güvenip 2-3 tane farklı farklı kablo almıştım şimdi kenarda duruyor.

Bence sizin bataryaniz bozulmus veya o günlerde daha fazla telefonu kullanmissiniz.
    1 e 1 test yapmadan bunu anlamak zor.

O kadar cok ürün yorumu okudum amazon basta olmak üzere (cünkü amazondaki kullanicilar bilincli ve üründe ileriki tarihlerde sorun cikarsa edit yapip güncelliyorlar) ilk defa sizin sorununuzu duyuyorum.

• Mustafa Erpek kullanıcısına yanıt
    Hocam kutuların arka ve alt kısmındaki kodlu yeri atabilir misiniz ? Ürün kodunun olduğu yer önemli

• römercan kullanıcısına yanıt
    Model A1480

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

quote:

Orijinalden alıntı: XGames

quote:

Bence sizin bataryaniz bozulmus veya o günlerde daha fazla telefonu kullanmissiniz.
    1 e 1 test yapmadan bunu anlamak zor.

O kadar cok ürün yorumu okudum amazon basta olmak üzere (cünkü amazondaki kullanicilar bilincli ve üründe ileriki tarihlerde sorun cikarsa edit yapip güncelliyorlar) ilk defa sizin sorununuzu duyuyorum.

Hayır o günlerde telefonu daha fazla kullanmadım. 1'e 1 test yaptım aynı gün içerisinde hem orijinal kablo hemde blitzwolf ile şarj ettim söylediğim gibi blitzwolf sorun yaptı. Ve bende 2-3 tane farklı farklı kablosu var diğerleri ile de denedim ama aynı sonucu aldım. Ve telefon 1 aylıktı bataryası bozulma ile alakası yok. Kendi orijinal kablosu ile sorun yaşamadım sonuçta.

• Şimdi son durum nedir? Kulaklık orijinal mi değil mi?
  • verdiğiniz linkten 1 tane aldım mesajınız üzerine umarım iyi bir şey çıkar :)
  • 11 agustosta gelecek dimi beyler. Alanlar nereden aldi?

• Orjinal olup olmadığından emin miyiz arkadaşlar? Almayı düşünüyorum.
  • Ürünler orijinal arkadaşlar

• Earpods Kulaklık 55 TL | 2 Metre Sarj Kablosu 50 TL   ( BİM )

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.