Şimdi Ara

Earpods Kulaklık 55 TL | 2 Metre Sarj Kablosu 50 TL ( BİM ) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
11
Favori
44.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hepsiburada satıyor çakma kablo, apple onları neden öttürmüyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    hocam son yorumlarda (hb) adamın biri 1 metrelik kablo aldım açmadan hemen pupaya gittim kontrol ettik oradakiler de orjinal olduğunu söylediler yazmış. internette sahte,gerçek kablo nasıl ayırt edilir apple baya farklı yöntem açıklamış, manyağın birinin tüm bunlara dikkat ederek imitasyon kablo yapıp satacağını düşünmüyorum, onun yerine gider farklı marka basardı bence.
    ama gel gelelim hbden 2 kere 2 metrelik kablo aldım, biri kutusuz, biri kutulu. ikisi de 6 aydan daha kısa süre içerisinde sert plastiğin bağlı olduğu yerden ayrıldı. yıllardır apple kablosu kullanıyorum ama ne hikmetse sadece hbden alınanlarda bu problemi gördüm. normalde ince plastiğin olduğu yer patlardı zaman geçtikçe. o sebeple defolu ürünleri mi kakalıyorlar anlamış değilim, veya 2 mt olanlarda bu sorun vardır belki de. çünkü hb dışında hep 1 mt kullandım.
    resim olarak da ekledim sorunu. kırmızı okla gösterilen yer ayrılıyor hb kablolarında, ancak normalde yeşilli alanda hasar olur hep.
    Earpods Kulaklık 55 TL | 2 Metre Sarj Kablosu 50 TL   ( BİM )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 metrelik şarj kablosunu satmak isteyen iletişime geçebilir...

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Hayır Hepsiburada satmıyor. Ben defalarca aldım aldırdım. Siz başka mağazadan almışssınızdır.
  • Kulaklığı alıp kullanmayacak olan varsa bana aldığı fiyata satabilir
  • apple sitesinde 1m lighting göremedim, adamlar stok mu bitirmiş, yoksa satılmıyor mu artık ?
  • arkadaşlar, bimden aldığım kulaklığı aldığım fiyattan satıyorum, ilgilenenler özel mesaj atabilir
    edit: SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flanker05 -- 20 Ağustos 2017; 9:35:24 >
  • Bölgesel bilgi olsun : İzmir Özdilek markette ipc apple lisanslı 1 m lightning kablo 17,90₺ 'ye düşmüştü. Gördüğüm 10 adet stok vardı..

• 2 mt alınan ama habersiz başkası da aldığı için ihiyaç fazlası şarj kablosunu isteyen arkadaşa gönderebilirim pm atabilirsiniz.daha paketinden çıkmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopac

1 metrelik şarj kablosunu satmak isteyen iletişime geçebilir...

Güncel.
  • Kulaklığı kulkanmadım satabilirim aldığım fiyata

• 2 mt kabloyu aldığı fiyata satmak isteyen olursa talibim.Kapıda ödeme ile hallederiz.

• akmesek kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj attım.
  • 2 mt ilk kablo şuan 10 defa denememde 1 defa çalışıyor. Bu durumda napmam gerekiyor??

• mixerteam kullanıcısına yanıt
    Çakma:)

• Alıp kullanmadığım kablolar var 2mt ve earpods yardımcı olabilirim

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.