Şimdi Ara

Eachine h8 mini Dron (Quadcopter) incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu videoda Eachine h8 mini Dron (Quadcopter) incelemesini yaptım bi ben kalmıştım incelemeyen bende yaptım tam oldu
    Benim bu 2 Quadcopterim pilotajımı geliştirmek için aldım bana epey faydası oldu,
    Kullanması çok zevkli bir oyuncak, görüldüğünden çok daha sağlamda,cihazın en büyük artısı fiyatı fiyatına göre stabilitesi ve kullanımı çok zevkli bir diğer artısıda pilinin değiştirilebiliyor olması

Kanalıma Üye olursanız sevinirim.
    Görüşmek üzere!

ABONE OLMAK İÇİN ►►►https://goo.gl/xkiG4L

• Bunlar fırçasız motor olduğu için çok uzun ömürlü olmuyor demişsin hocam. Sanırım fırçalı demek istedin.

Ortadaki ve sağdaki ufak düğmeler ince ayar, ancak gaz kolunun altındaki düğmeler hızlı ve yavaş mod arasında geçiş yapıyor. (Gaz kolunu sağa sola çevirerek farkı görebilirsiniz.) Kumanda 2 kere öttüğünde hızlı mod, 1 kere öttüğünde yavaş moda geçiyor. Ama dikkat edin hızlı modda kullanması çok zevkli olsa da aşırı hızlı oluyor ve komutlara çok ani tepki veriyor.

Hızlı modda bir deneme yaptım, yaklaşık 50 km/saat hıza ulaşıyor dronumuz. Koşarak filan yetişmek mümkün değil, arkadaşımın yardımına başvurdum ve araba ile peşinden giderek yaptık testi.

Renk olarak ikisini de denedim ve alacak arkadaşlara beyaz rengini öneriyorum. Karanlıkta çok rahat görülüyor. Rüzgarsız havalarda rahatça 30-40 metreye kadar yükselebiliyor. Siyahı karanlıkta görmek zor.

Ürün gerçekten çok dayanıklı, senin de dediğin gibi tam bir f/p ürünü. Boyutu ideal, daha büyük ve daha küçüklerinin bu kadar zevk vereceğini sanmam.

• Ektra bilgiler için teşekkürler keşke incelemede bunları ekleseydim biraz aceleye geldi sanırım, kullanması epey zevkli
    Alet nalet
  • Samimi bir kanal abone oldum

Videolarınızın devamını bekliyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim
  • h36 ve h8 modeli arasında kaldım öneriniz nedir acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.