Şimdi Ara

Eachine e58 drone 138tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
8
Favori
16.585
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ferman1987

Arkadaşlar linki yanlış atmışım. Doğru link bu. Mobil uygulamadan açarsanız 0.3mp ve tek bataryalının 138tl olduğunu görürsünüz

Eachine E58 WIFI FPV Geniş Açı HD Kamera Ile Yüksek Tutma Modu Katlanabilir Kol rc dört pervaneli helikopter Uçağı RTF VS VISUO XS809HW JJRC H37

https://s.click.aliexpress.com/e/c4npv3f7
    Stabil mi havada az da olsa sabit tutabiliyor musun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7-8 dakikada hava da kalma süresi az değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

Stabil mi havada az da olsa sabit tutabiliyor musun?

Alıntıları Göster
    Kapalı alanda kalibrasyon sonrası çok rahat asılı kalıyor. Fakat açık alanda hafif rüzgarda denge bozulabiliyor. Ama yinede alıştıktan sonra kontrol kolay. Takla atıyor. Tek tuşla geri dönüyor. Fiyatına fazlasıyla değer.

• ürünü araştırırsanız bu fiyata bedava olduğunu görürsünüz ama gümrük işi beni düşündürüyor.par5ası olan dıjı mavic alsın
  • gümrüğe takılırsa süreç nasıl işliyor? kapıda parasını alıyorlarsa benim için ok(parası ne kadar :D) ama çağırıyorlarsa uğraşamam
  • Sd karta kayıt yapıyormu?

• sd kayıt yapıyor , 0,3 mp 25 usd o 22 euro sınırı içinde bunu alsak nasıl olur?
  • gümrük süreci nasıl ne kadar vergi çıkıyor ki?
  • Gümrük konusunda net bilgi verebilecek var mı? Kesinti olsa bile ne kadar oluyor?

• Bilgilendirme için teşekkür ederim az önce sipariş verdim; kuponumla 2 pil 0.3mp seceneği $23.05 tutarına geldi satıcıya not düştüm 22 dolar altına faturalandırabilirmisin diye.

olursa düşeş.

• Gümrük hakkında bilgilendirme yapacak bir arkadaş var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hitman 47

Bilgilendirme için teşekkür ederim az önce sipariş verdim; kuponumla 2 pil 0.3mp seceneği $23.05 tutarına geldi satıcıya not düştüm 22 dolar altına faturalandırabilirmisin diye.

olursa düşeş.

gümrük 22 Euro zaten. dolar değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • STND kullanıcısına yanıt
    gümrüğe takılırsa bir yere çagirmiyolar ptt kargo ile üçretli gönderim yapiyolar ama hem gümrük vergisi hemde işlemlerin üçretini itikliyolar, gümrüke çagirmaları için yasaklı veya ticari amaçlı olma ihtimali olan ürünler için çagrıyolar.
  • Gümrüğe takılirsa ne kadar vergi öderiz yaklaşık

• 23 dolar olursa gümrüğe takılmaz çünkü sınır 22 euro ,yani aldığımız belli yani o fiyata ama bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hitman 47

Bilgilendirme için teşekkür ederim az önce sipariş verdim; kuponumla 2 pil 0.3mp seceneği $23.05 tutarına geldi satıcıya not düştüm 22 dolar altına faturalandırabilirmisin diye.

olursa düşeş.
    Bende o set 28.15 çıkıyor nasıl o fiyata düşürdünüz? 23 kusur dolarda sorun olmaz çünkü.
    Kuponunuz varmış sonradan gördüm. O fiyatla zaten sorun yok. Ben de tek bataryalı sipariş vereceğim olmadı. 0.3 tek patarya 22 euro sınırı altında kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankaran -- 11 Kasım 2018; 11:21:31 >
  • gecen sene 80 usd lik bug 3 bile gümrüge takılmadan geçti gençler dert etmeyim yapıştırın satıcıya düşük yazdırmıştım,tarantularda takılmadan geçti
  • 0.3 mp çok kötü çekmez mi ?

( daha önce hiç drone kullanmadım)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kamerası çöp de su son konulardakı mesajlara bakılırsı entel dantel malzemelerde gumruge cagırmıslar ugrasmaya degmez gıbı kım gıdecek teyyy oralara
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.