Şimdi Ara

EA Yetkilisi: 'Zavallı Black Ops II' (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
574
Cevap
1
Favori
27.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EA çok haklı ama bozacının şahidi şıracı durumu var. Sanki kendileri her sene yeniliğin babasını yapıyor.Westwood'u bitirdiklerinden beri soğuğum EA'ye karşı. Çok güzel oyunlar yapan stüdyoları da var,ama 100 tane oyun stüdyosu varsa en çok 1/3ü işini düzgün yapıyor.Bop 2 ye gelince.Treyarch'ı oldum olası sevmedim.Black Ops 1i de sevmemiştim.MW3ün grafiklerinden şikayet edip buna çok güzel diyenler ise Dünyagöz'e bir görünsünler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toruk Macto

EA çok haklı ama bozacının şahidi şıracı durumu var. Sanki kendileri her sene yeniliğin babasını yapıyor.Westwood'u bitirdiklerinden beri soğuğum EA'ye karşı. Çok güzel oyunlar yapan stüdyoları da var,ama 100 tane oyun stüdyosu varsa en çok 1/3ü işini düzgün yapıyor.Bop 2 ye gelince.Treyarch'ı oldum olası sevmedim.Black Ops 1i de sevmemiştim.MW3ün grafiklerinden şikayet edip buna çok güzel diyenler ise Dünyagöz'e bir görünsünler.

Senin kendin bi göz doktoruna gitmen lazım.Demekki sen FPS oyunlarından zevk almıyorsun.bunu da anlamadıysan
  • Böyle giderse quake 3 motoru bizi bile gömecek.
  • Yahu arkadaslar daha oyunun betasi bile cikmamis, sadece trailer'dan ibaret.. Simdiden atip tutuyosunuz, cod degil esas sizin yorumlariniz her sene ayni terane.. Alip bi sekilde oynicaksiniz nasilsa, bosa tartisiyosunuz !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazık EA hayla herşeyin grafik olmadığını aklı ermemiş.
  • EA yöneticisi konuşmuş ya, tüm battlefield fanboyları gelip yorumları eksilemiş helal olsun.

Böyle yorumlara gerek yok ama BattleField'ın görsel olarak üstün olduğu doğrudur, single player olarak da Call of Duty serisinin olduğu doğrudur. Multiplayer oynanışı oyuncudan oyuncuya değişir. Ama sen iki oyunu denemeden konuşursan ve sadece grafiğine bakarak konuşursan benim için oyundan zerre kadar anlamayan kişiler sınıfına girersin.
  • Adamlar haklı Activision bu kafayla giderse daha çok dalga geçeni olur merak etmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolBoy53

Adamlar haklı Activision bu kafayla giderse daha çok dalga geçeni olur merak etmesin

Dalge geçmeleri önemlimi ? Oyunun satışı şuandan Black ops1'i geçti aynı döneme göre.Ben pre order verdim.
  • yavuz hırsız ev sahibini bastırır **
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

half-life neredesin itin köpeğin oyununa meydanı bırakıyorsun, yetiş ya muhammed yetiş ya gaben.

Tam düşüncelerime ses olmuşsun.Ne CoD ne BF hiçbirisi Half-Life'ın yerini tutamıyor.
  • EA demiyormuydu cod kitlesini istiyoruz diyen...

EA ve Activision ya bari çocukların önüne yapmayın ayıptır günahtır.. bak burda fanboylar birbirlerini kırıyorlar olmuyor ama..

Ya varya.. neyse ben birşey demiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosaga -- 3 Mayıs 2012; 17:08:18 >
  • EA'ya cevabım şudur sizin böyle bir oyununuz oldu diye Call Of Duty Serisiyle dalga geçemezsiniz yeter artık ea games nefret ettirdin kendinden
  • Ea lanet çeneni kapatta adam akıllı ( ücretsiz ) dlc çıkar.Her sene oyunları cilala parlat yapmaktan bıkmadın.Ne yüzsüz yaratıklar bunlar.Cod'un farkı var ki hala hazmedememişler.Yine yeni yeniden COD akacak Ea bakacak.
  • Grafikler çok vasat, daha da geriye gitmiş. MW nin gerisinde. Video hızlı geçtigi için birşey anlaşılmıyor ama resimlerde herşey açık. 2002 oyunu gibi

http://pcmedia.ign.com/pc/image/article/122/1224070/call-of-duty-black-ops-ii-20120430053628840.jpg
  • şunuda söylemek isterimki ea oyun oyundur grafikleri neyse öyle olur adamlar geliştirir hala öğrenemedin ea
  • Her oyun çıktığında şöyle saçma sapan karşılaştırılmalar yapılmasa olmuyor sanki her oyun iyidir arkadaşım bf3ün multiplayerini severim mw3ün single playeri güzeldir.Black opsun grafikleri kötü olabilir ikincisi kaliteli gibi duruyor çocukça karşılaştırmalara ne lüzum var ?
  • ea kendini çok adam yerine koymuş artistlenio herşeyin grafik olmadığını bu beyni anlamıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

quote:

EA çok haklı ama bozacının şahidi şıracı durumu var. Sanki kendileri her sene yeniliğin babasını yapıyor.Westwood'u bitirdiklerinden beri soğuğum EA'ye karşı. Çok güzel oyunlar yapan stüdyoları da var,ama 100 tane oyun stüdyosu varsa en çok 1/3ü işini düzgün yapıyor.Bop 2 ye gelince.Treyarch'ı oldum olası sevmedim.Black Ops 1i de sevmemiştim.MW3ün grafiklerinden şikayet edip buna çok güzel diyenler ise Dünyagöz'e bir görünsünler.

Senin kendin bi göz doktoruna gitmen lazım.Demekki sen FPS oyunlarından zevk almıyorsun.bunu da anlamadıysan

FPSden zevk almayan ben CoD1den beri Call of Duty,MoH:Allied Assault'tan bu yana FPS oynuyorum. Black Ops 1 CoD4e göre de,MW2ye göre de kötü bir oyundu. FPS demek sadece CoD demek değildir,bunun Doom'u,Crysis'i,Battlefield'ı var.Hepsini de oynadım,hepsini de severek oynadım.FPSden zevk almayan adam bana edilecek en son laftır.Sana kısıtlı bakış açınla başarılar diliyorum

• Dünyanın En İYİ FPS OYUNU Counter Strike ve Medal Of Honor'dur.Bunu kimse değiştiremez.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

quote:

FPSden zevk almayan ben CoD1den beri Call of Duty,MoH:Allied Assault'tan bu yana FPS oynuyorum. Black Ops 1 CoD4e göre de,MW2ye göre de kötü bir oyundu. FPS demek sadece CoD demek değildir,bunun Doom'u,Crysis'i,Battlefield'ı var.Hepsini de oynadım,hepsini de severek oynadım.FPSden zevk almayan adam bana edilecek en son laftır.Sana kısıtlı bakış açınla başarılar diliyorum

O zmn demekki 60 larda geçen ...Neyse boşver

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.