Şimdi Ara

EA Yetkilisi: 'Zavallı Black Ops II' (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
574
Cevap
1
Favori
27.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O DEĞİLDE ASIL ŞUNU DEMEK LAZIM "ZAVALLI EA ŞU BF3'E BİR ÖZEN GÖSTER" ADAMLAR OYUNU YAPTI DLC'LERİ PARAYLA SATIYORLAR ÜSTÜNE ÜSTLÜK OYUNU ÇIKARDIKTAN SONRA KÖŞEYE ÇEKİLİYORLAR AKIL KâRI DEĞİL KARDEŞİM YA
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

half-life neredesin itin köpeğin oyununa meydanı bırakıyorsun, yetiş ya muhammed yetiş ya gaben.

Valla ne yalan söyliyim mw2 almıştım. Bayada oynadık arkadaslarla.
    Ama artık cod artık 10 yaşındaki veletin eline düştü. Yani sırf bu yüzden cod dan iğrenir oldum. Başka sebebi yok.
  • EA gibi bir firmaya şunu söylemek yakışmıyor (Aslında yakışıyor tam bunlara göre birşey. bknz: Altın dışkı ödülü). Daha mütavazi olması gerekirken hala çamur atma peşindeler. Bunlarla bir yere gelinmeyeceğini ne zaman öğrenecekler merak ediyorum.
  • Activision'u savunduğumdan değil ama bu biraz kedi ulaşamadığı ciğere ne der bilirsiniz durumu olmuş.

Zavallı, (Black Ops II) yorgun görünüyorsun. Bir yıl ara vermeli ve dinlenmelisin. Türkçesi

Lan sen bu grafiklerle nasıl satıyon bu oyunu ibne çekil köşeye de biraz biz satalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

Zavallı Ea.Butun oyunların mokunu çıkarıp ustune bide Amerika'nın en kötü firması şimdide kalkmış Activision'a laf atıyor.EA'YE SAYGIM KALMADI ARTIK!!!!!

Evet Amerikalılar EA dan nefret ediyorlar. 2. ele darbe getirdiği için çok büyük nefret duyuyorlar sırf bu yüzden Xbox da EA oyunları hep az satıyor.

Adamlar kara listeye almış EA yı bir kere ama Black ops 2 hakkında pekte yanlış sayılmaz hatta alaycı tavırı ile lafı gediğine koymuş diyebilirim.
  • hersene oyun çıkarıyor ve 70 dolardan dayıyor oyunları. pes valla, buna rağmen satış rekorları kırıyor.

ek paketleride 15'er dolarmış ahahaha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Applejack -- 3 Mayıs 2012; 8:25:44 >
  • Öncelikle söyleyeyim CoD gibi bi serinin icine etmeyi basarmislar . Tebrik etmek lazim bu Treyarch i , modern Warfare serileri grafiğe cok önem vermiyordu ama oynanistan ve senaryodan kurtariyordu mw serileri cid u bu kadar ünlendirdi . Ah Treyarch ne yaptin bu oyun nedir ya Battlefield 2142 nin aynisini yapmislar nerdeyse grafikler desen Modern Warfare 3 teki grafikler bundan cok daha güzeldi . Ne diyim altin yumurtlayan tavuğu öldürmeyi başardiniz...
  • Cod fanı olmama rağmen aynı şeyi söylemiştim
  • Adam haklı..Ben olsam dahada abartırdim.sene 2012 oldu hala kac yıllık grafik aynı oynanis.biz mw3'ten yenilik bekliyorduk meger yeni gelecek cod'da aynisiymis..gidip alacağım orası ayrı konu yıllardır bağımlı olduk ama bunlarda oturup bir düşünmesi lazım degilse ondan sonraki sene mw4 çıkacak (%90 ihtimal) oda aynı sekilde olacak
  • Her sene aynı terane... Kopyala-yapıştır... Valla sıktı artık. Yazı yazarken bile bu kadar kopyala yapıştır yapmıyoruz... Cod2 ve cod4mw dan sonra oyun falan çıkaramadılar :(
  • Abi, fragmanı izledim. Black Ops 2 resmen komedi olmuş yahu, yok uzay araçları yok atlar falan koşuyor. Yuh abi. Koskoca bir seriye nasıl olurda hala bir oyun motoru yazılmaz ben bunu anlayamıyorum. İnsanların Call of Duty serisinden bıkmasının tek sebebi bu bence. Evet seri kesinlikle çok kaliteli ama yani bilmem kaç senedir aynı motor ve her sene Call of Duty, her sene Call of Duty... Valla insanların kararlarına saygı duyuyorum ama benim için Call of Duty serisi Modern Warfare 2 ile beraber bitmişti. Daha sonrasında hiç bir devam oyununu çok afedersiniz korsan olarak bile kurup merak etmedim acaba nasıldır diye... Ki ben artık bu serinin " suyunun çıktığını " düşünüyorum black ops 2 ile.

Activision gibi tok bir satıcı varken, Call of Duty 45 dahil piyasaya sürülür.
  • ilk Oyun ici Görsel ve menu detaylari bir bilgi daha oyun ici vidyo bugun gelicek.

EA Yetkilisi: 'Zavallı Black Ops II'

• Kesinlikle 2025 yılı olmamalıydı. Soğuk savaş dönemine devam edilebilirdi ya da II. Dünya Savaşı'na geri dönüş yapılabilirdi. Çünkü Treyarch eski tarihi dönemleri daha güzel yansıtıyor oyunlarda. Daha bu oyunun olmayacağı trailerlardan belli.
  • Call of Duty: Black Ops II – the official announcement

At this point practically everyone on the planet knows Call of Duty: Black Ops II is real and is set for a November 13 launch. Now you read up on the official announcement, straight from Activision.

Near Future Setting, Branching Storylines, Advanced Weaponry and
    New Graphics Technology Combine to Deliver The Most Ambitious Call of Duty To Date.

Kaynak:

http://gamingeverything.com/19905/call-of-duty-black-ops-ii-the-official-announcement/

• Cod'un hikayesi daha güzel ama son oyunla BF3 oynanış açısından daha iyiydi.
  • Call of Duty Black Ops 2 Hikaye ve Senaryo Muthis Yenilikler:

1 - Her karakter için ayrı bir öykü sunulacak.

2 - Her kötü adam ve karekterin için bir öyküsü olucak.

3 - Jeopolitik konumların gidişatı üzerine dahi öyküler olucak.

4 - Yapacağınız seçimler oyunun gidişatını belirleyecek. (Bu cumleden su sonucu cikartmak mumkun , Farkli sonlara sahip ilk Call of Duty oyunu Black ops 2 olucak)

Bunun gibi saymadigim bir cok yenilik mevcut.
  • Adam doğru söylemiş kaç senedir motoru geliştirmeden her sene oyun yapıp sattılar mantığa bak hele...
  • Tartışmalar şimdiden başladı
    EA vs Acti
  • Oyunun baş kahramanımızın akrabalarından biri, elemanın rüyasına girerek bundan yardım istiyor,kahramanımız da acaba bu bana geçmişten mesaj mı diyerek olayı araştırır, ellerindeki teknolojiyi de madem bu kadar elimizde bu teknoloji var, boşa durmasın kullanalımda bir işe yarasın demişler, ben bu şekilde bağlıyorum oyun içinde daha farklı absürt bir son olabilir

Bu arada Act. iyice raydan çıkmış, gerçi act. 6 ya 6 ı shit team olarak oyun piyasaya sürse millet kapış kapış alır, orasıda ayrı bir konu

• Bİ KERE COD SERİSİNİN SENARYOSU YETER BEN ÖRNEĞİN CODDA GRAFİĞE ÖNEM VERMİYORUM SENARYOSU GÜZEL OLUYOR SARIYOR BAYA OYUN EA MEDAL OF HONOR I DA OYNADIM HİÇ SARMADI MOK GİBİ GELDİ
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.