Şimdi Ara

EA'ye Altın Dışkı Ödülü! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
1.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tahmazoğlu

Activision'a da verilmeli bence, adamlar yıllardır aynı oyunlarla milleti sağıyor, pahalı DLC'ler ile ayrı sağıyor onlar da hak ediyor yani..

+1905 cod elite mallığı için altın ishal ödülü bile verilebilir
  • Logo süper olmuş.
  • seneyede Türkiye ligini koymazlarsa zaten alır o fifayı bi taraflarına monta ederim iyi olmuş hak etmişler.çok beceriksizler adamlar biraz daha ıkınsa bf4 çıkarırlar ama hala bitiremediler bf3'ün buglarını.
  • İlk olarak back to karkand dlcsini bize sattırdı,ardından bir patch yayınladı sanki o back to karkand dlc si yok gibi conqueste giriyorum strike karkand ve bir çok harita yok.Yine aynı patch yüzünden bir maça giriyorum back to karkand dlc sindeki bütün silahlar pompalıdan beter sekiyor bütün silahlar kullanılmıycak hale gelmiş.Şimdi soruyorum ben neye para verdim anlamış değilim kesinlikle çok doğru bir sonuç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeeb12 -- 5 Nisan 2012; 23:57:55 >
  • İyi hakketmiş konsollarda multi oynamak için yaptığı kod saçmalığı yokmu sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

Ea ya laf edenlere bak ulan Ea kadar kaliteli oyun mü yapılıyor ?

Activision Konami varken Ea nasıl 1. Seçiliyor ?

Bu insanlar Fast good yiye yiye hamur kafa olmuş :)

Ea Sports tını geym

Online passi ea getirdi.
    Bf3 abartan ea.
    Dlc problemi ea.
    Mass effecti ea mahvetti
    Fifaya momentumu ea getirdi.

vs vs millewt nasil elestirmesin o saydigin firmada bununla yarisir zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

Ea Sports tını geym

Online passi ea getirdi.
    Bf3 abartan ea.
    Dlc problemi ea.
    Mass effecti ea mahvetti

Su yandan bak

Ea olmasa Fifa da online club 11 vs 11 sorunsuz oynayamadik

Cod her ay Dlc çıkartıyor oyundan fazla para kazanıyor adamlar 2 ayda

Pes te her attığın istediğin yere gidiyor Puyol ters ayakla 65 metreden ayağa pas atıyor .

Bf3 abartılabilir ama benim icin jet kullanmak her abartıyı hakediyor

Ea olmasa 15 metrekare alanda killstreak a dayalı oyun oynicaktik 6 ya 6

Ea yi savunmuyorum ama Ea sayesinde cok dostluğum ve eğlendiğim anlar oldu belki Buda B'eni ea ya yakın yapabilir bilemem ama o kadar kotu firma deil

Fifa 98 99 ile tanıştım ben Ea firmasına

İ ey Sports tidi geyim

Son bisi aklıma geldi Pes te biraz bile bilgiliysen Momentum olmadığından herhangi orta oyuncuyla ceza sahası çaprazından her vurduğun gol bu yüzden Pes 10 da bıraktım

Winning eleven 4 olsa ps3 te koşar alirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 6 Nisan 2012; 0:15:25 >

• ben de oy vermistim ea e bu olayda
  • Online pass ve DLC soygununun başlangıcını EA yaptı . Ödül hak edene gitmiş .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

Ea Sports tını geym

Online passi ea getirdi.
    Bf3 abartan ea.
    Dlc problemi ea.
    Mass effecti ea mahvetti

Su yandan bak

Ea olmasa Fifa da online club 11 vs 11 sorunsuz oynayamadik

Cod her ay Dlc çıkartıyor oyundan fazla para kazanıyor adamlar 2 ayda

Pes te her attığın istediğin yere gidiyor Puyol ters ayakla 65 metreden ayağa pas atıyor .

Bf3 abartılabilir ama benim icin jet kullanmak her abartıyı hakediyor

Ea olmasa 15 metrekare alanda killstreak a dayalı oyun oynicaktik 6 ya 6

Ea yi savunmuyorum ama Ea sayesinde cok dostluğum ve eğlendiğim anlar oldu belki Buda B'eni ea ya yakın yapabilir bilemem ama o kadar kotu firma deil

Fifa 98 99 ile tanıştım ben Ea firmasına

İ ey Sports tidi geyim

Son bisi aklıma geldi Pes te biraz bile bilgiliysen Momentum olmadığından herhangi orta oyuncuyla ceza sahası çaprazından her vurduğun gol bu yüzden Pes 10 da bıraktım

Winning eleven 4 olsa ps3 te koşar alirdim

Senin yazdıklarını ben yazsam genelleme yapma derlerdi hemen Kardeşim biz kendi düşüncelerimiz yaşadıklarımızı fikirlerimizi yazıyoruz tamam EA parayı vurdu Ultimate team'den ama başka ne para veriyorsan EA'ye zevk aldığım için veriyorum hizmetleri için veriyorum

• O kadar fazla seriyi mahvettiler ki yasam boyu onur odulu olarak verselermis keske. Ea sunu yapti bunu yapti diyenlere de,her sene 80 oyun cikariyorlar elbet 5-10 tanesi guzel olacak
  • Ödülün adı ve tasarımı mükemmel. EA layığını bulmuş
  • EA, Activision, Capcom hepsi açgözlü. 1-2 MB'lık araba, karakter ve kostüm DLC'leri ile dünyanın parasını kazanıyorlar. Ama içlerinden en beteri EA. Oyun çıkmadan DLC duyurusu yapar, online pass saçmalığını bulur, firmayı satın alır 2-3 oyun yaptırır sonra kapatır, sırf daha fazla satsın diye güzelim serilerin özünün kaybolmasına neden olur, yapımcılara baskı yapar, oyunu çıkartır 1-2 yıl sonra serverları kapatır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 6 Nisan 2012; 12:10:34 >
  • Çok nankörsünüz.

Fifa99 'ları

NFS: porche unleashed 'ları

BF:1942 'leri

Generals 'ları

ne çabuk unuttunuz yahu
  • Fizan@
    Terazi diye bir şey var :D
    İlahi adalet diye de bir şey var.

Birde ARAL'a bundan lazım.
    Ama onlara altın vibratör ödülü daha uygun olur :D
  • activision dan sonra hayatımda gördüğüm en trol firma isabet olmuş Türkiye'ye gelselerde birde altın tezek ödülü versek
  • quote:

Orijinalden alıntı: etem1907

seneyede Türkiye ligini koymazlarsa zaten alır o fifayı bi taraflarına monta ederim iyi olmuş hak etmişler.çok beceriksizler adamlar biraz daha ıkınsa bf4 çıkarırlar ama hala bitiremediler bf3'ün buglarını.

Hala Türkiye ligini EA keyfinden koymadı sananlar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pars0071

quote:

seneyede Türkiye ligini koymazlarsa zaten alır o fifayı bi taraflarına monta ederim iyi olmuş hak etmişler.çok beceriksizler adamlar biraz daha ıkınsa bf4 çıkarırlar ama hala bitiremediler bf3'ün buglarını.

keyfinden değil bahaneden

• Trickmaster arkadas genel firmadan bahsetmis sen servisten bahsetiyorsun ikisi ayni sey degil senin iyi seyler yasaman herkesin memnun kaldiginin gostermez bizde para oduyoruz bizde oyunlardan mewmnunuz ama servis baska sey bu yuzden sen genelleme yapiyorsun senin tanimam etmem nedne oyle diyeyim.Arkadas bu nasil bir mantiktir nankormusuz bir firma iyi birsey yaptiu diye omur boyu el ustunde tutalim boyle kullanicilar yuzunden boyle rahatlar ayrica caliph her firmanin iyi kotu yonu vardir tabiki bende bu sayfdigin ozelliklerden bu oyunlari aliyorum ama genel sirket olarak kotu maalesef servisi ilgisi olsun yoksa oyunlarina laf edilmez ki onklarinda eskio tadi yok bfde jet iyide cok abartildi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pars0071

quote:

keyfinden değil bahaneden

Haha güldürme ya kusura bakmada premier lig o kadar telif hakkı istemezken g.tu boklu Turkcell ligi kim ki o kadar telif hakkı istiyor bir de TFF biz uğraşmayız bir de gidin klüplere sorun diyor

Neyse durum böyle Ea nin hiç sucu yok

Araştırıp yazın lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.