Şimdi Ara

EA Sports UFC 2 [PS4 ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
8
Favori
29.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vallaha biraz size bagli bu sorularin cevabi. Bana en zor da bile kolay geliyor ama zamaninda 1000 mac yapmisligim var. 4-5 aydir oynamadim artik biraktim ufc 3 ciksin diye bekliyorum. Online modu para tuzagi degil aslinda ben 1000 dovusun nerdeyse 900 unu online da yaptim. Online oynamazsaniz kendinizi gelistiremezsiniz fakat oyun cikali 2 seneden fazla oldu. Simdi online a girmek cok geriden baslamniza sebep olur. Karsiniza sizden 5 kat guclu rakipler cikar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drima kullanıcısına yanıt
    Sakın simdi deluxe 194 tl verme. Ben indirimde 49 tl ye aldım. Geçen hafta da 49 tlydi indirimde. Biraz takip et yine girer indirime.

• stylerbb kullanıcısına yanıt
    Yok hocam aklımı kaçırmadım o kadar
    İndirime girince alacağım zaten
  • yakuza001 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam esas amacım single kariyer yapmak ve ps4 pro da adam gibi bir dövüş oyununa sahip olmak
    Ara ara Driveclub'da yaptığım gibi 3-5 tur atıp kapıyorum, bunda da 3-5 karşılaşma yaparım, kariyer yaparım olayım o
    Deluxe alıcam deyince hemen sandım, aman dedim yetişip kurtarayım
  • stylerbb kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ocağıma yeterince PS EXC'leri diktim

God of War III Remastered, The Last of Us Remastered, Beyond Two Souls, Heavy Rain, Until Dawn, Uncharted Collection, Uncharted 4, The Order 1886, Killzone Shadow Fall, Drive Club + Season Pass, The Last Guardian, Journey.

İndirim gelsin bir de UFC 2 ile taçlandıracağım.. O zamana kadar Kratos ile Tanrı keserim ne yapayım
    Ooo çok uzun gider hocam bu oyunlar. Dualshockuna kuvvet Valla bu indirim furyasına ben de şişirdim hdd yi. Bi yerde durdurdum kendimi sakin ol şampiyon dedim. Bakalım ne zaman oynayabilicez. Bu arada kratos candır, yarı tanrıların en harbi delikanlısıdır
  • Oyun hoşuma gitti inşallah bir gün bende oynarım ☺

• Merhaba arkadaşlar ,

Ben oyunu alalı 1 ay oluyor ultimate team'a başladım ancak online'da 6 maç kazanıpp 10 kez kaybetmişim. Adamım 74 Güce sahip .
    Ama kondisyonu anında bitiyor. 2.Raunddan sonra adama vurmaya mecal kalmıyor :D

Ayakta ki gücüm baya yüksek ancak bu kadar çabuk bitmesine anlam veremedim karşımdaki adamın neredeyse full ise benimkisi yarıya düşüyor. Ayrıca kart açarken hangisini açmalıyız. Limited edition'lar var onlar en iyilerimidir ?
  • bu kapak yıldızı cehennem meleklerınde oynayan hatun mudur kendılerı ?
  • Dyabala84 kullanıcısına yanıt
    Ta kendisi

• Kaptım indirimden 57TL ye

DLC lere baktım pek sarmadı. Sadece Ağır Siklet genç Mike ve En iri Lee hangisi ise onları alacacğım tanesi 6TL den
  • Standart Sürümü alsak DLC olan Bruce Lee,Mike Tyson vb tüm dövüşçülerin tüm siklet hallerini
    Kariyer modunu oynayınca açabiliyoruz diye duymuştum.doğruysa standart sürüm mü alalım?
  • standart sürümün ne eksiği varda millet deluxe sarmış :) indirimle biri 26 tl diğer 57 tl. Bruce Lee göreceğim diye 57 vermeyelim yav.
  • Cuma günü UFC 3 tanıtılacakmış.Mart a çıkar en geç
  • yeni çıkacak oyunun(ufc 3)ilk teaser'ı yayınlandı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirimden yararlanıp aldım lee babayı ayrıcamı satın almak gerekiyor
  • UFC 2 yi dün öğlen aldım.
    Dün öğlen UFC 3 çıkacağı açıklandı

O değilde zormuş ha.. Öyle bebe oyunu değil. Harbi harbi uzmanlık gerekiyor. Hele ki ağır siklette.

Yav bu dayanıklılık neden patates hızında iniyor onu şeeedemedim, aşırı hızlı ki yarattığım karakterin çoğu zumzuk ve tepiğini level 1 e indirdim enerji harcamasın diye.
  • Hocam şu Longevity ile ilgili bi çakallık varsa aydınlatır mısınız beni?
    Kariyerde 9. maçtayım (7-2) 7 maçta da tarumar olmadım lakin yenildiğim 2 maçta sincaba döndüm Longevity uçtu da gitti..

Var mı indirmenin bir yöntemi? Yoksa yediğimiz tekme, yumruğa dikkat mi etmek gerekiyor sadece?
    Herhalde max 30 maç yapılır bu gidişle
    Mackari kazanman onemli degil onemli olan mac icinde minimum darbe yemen bunun baska yolu yok maalesef

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.