Şimdi Ara

EA Sports UFC 2 [PS4 ANA KONU] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
8
Favori
29.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende hiç bilmiyodum hocam youtubedan baka baka biraz ilerledim. Tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=Xz9Cc7ywyUQ
  • appachii kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam ama hiç bir şey anlayamadım, rastgele saldırıyorum valla BAM BAM BAM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fight night ne zaman çıkar acaba ?

• Rakip yumruk atarken blok yapma olayını bi türlü beceremedim. Normal korunmak değil , rakip yumruk atarken blokla havada yumruğu nasıl kesiyoruz beyler bilen var mı ? hangi tuş kombinasyonu ?
  • Oyunu dün aldım ama gelen geçen dövüyor :) varmı bunun hızlı öğrenme gibi bir olayı :)
  • ismeyu kullanıcısına yanıt
    Ben de baya çabaladım ama öğrenmek uzun sürecek belli ki. Biraz gerçek dövüşten de anlamak lazım. Nasıl futboldan anlayan adam pes te fifa da daha iyi taktik belirleyebiliyorsa bunda da o mantık var gibi görünüyor. Pratik yapma bölümü var orada bütün kombinasyonlar verilmiş. Bir de kendi oluşturduğun adamı yeni kartlarla durmadan güçlendirip seviyesini arttırmak gerekiyor. Çok çalışmak lazım fazla profesyonel.
  • Ultimate team de staminayi nasıl artıyoruz bilen var mı?

• shubuo41 kullanıcısına yanıt
    Paketlerden çıkan kartlarla kalıcı arttırabilirsiniz yoksa fitness kartı basar gibi 1 maçlık kartlar var onunla geçici artış Yapabilirsiniz
    @shubuo41

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar gözünüzü seveyim bu nedir. Oyunu yeni satın aldım tamam bir anda aşina olmak zor saatlerce oynuyorum ultimate team gireyim dedim 4 dövüşe çıktım 4'ündende 15 saniye içinde ağzım yüzüm yamulmuş bir şekilde ayrıldım.

Savunma işi ne kadar zor anlamadım ki eleman tekmeleye tekmeleye yatırıyor işin garip yani rakip eleman seri seri vururken benim eleman yavaş yavaş vuruyor. Kickbox seçtim o kadar.
  • BR9 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim oyun çıkalı 2 sene oluyor. karşındaki rakip senden kat kat güçlü adamdır. Senin adamın böyle olması normal. 15 saniye iyi dayanmışsın bene 5 saniyede KO yaparlar seni. Yavaş yavaş güçlenip dövüşçünü geliştirmen lazım başka türlü olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BR9

Arkadaşlar gözünüzü seveyim bu nedir. Oyunu yeni satın aldım tamam bir anda aşina olmak zor saatlerce oynuyorum ultimate team gireyim dedim 4 dövüşe çıktım 4'ündende 15 saniye içinde ağzım yüzüm yamulmuş bir şekilde ayrıldım.

Savunma işi ne kadar zor anlamadım ki eleman tekmeleye tekmeleye yatırıyor işin garip yani rakip eleman seri seri vururken benim eleman yavaş yavaş vuruyor. Kickbox seçtim o kadar.

Online geçmeden once kariyer bölümü ve eğitimleri bitirmen lazım, hatta ilk oyunu alıp once onu oynamak daha doğru olur çünkü eğitim kısmı ikinci oyundan daha iyi ve öğretici. Ultimate team ise para tuzağı. Çalışarak gücünü arttırmak diye bir şey yok storedan kart satın alacaksın yada puan biriktirip kart paketlerini ve haftalık özel hareketleri alacaksın ki dövüşçüne hareketler ekleyebilesin. Kısaca Store'dan kırmızısı bol kartları alan kazanıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki bu oyunda en yaygın oynanan seçenek hangisi ? Yanı fifa da herkes ultimate oynuyor. Burada da ranked champ mi nedir ?

Bir de oyunun yeni oyuncular için anlatılan bir guide ı varsa atarsanız sevinirim ben bulamadım da..

En yaygın olarak oynanan mod ranked championships.

Ultimate team'e şimdi girersen 2 senelik farkı kapatman çok kolay olmaz paket alman lazım.

Guide maalesef ki çok yok. Internette bazı kanallar var yayın yapan ve bu oyunu sürekli oynayan. Onları takip etmeni öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismlunal

En yaygın olarak oynanan mod ranked championships.

Ultimate team'e şimdi girersen 2 senelik farkı kapatman çok kolay olmaz paket alman lazım.

Guide maalesef ki çok yok. Internette bazı kanallar var yayın yapan ve bu oyunu sürekli oynayan. Onları takip etmeni öneririm.

Hocam sen oyuna vakıfsın. sana sorıyım bilirsin sen. Rakip yumruk attığında havada nasıl blokluyoruz ?
  • appachii kullanıcısına yanıt
    Parry yapman lazım. Ben pek kullanmıyorum o yüzden tam tuşunu hatırlayamadım ama controller settings ten bak bakalım parry low ve parry high var. Parry high yapmalısın. Yanlış hatırlamıyorsam rakip yumruk atarken R1'e basıyodun ama emin değilim tuş kombinasyonlarından parry'ye bakarsan görebilirsin
  • Kariyerde geliştirdiğimiz adamı ranked championsda alma imkanımız var mı ?
  • bu oyunda chad mendes kadar güçlü yumruğa sahip birisi yok iki yumrukda kafa yanıyor

• Ufc 3 un cikmasi lazim artik. Neredeyse 2 yila yaklasiyor oyun. Ya da iyi bir guncellemeyle yeni dovusculeri oyunda gormemiz lazim gokhan saki volkan oezdemir gibi

Bulursan beni de etiketle
  • Arkadaşlar merak ettiğim birkaç şey var cevaplarsanız sevinirim

Oyunun zorluk boyutu nasıl? Kolay modu varmı? Zor modu çetin ceviz mi?

PS3'te UFC 2010 (PS3) ve MMA (X360) tecrübem var ve MMA daha güzel gelmişti bana. Bunlara oranla oynayış nasıl? (Grafiği sormuyorum bile)

Deluxe paket alma planım var, almazsam sadece Lee, Bas ve Tyson modellerinden mi mahrum kalırım?

Kariyer kaliteli mi? Online işine girme derdim yok yorumlarda para tuzağı olduğu söyleniyor..

Şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.