Şimdi Ara

EA Sports UFC 2 [PS4 ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
8
Favori
29.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşim ekle online oynayalım istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismlunal

Merhaba

Benimki lightweight. Overall 79. Stand up 89 clinch 79 ve ground 81. Uc alanda iyi bir dovuscu yarattim. Maclari rakibe gore oynarim. Ben de beni yenebilecek oyunu iyi oynayan bir rakip ariyorum keyif almak hem de arkadas olmak icin. Kazanmak kaybetmek problem degil benim icin. Ut de karsilasmamiz zor sikletler farkli fakat online oynayabiliriz istersen

3 alanda da nasıl geliştirdin dövüşçünü
    dövüş tarzı nedir? boks,kick boks...vs?
  • ambiante A kullanıcısına yanıt
    Onemli olan 3 alanda gelistirebilnek zaten :) mixed martial arts yaratacaksin ilk yaratirken. Sonra cikan kartlarin hepsini bi anda yuklemeyeceksin adama. Bir ozelligi artarken digerini azaltiyorsa ona gore yukleyeceksin kombine edip. Talip edeceksin item scoutingten hangi kartlari parayla alabilecegini. Cok kolay olmadi ama gunun sonunda bence iyi bir dovusum var. su anda da surekli yeni kartlarla yukseltiyorum ozelliklerini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lightweight teki adamimi bir muddet kenara aldim. Ondaki tum kartlari kadin dovuscume yukledim. Su anda 84 oldu kiz inanilmaz geleni indiriyorum :)

• Ultimate team de kartları sürekli coins mi acıcaz hedie filan geliyo mu birde benim adam cok gücsüz 6 online mac yaptım hep güclüler denk geldi bir ayarı var mı onlineden önce single mı kasmak gerekir dövüşcü mü en kısa süre de nası geliştirebilirim cevaplarsanız sevinirim.

• adeptive al seçeneği var kariyerde herkes bu zorluktamı oynuyor??? zorluk derecesi ne demek bunun?? en basit olanı değil demi?
  • Merhaba 2 sorum olucak:

1-Mike Tyson, Bruce Lee gibi dovusculeri nasil aciyoruz?
    2-Ultimate Team modunda karsima surekli 80 overalli adamlar geliyor hicbir maci kazanamiyorum. Karakterimi nasil gelistirebilirim?
  • arkadaşlar merhaba ben bu oyunu almayı düşünüyorum almamdaki en büyük sebep eve gelen arkadaşlarla falan kapışırız diye. 2 kol takıp co op şeklinde oynayabiliyoruz bunu değil mi?
  • borucan35 B kullanıcısına yanıt
    Oynayabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heja-Maica

Merhaba 2 sorum olucak:

1-Mike Tyson, Bruce Lee gibi dovusculeri nasil aciyoruz?
    2-Ultimate Team modunda karsima surekli 80 overalli adamlar geliyor hicbir maci kazanamiyorum. Karakterimi nasil gelistirebilirim?

Kariyeri modu bitirmek gerekiyodu galiba acmak icin

Ultimate teamde kart onemli ne yazikki.mac yaparak yuksek kartlar alicaksiniz

• denizgoren kullanıcısına yanıt
    adaptive al en basiti değildir. Senin kariyer modunda o anki gücüne göre karşındaki rakibi de otomatik olarak zorluk derecesini ayarlar. Yani alt seviyelerde kolay rakipler, üst seviyeleri çıktıkça zor rakiplerle oynarsın
  • Yapımcılar arasında Ultimate Team'de matchmaking sistemini böyle yapan, bu fikri ortaya atan, bunu onaylayan kimlerse bu oyunun başından defolup gitsinler lütfen. Bu kadar saçma sapan bir eşleştirme mantığı olabilir mi ya? 71 overall adamıma 90 overall adam getiriyor karşıma. Var mı böyle saçmalık. Yenmemi mi bekliyorsun o adamı? Ne bekliyorsun yani amacın ne senin bana o adamı eşleştirmekle? Oyundan keyif mi alacağım böyle aptalca bir karşılaşma yaparken.

Ya abi sen kalk bu kadar güzel oyun yap, matchmaking sistemini yaparken beynini kullanmayı unut sonra. Ya beyin bu işte kullanıver ya 71'e 90 overall adam mı getirilir. Çıldırtırlar adamı ya.

Gel de satma şimdi bu oyunu. Çingene gibi paketlerin ağzına bakıyorum bir şeyler çıksın da güçleneyim diye. Ya para verip almışım senin oyununu. Bir de points için para vermemi istiyorsun, vermeyince de beni rezil zavallı ediyorsun Ultimate Team'de. Bu mu yani bütün olayınız sizin. Sizin oyunculuk anlayışınız da, yapacağınız oyun da, bu piyasayı paid sistemle mahvettiğiniz düşünce tarzınız da yerin dibine batsın defolup gidemediniz bir türlü.

Ya saçma saçma paketlerin eline bakıyorum bir şey çıksın diye ya sisteme bak. Kardeşim beni başarımla ödüllendir şans oyunlarıyla ödüllendirme. Paket aç aç aç aç aç çıkarsa çıkar çıkmazsa şansına küs. Sisteme bak. İyice moda oldu bu saçmalık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 20 Ağustos 2016; 22:23:21 >

• Kendi kanalima ekliyorum arada arkadaslar bunlar son zamanlarda dovustugum maclardan. Division yukseldikce rakipler gercekten zor oluyor. Su anda div 6 ya yukselmek uzereyim. Oynamak isteyen arkadaslar imzamdan ekleyebilirler

• Bende oynuyacak kişi arıyorum hatta twitcde yayınını yapıyorum türk yayın yapan yok diye ama ben yayıncı değilim izlemek isteyenler öneride bulunmak isteyenler ordanda ulasabilir bana. Dengesizabi kanalın ismi

• Su an offline oynuyorum oyunu. irlandali mc gregor ne hareketler yapiyo ole abov

• appachii kullanıcısına yanıt
    Se bizim videolari ve youtube daki belli kanallarda oyunu oynayan kisilerin ko larini izle bosver mcgregor u. Istersen bir kac kanal tavsiyesi veririm. Offline oynama bence kendisini gelistirmek icin en iyisi online.

• bi kaç kanal verirmisin hocam bakıyım..bi de bu oyunun türkçesi yok dimi. adamı yatırdığımda neler yapıcağımı bilmiyorum ? rastgele sağa sola filan yatırıyorum. Burada kendimi nasıl geliştirebilirim ? terimlerde ingilizce olduğundan acemilik kısmı biraz uzun sürecek gibi :)
  • Ultimate team cok dengesiz. Ranked oynuyorum div 5'i yariladim. 130 win 25 lose falan var galiba. Ama ultimate team benim 70 kusür overallime karsi 82 83 overallli adamlar geliyor hep. En kotusunun stand up 90. Benim ise 80. Kartlarina bakiyorum. Benim max kart siniri 140larda ve hepsine kartim bile yok, elimdeki tum kartlari koyuyorum 120/142 gibi birsey. Rakipleriminki 252/252 fullemisler. Ultimate team cok adeletsiz.
    Eklemek isteyen alee_kolo psn

• appachii kullanıcısına yanıt
    Turkcesi yok turkce kaynak bulamazsin. Ingilizcen varsa kaynak cok. Kafaya gore saga sola hareket yaparsan da zevk alamazsin her adamin belli iyi oldugu ozellikler var

• Ne yaptıysam submission offence bölümünü gecemedim

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.