Şimdi Ara

EA Sports UFC 2 [PS4 ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
8
Favori
29.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kariyer modunda hall of fame olman lazim acilmasi icin. Hall of fame icin de fan sayilarinin cok fazla olup legen olman gerekiyor. Iki siklette champion olman lazim vs vs. ben daha dun bitirdim hall of fame olarak aciliyor hepsi. Bende acikti ama yine de acilip acilmadigini kontrol etmek icin oynadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet2576 kullanıcısına yanıt
    Online oynarken ya da single oynarken bu karakterleri kullaniyorsun. Normalde bunlari alip oynamak istersen kilitli bu dovusculer. Mike tyson ve bruce lee disindakileri cok begenmiyorum ben

• Plus olmadan bu oyun oynanmaz ki kardesim. Yapay zeka nereye kadar. Plus alda bi gorelim bakalim tarzini :)

• Unvan maci. Ut deki adamimla kisa surdu ama sonundaki aparkata degerdi. Division yukseldikce rakipler cok zorlasiyor. Oyunun her alaninda kendinizi gelistirmeniz gerekiyor ama ozellikle yerde. Bu yuzden ayakta ko la biten bu tarz maclar icimi eritiyor ust divisionlarda, zira artik maclar tam bir taktik savasi ve uzun roundlar sonunda biter olmaya basladi. Division 5-6-7 gercekten sikintili rakiplerin oldugu Siniflar. Yine de kaybetsem ya da kazansam da keyif aldigim ve paylasmaya deger gordugum maclari burada sizinle paylasacagim arkadaslar. Forumda oyunu online oynamak isteyen kimseyi bulamiyorum. Her seferinde sen yenersin vs vs givi sebeplerle kimse oynamak istemiyor. Belki yenildigim maclari da koyarsam cok da iyi olmadigimin farkina varilir da oynayacak rakipler ve arkadaslar bulabilirim kendime

• Plus işi tamamdır akşamları rahatça oynayabilirim artık :)
    Psn:Mucahittastan96

• Oyun nasıl acaba ufc 1 gıbı mı yoksa alınır mı ?
  • ^beetlejuice kullanıcısına yanıt
    Ufc 1 den farkli. Kiyaslanmaz bile bence. Us psn store da yanlis hatirlamiyorsam bir kac gunluk free download gibi bisey vardi bitti mi bilmiyorum ama orda hala devam ediyorsa indirip deneyebilirsin

• UT de bir KO yaptim arkadaslar icimin yaglari eridi. Simdi upload ediyorum birazdan paylasacagim. Uzun surebilecek bir rakipti. Adam benle denk gucte idi hem ayakta hem yerde fakat acik buldum mu affetmem. Kisa surdu

Bu arada live event finalleri var vegasta ufc 200 den once birazdan baslayacak dunyanin en iyi 4 oyuncusu oynuyor sampiyonluk icin kacirmayin derim

https://www.twitch.tv/easportsufc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakuza001 -- 8 Temmuz 2016; 21:51:47 >

• Evet arkadaslar az once bahsettigim UT musabakam. Daha yukleyecegim videolar da olacak. Yenildigim dovusler var onlari da ekleyecegim.

• maçlarında doğrudan kafaya oynuyorsun uzak durarak gövdeye oynayanlar seni oldukça zorlar. Yer oyunlarını da pek göremedim :)

• sertace kullanıcısına yanıt
    Yok yer oyunlarinda var kardesim de rakibe gore oyun seciyorum. Karsimdaki rakip ayakta zayifsa ayakta bitirmek daha kolay. Ayakta guclu olan rakiplere farkli teniklerimiz de mevcut :)

• UFC200 live event competition finallerinde gleb tokorev brett cardinali 5.rounda ko la yendi. Ortada giden bi macti. Her an her sey olabilecek turden. Decision a kalsa da gleb alirdi zira yerde iyi transitionlari ve strike lari vardi. Bi anda boslukta counterla isi bitirdi. 10.000 usd yi de aldi valla. Fifa icin de boyle organizasyon var. oradaki cok buyuk. UFC icin bence az olmus. En azindan bi ceyrek final ya da bi onesinden baslatip bir kac tane daha mac izlemek isterdik. Neyse organizasyon ilk defa oldugu icin seneye daha iyi olur diye dusunuyorum. Kaciranlar yukarida verdigim adreste tekrari olacaktir.

Bu arada gleb tokorev dedigim kisi daha onceki sayfalarda videolarini paylastigim mmaafroo nickli kisi. Kazanmasi surpriz olmadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakuza001 -- 9 Temmuz 2016; 22:29:44 >
  • Arkadaşlar oyun US PSN'de 30 dolara düştü indirimde 87 TL'ye geliyor. Sizce alınır mı yoksa ille de deluxe sürüm almak şart mı? Bruce Lee, Mike Tyson filan oyundan açamıyor muyuz? Ayrıca ortak almak isteyen varsa pm atsın.
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Bu tarz oyunlari seviyorsan al. Aldiktan sonra ben alisamadim cok zormus diceksen alma hic. Oyun ciddi sekilde emek ve pratik yapmayi gerektiriyor belli seviyelere gelebilmek icin. Daha dusmez bence almayi dusunursen al oyun ilk ciktiginda us psn de 55 dolardi ben o zaman almistim. Bu indirim kacmaz bence seviyosan. Tr psn de de indirime girdi ayrica oyun o yuzdn bi daha indirim bi muddet gelmez mike tyson ve diger kilitli dovusculeri offline kariyer modunda hall of fame e girersen kendin de acabilirsin bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakuza001 -- 9 Temmuz 2016; 2:09:34 >
  • Oyunu aldım ama şu submission olayını hem anlamadım hem de yapamıyorum. Sağ ve sol analog birşey yapacağız da beceremedim bir türlü?

• Lithium kullanıcısına yanıt
    Submission practice den calis ing varsa videolari seyret ama o kadar kolay degil sub. yapmak ya da savunmak. 1000 kusur mac yaptim hala tam istedigim tarzda subm. yapmiyorum. oynariz istersen ekleyebilirsin hem sohbet edip hem oynariz.

• Yeni videolar geldi. Sonuncusunda adam iyi dovdu beni

• @ismlunal Middleweight te UT oynuyorum. Div 3'te yim ve 40 maçta 30 Galibiyet 10 Mağlubiyetim var.

Senin UT deki dövüşçünün overall leri kaç bilmiyorum ama pek iyi dövüştüğünü düşünmüyorum. Genelde kaybettiğim maçlarda ya çok yüksek Submission gücüne sahip adamlara yerde kaybediyorum yada yumruk tekme herşeyini 90 yapmış olan çok güçlü adamlara. Kendi dövüşçüm ortalama bir güce sahip. İstediğim moves yada Atritube ler açılırsa beni yenmeleri daha da zor olacak. Umarım birgün karşılaşırız ve güzel bir maç olur.

PSN OCKALE

UT deki dövüşçü HONOR KALE.
  • F0rtress kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Benimki lightweight. Overall 79. Stand up 89 clinch 79 ve ground 81. Uc alanda iyi bir dovuscu yarattim. Maclari rakibe gore oynarim. Ben de beni yenebilecek oyunu iyi oynayan bir rakip ariyorum keyif almak hem de arkadas olmak icin. Kazanmak kaybetmek problem degil benim icin. Ut de karsilasmamiz zor sikletler farkli fakat online oynayabiliriz istersen

• Çok güzel olmuş oyun. Tam bir simulasyon diyebiliriz artık UFC için. İlk oyunun üzerine çok koymuşlar ve Ultimate Team çok eğlenceli. Submissionlar, parryler, kontrataklar combolar vs. hepsi beceri ve üzerinde çalışma istiyor. Harika olmuş. Vuruş hissi, gerçekçilik vs. çok çok iyi. Öneririm dövüş sporları ile ilgilenenlere. Keşke Fight Night gelse artık ama UFC de çok güzel olmuş bu sefer.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.