Şimdi Ara

EA Sports UFC 2 [PS4 ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
8
Favori
29.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ambiante

Ustalara bir şey soracağım yerde dövüş ile ilgili.

Half Guard pozisyonundayken 2 seçenek çıkıyor top mount ve side control. Rakipler burada mount olanı tercih edip hemen dik oturuş pozisyonunda yumruk aymaya başlıyorlar. Ben bunu seçtiğim zaman dik değil eğik oluyor. Posture yaptığımda da zaten hemen kaçıyorlar. Posture yapmak için zaten bu kadar hamleye gerek yok Full guard pozisyonunda bile yapılabiliyor. Ben bir şeyi eksik yapıyorum ama neyi :)

Bunu bilen yok mu?
  • Oynayacak rakip araniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ambiante A kullanıcısına yanıt
    Bu cok degisken bi durum. Oynadigin adamin core ground move larina ve rakibinin bjj ve ground movelarinla alakali. O kadar kolay degil yani. Oyuncunu gelistirmeye bak ut de oynuyosan. Normal online sa da ground ozellikleri yuksek olan adamlarla oynamayi dene

• quote:

Orijinalden alıntı: ismlunal

Bu cok degisken bi durum. Oynadigin adamin core ground move larina ve rakibinin bjj ve ground movelarinla alakali. O kadar kolay degil yani. Oyuncunu gelistirmeye bak ut de oynuyosan. Normal online sa da ground ozellikleri yuksek olan adamlarla oynamayi dene

Hocam soruyu bence yanlış anlamışsın.
    Benim sorum top mount iken nasıl full mount oluyoruz.
  • Yokmu kendine guvenen karsima cikacak koskoca forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakuza001 -- 19 Haziran 2016; 0:31:11 >
  • Online hic bir modda oynayamiyorum.bazı aksamlar aciyor bazen acmiyor bu ufc 2.nedenini bilen varmı

• ya arkadaş full mount nasıl yapılıyor ))
  • ambiante A kullanıcısına yanıt
    Full mount dediği aslında top mount diye düşünüyorum. Top mount pozisyonunda R2 ve yukarı tuşuna basmayı dene. Full mount diye ayrıca bir seçenek yok ben de yapmaya çalışıyorum ama çözümü bu top mount ile buldum. Ya da internete yaz istersen videolar çıkacaktır.
  • quote:

Full mount dediği aslında top mount diye düşünüyorum. Top mount pozisyonunda R2 ve yukarı tuşuna basmayı dene. Full mount diye ayrıca bir seçenek yok ben de yapmaya çalışıyorum ama çözümü bu top mount ile buldum. Ya da internete yaz istersen videolar çıkacaktır.

deneyeceğim
    yabancı kaynaklarda pek bir şey bulamaıdm
  • UFC Content Update 5

5.update geldi.
    Josh Samman - Men's Middleweight
    Lorenz Larkin - Men's Welterweight
    Leonardo Santos - Men's Lightweight

3 tane dövüşçü eklendi. Denemedim ama deneyenler varsa paylaşabilir yorumlarını. Şu sıralar biraz durgun geçiyor oyun. Afro'dan da videolar gelmiyor. Ben de çok oynayamadım. Oynamak isteyenler ekleyin lütfen düzenli oynayalım
  • Şu oyunu bi cozemedim.alismisiz futbol oyunlarina bunlara kafa basmiyor sanirim.onlineda paso dayak yiyorum

• Bu oyun o kadar kolay degil. Cok fazla incelik var oyunda. Ben toplamda 1000 mac yapmisimdir hala cozemedigim ve yetersiz oldugum konular var. surekli dovusup kendini gelistirmen lazim

• Arkadaşlar koskoca forumda şu oyunu keyifle karşılıklı oynayabileceğimiz bir arkadaş yok mu ya? Allah aşkına beraber oynayalım neden kimse oynamaya yanaşmıyor ki. Karşılıklı tecrübelerimizden faydalanırız.
  • Var tabiki ama mortal kombattaki gibi değil aslında. Her tuşun farklı bir vuruş özelliği var. Sen hangilerinle bir kombo yapmak istiyorsan onları kullanıp dövebilirsin rakibi.
  • quote:

Var tabiki ama mortal kombattaki gibi değil aslında. Her tuşun farklı bir vuruş özelliği var. Sen hangilerinle bir kombo yapmak istiyorsan onları kullanıp dövebilirsin rakibi.

hocam ben size rakip olabilirim :) Yeni sayılırım ama elimden geleni yaparım :)
  • heat2797 kullanıcısına yanıt
    Kardesim onemli olan keyif almak. Istersen ekle oynayalim online.

• Afroo nun ko lari devam ediyor

• Hocam aldığım günden beri oynuyorum gerek arkadaşlarla, gerekse yapay zekaya karşı.Kendimde öğrendim sayılır, plus aldığımda dövüşürüz umarım :)

• Kariyer modunu bitirdim hiç bi adam açılmadı youtube da izlediğimdeki adamda açılmıştı

• “Iron” Mike Tyson - Light Heavyweight
    Bas Rutten - Heavyweight
    Bruce Lee - Featherweight

Bu tarz add-on'lar satılıyor us psn'de, ne işe yarar bunlar, ekstra karakter mi ekleniyor?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.