Şimdi Ara

EA ACCESS [ Ana Konu ] Fifa 20 EA Access’te !!! (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.251
Cevap
41
Favori
111.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nec85

Olur kardeşim onu da yaptım her sorunun cevabı bende İndirimler geçerli oluyor fifa 15 ultimate edition'ı 95 tl'ye aldım

ultimate edition artısı ne acaba?
  • sinancagri kullanıcısına yanıt
    emin miyiz acaba bu konuda? deceyen var mı?
  • @nec85 Eyvallah hocam bundan sonra bütün sorularım sana

@sinancagri Hocam sen ea access le ilgili bana hiçbirşey söylemedin sadece "98TL çekti garanti bankası benden onuda 3'e böldüm" demişsin. Access sorumu en son sordum ona da cevap gelmeyince buraya yazdım
  • Eğer ultimate edition oynuyorsan 40 hafta boyunca pack veriyor. Ayrıca 5 maçlığına messi'yi kiralayabiliyorsun falan.. UT oynuyorsan işe yarar yani..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkness_kaan kullanıcısına yanıt
    yok emin değilim , ben kendim bu şekilde alıyorum ama hala emin değilim.

bilmesem neden yazayım ?
  • nec85 kullanıcısına yanıt
    UT oynuyorum. O zaman ultimate edition almak daha iyi olur. Her hafta gold pack vermesi çok iyi.
  • Ya bu AKK ya ayar oldum. BF4 ü indirdim. NFS Rivals AKK ya takıldı inmek bilmiyor.
  • sinancagri kullanıcısına yanıt
    ben bu şekilde alıyorum demen yeterli dostum kinayeli laflarla mesajı uzatmana gerek yok, insanı düzgünce soru sorduğuna pişman etmeye de...

neyse, eyw
  • NHL 15 EA Access'e gelebilir.

Kaynak:GAF

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkness_kaan kullanıcısına yanıt
    2. bir ağızdan yazmıyorum ki kardeşim. Cümlemde 59 yerine 53 gözüküyor diyorum , games sekmesinde görürsün diyorum. Eğer anlatırken gözüküyor"muş" mış gibi ekler kullansaydım 2. bir ağız olurdu.
    Ben bunu yapmışım ki güzelce ayrıntılı yazmışım. insanada cevap verdiğine pişman etmeseniz ?
  • Ben de dün 1 yillik üyeligi satin aldim, epey avantaji var bence her one sahibinin kullanmasi gereken bir sistem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konsol gelsin ilk işim EA Access almak; BF4, Fifa 14 ve NFS Rivals'ı 66 TL ye oynamak iyi fırsat
  • Fifa deneme yarın geliyor değil mi? Türkiye store dan indirdim fifayi, olası bir türkçe gelme ihtimaline karşı. Yarın denemiş oluruz artık.

• 26 Eylül'den 5 gun once 6 saat sureli diye biliyorum ama.
  • ulwi U kullanıcısına yanıt
    Ulvi abi avrupa çıkış tarihi 26 sı olarak gözüküyor o nedenle TR de yarın gelmeyebilir.
  • FIFA 15 early access EA Access üyeleri için yarın indirilebilecek!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Maximus is BACK -- 17 Eylül 2014; 23:30:03 >
  • Kardeşim oyunu geçen hafta alıp indirdik zaten yanlışın olmasın? Sadece çıkışı bekliyoruz biz çıktığı gibi oynayabileceğiz. Oynayabileceksiniz mi demek istedin?

edit: FIFA 15 will be released for Sony's PlayStation 3 and PlayStation 4, as well as for Microsoft's Xbox One and PC in North America this Sept. 23. In Europe it will be on Sept. 26, 2014.

Benim hesap New Hampshire'da yani North America belki bugün oynayabilirim oyunu diye anlıyorum ama bakalım eve gidince anlayacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nec85 -- 18 Eylül 2014; 9:06:32 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyunun full durumunu 6 saat boyunca oynayabileceksiniz.
  • Oyunun full durumunu 6 saat boyunca oynayabileceksiniz.
  • Tüm dünyada bugün 6 saatliğine oynanabilir olacak EA in açıklamasına göre.Akşam aktif olacak zannedersem
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.