Şimdi Ara

EA ACCESS [ Ana Konu ] Fifa 20 EA Access’te !!! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.251
Cevap
41
Favori
111.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fosco

quote:

Orijinalden alıntı: profxxx

Beyler yapıp sıkıntı çıkan yok sanırım ama sormakta yarar var.Türkiyeye geçip ea access alsam usa ya dönsem sıkıntı olur mu?

Us hesabi ile alınamıyor mu hocam? Ben de almayi dusunuyorum da ondan sorayim dedim..

Alınıyor kredi kartı istiyor. Benim kartı kabul etmediği için böyle bir yöntem uygulayacam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün 1 aylık deneme amaçlı üyelik aldım salında çok güzel bir sistem birke üyelik parası verip sağlanan oyunları oynuyorsun.sıkıntı şurda mesela fifa15 geliyor hemen koycaklarmı sisteme? Her oyun verilecekmi? Bn şuan nfs rivals ve fifa14 indirdim.on numara olmuş ama tüm oyunlarla desteklenmesi lazım

• byorkouk kullanıcısına yanıt
    FIFA 15 gelecek Access'e.Uyelere ozel %10 indirimle birlikte hem de.
  • O NASIL BİŞEY ANLAMADIM BEN ÜYEYİM ZATEN BEDAVA VERMESİ GEREKMEZMİ ?
  • Bugün bende EA Access aldım. Fakat üyelik ücretinin yanında birde vergi aldı. Acaba aldığımız her içerikten vergi kesilecek mi? Bunu engellemenin bir yolu varmı?
    Bir süre sonra EA Vault a eklenince ücretsiz olacak. Tahminin 2015 Ağustosta free olur.
  • SultanApex S kullanıcısına yanıt
    Öyle olduktan sonra ne anladm

• dynamic09 kullanıcısına yanıt
    Live hesabınızın kayıtlı olduğu adresten dolayı bi miktar vergi almıştır.Vergi olmayan(Flo Rida) gibi adresler kullanın.

• Haklısın da EA'dan bahsediyoruz kardeşim. Yıllık 30 USD verip 50 60 USD'lik oyunların hepsini bedava oynatmazlar adama yani İndirim sağlıyor normalde, para vermeyeceğin oyunları da istersen ilerde oyna diye bedava hale getiriyor ama bir kaç ay sonra.. Valla ben 1 yıllık üye oldum bence güzel sistem %10 indirim az bence o kadar daha fazla olmalı. Oyunları çıkış tarihinden oynayabileceğiz o da güzel bir şey..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski oyunları remake yapıp Access uyelerine sunsalar guzel olurdu aslında.

Misal geçenlerde İngiliz perakendeci Game'in Ea'den stok kalmadığı için tekrar Skate 3 oyunu istediğini okumuştum.Yani ssx gibi skate gibi dantes inferno fifa Street gibi yapımlar ın remake surumleri çıksa Access muşterilerine iyi olur ve daha çekici hale gelirdi.Bi oyunu port yapmak zor olmamalı o kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: byorkouk

Sende 3 kuruş para verdin diye bütün oyunları beleş mi istiyorsun arkadaş. Önce sistem nasıl işliyor ne bedava ne indirimde bir araştır.
  • Bn sisteme birşey demedim sistem öyle bi tanıtıldıkı uye oldunmu herşey beleş olcak.bnde ondan yola çıktım

• quote:

Orijinalden alıntı: By Asphyxia

quote:

Orijinalden alıntı: byorkouk

Sende 3 kuruş para verdin diye bütün oyunları beleş mi istiyorsun arkadaş. Önce sistem nasıl işliyor ne bedava ne indirimde bir araştır.

+1000

Millet mezarcı olmuş resmen.

Pazarlamada bir kandırma durumu yok, benim gibi oyun çıktığı anda oynamama gerek yok diyenler için harika bir servis.

• EA CEO'su Andrew Wilson,San Francisco'da devam eden GamesBeat 2014 konferansında EA Access hakkında konuştu.

EA ACCESS [ Ana Konu ] Fifa 20 EA Access’te !!!

'EA Access ile yapmak istediğimiz oyuncuların cebindeki paradan daha fazlasını hakeden,verdikleri paraya değecek oyunlar aldıklarını onlara hissettirmek'{/b]

'Yani,aldığınız yapımların tabiri caizse içinize sinmesini istiyoruz.'

Battlefield:Hardline'ın ertelenmesiyle ilgili de konuşan Wilson;''Battlefield:Hardline'a baktığımızda,oyuna ekleyebileceğimiz çok daha fazla yeni şeylerin olduğunu duşunduk.Tamamen yeni şeyler yapabiliriz diye duşunduk.''

http://www.twinfinite.net/2014/09/15/ea-ceo-discusses-ea-access-feeds-need-steal/

• arkadaşlar, ea access üyeliği alırken hesaptaki usd'leri kullanamıyoruz. sadece kredi kartı ve paypal. peki, ea access üzerinden oyun alırken de böyle mi? hesabında para olan biri check edebilir mi?
  • Arkadaşlar Access i TR den alıp oyunu Hindistan dan alan oldu mu? Bu şekilde access indirimi geçerli olur mu acaba?
  • Olur kardeşim onu da yaptım her sorunun cevabı bende İndirimler geçerli oluyor fifa 15 ultimate edition'ı 95 tl'ye aldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Aynı soruyu bana sormuştun bende 98TL ye aldığımı söylemiştim...
  • darkness_kaan kullanıcısına yanıt
    ea Access üzerinden oyun almıyorsun. Ea Access abonesi olduğun zaman yine games sekmesin "şu an oyunları nasıl alıyorsan" o pencerede "misal" 59$ 'ın üzeri çizili yanında 53$ gözüküyor.
    Bedava olan oyunlar free yazıyor.

bu şekilde xboxone'da ki paranıda kullanabiliyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.