Şimdi Ara

EA ACCESS [ Ana Konu ] Fifa 20 EA Access’te !!! (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.251
Cevap
41
Favori
111.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EA ACCESS [ Ana Konu ] Fifa 20 EA Access’te !!!
  • Süper olay. 1 aylık üyelik aldım deneme amaçlı. Fifa14 ü ücretsiz indirdim...
  • Süper olay. 1 aylyk üyelik aldym deneme amaçly. Fifa14 ü ücretsiz indirdim...
  • Arkadaşlar bende ea access var indirdim oyunlarını arkadaşım family yaptı bana benm hesabımı kendi konsolundan my homeda yaptı ama bu ea oyunları cıkmıyor my games apssinde nasıl olcak bi yardım edermisiniz
  • hakan1216 H kullanıcısına yanıt
    Eğer ikinizden biri EA access üye ise indirmesi lazım. Oyunları indirmek için EA access'e girip indirmesi gerekiyor My games sekmesinde gözükmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üyelik konsola değil hesaba ekleniyor.Yani arkadışın üye sen değilsin.EA access aile olayına üyelikli sistem olduğu için sende onun oyunları olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: byorkouk

Üyelik konsola değil hesaba ekleniyor.Yani arkadışın üye sen değilsin.EA access aile olayına üyelikli sistem olduğu için sende onun oyunları olmaz.

Dıııııt yanlış bilgi.

Bal gibi de konsola ekliyor. Bilip bilmeden yanlış bilgiler vermeyin.
  • iyi konsola ekliyosa o konsolda kalmazmı? ben burda arkadaşa yanlışta olsa doğruda olsa bildiğimi paylaştım.Yardımcı olmaya çalıştım.Senin bu tavrını gerektirecek bir durum yok
  • Ben ea access uyesiyim kardeslik yaptigim arkadasim da yararlana biliyor ama sanirim sadece indirdigim oyunlari gorup indire biliyor...obur turlu direk ea access e zaten girip indiremez uyelik sistemi cunku...

• aynen dostum en mantıklı açıklama senden geldi.EA access üyesi ne indirirse oda onu indirebilir doğru
  • Yok alayını indirebiliyorum yeter ki üyelik devam etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: MISHIMA

Yok alayını indirebiliyorum yeter ki üyelik devam etsin

Oo baskan senin nick i bilmiyordum valla ayip bana simdi profilin de isminden cozdum...benim her yerde nickim ayni ya herkezi de ole saniyorum..😀😀

• teşekkürler arkadaşlar bide teknik bi sorum olucaktı. ben xbox 3 gündür filan uyku modunda bırakıyorum hani şu bi yandan download yapıyor adaptorde beyaz yaniyor xbox on deyince açılıyor. Bu modda elektrik fazla gider tamam ama xboxa bi zarar verirmi?
  • Üyelik nasıl iptal oluyor? Nette arastırdım, herkes xbox.com'dan yapıyor ama orada subscriptions bölümünde bende sadece gold üyelik var, access yok.

Edit: Hallettim, EA access logosu olmadığından gözümden kaçmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sisyphus -- 2 Ekim 2014; 17:52:29 >
  • Arkadaşlar bu sistem oyunu satın almış gibi mi oluyor single veya mutliplayer istediğimiz kadar oynayabiliyor muyuz

• Anjeliqué kullanıcısına yanıt
    Almış gibi alıyorsunuz, single multi oynayabilir. Dlc bile alabilirsiniz.

• SultanApex S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• arkadaşlar 1 yıllık ea access aldım ve tüm oyunları indirdim,single veya multi sanki cd varmış bigi oynanıyor herhangi bir kısıtlama yok,artı olarak zamanla yeni oyunlar da gelecek,bir oyunun ortalama 180 tl oldugunu düşününce gayet mantıklı bir olay,tavsiye ederim...
  • sertkan1985 S kullanıcısına yanıt
    Benim için Xbox'ı seçme nedeniydi. Benim gibi zamansızlıktan oyunları bir yıl geriden takip ediyorsanız harika :)

• Benim için tek faydası Fifa 15 çıkana kadar 5 dolara Fifa 14 oynatması ve Fifa 15'i indirimli aldırtması oldu :)

Onun dışında BF4'ü beceremedim, zaten ezelden beridir multiplayer fps'leri pek beceremem özellikle de Battlefield'ı. Yarış türünden de nefret ettiğimden geriye pek birşey kalmadı. Aslında şu an için çok bir getirisi yok ama ileride EA oyunları bu nesil için artınca daha avantajlı olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.