Şimdi Ara

EA ACCESS [ Ana Konu ] Fifa 20 EA Access’te !!! (85. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.251
Cevap
41
Favori
111.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burnout Paraside gelse harika olmaz mıydı. :) Bugün bende aldım yeni üyelik. Yıllık üyeliği çok ucuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Burnout Paraside gelse harika olmaz mıydı. :) Bugün bende aldım yeni üyelik. Yıllık üyeliği çok ucuz.
    Ucuz ucuzda birde oyun ekleseler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Eklenir be hocam. Benim tahminim Star Wars Battlefrond 2 veya Burnout Paraside bir iki aya eklenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 10 Mayıs 2018; 20:21:38 >
  • PC'de Origin Access'e durmadan bişeyler ekliyorlar. Xbox kısmı niye bu kadar zamandır bekliyor, anlamak güç.

Ya bi bomba patlatacaklar, ya da sallıyorlar. Kaç ay resmen boşa gitti. Bunu düzeltecek bişeyler yapmaları gerekiyor bence.
  • Tahmini fifa 18 ne zaman gelir bu ayın sonu mu yoksa bir dahaki ayın başımı olur öngörüsü olan varsa paylaşabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahacetin34

Tahmini fifa 18 ne zaman gelir bu ayın sonu mu yoksa bir dahaki ayın başımı olur öngörüsü olan varsa paylaşabilir mi?
    Store da pes 19 ön siparişe açıldı bunlar hala fifa 18 vaulta eklemediler şurada 3 ay kaldı 19 çıkmasına resmen bize 2 aylığına access aldırdı adamlar :) fiyat 65 lira olmamalı 200 lira falan yapsınlar oyun koysunlar en azından

• Beyler bu sene Dünya Kupası ayağına vermediler son 2 senedir Nisan'da veriyorlardı. EA Access mükemmel bence sırf Fifa için kızmayın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Beyler bu sene Dünya Kupası ayağına vermediler son 2 senedir Nisan'da veriyorlardı. EA Access mükemmel bence sırf Fifa için kızmayın :)
    Bence sebep o değil. Nasılsa EA Access’e verecek diye kimse bu sene FIFA satın almadı. Strateji hatası yani.

• EA ACCESS uygulaması başlatınca x box donuyor. Aç kapa yapınca bir şekilde giriyor. Belli zaman sonra tekrar girince tekrar donuyor. Cihaz daha 20 günlük.

• Xbox x cihaz

• 35scenic 3 kullanıcısına yanıt
    Uygulama sorunludur hocam xbox dan kaynaklı değil.

• EA Access abd fiyatı 30 usd avrupa fiyatı 25 euro. Türkiye fiyatı 65 TL yani yarı fiyatına neredeyse.. Almayan kalmasın 😀

• sertace kullanıcısına yanıt
    Zam gelmeden almak lazım lakin satmayı dusunuyoRum xbox'u.

• Star Wars Battlefront 2 bugünde gelmedi.. Gel artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: HunTeRFoReWeR

Star Wars Battlefront 2 bugünde gelmedi.. Gel artık
    Hocam dur daha burada aylardır FIFA 18 bekliyoruz 1 ay geç kaldı zaten geçen seneye göre :) fifa 18 den birkaç ay sonra eklenir tahminimce BF2

• quote:

Orijinalden alıntı: 35scenic

EA ACCESS uygulaması başlatınca x box donuyor. Aç kapa yapınca bir şekilde giriyor. Belli zaman sonra tekrar girince tekrar donuyor. Cihaz daha 20 günlük.
    Benim cihazda access e girince donuyor caresini bulabildiniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kim Kitsuragi

Uygulama sorunludur hocam xbox dan kaynaklı değil.
    Benimkide donuyor hocam ne yapmamiz gerek

• Nfs payback ne zaman eklenir acaba

• Dostlar Ea Access 'in oyun eklerken belli bir döngüsü var mı? Yani ayın hangi gününde yeni oyun geliyor belli mi? Yoksa tamamen kafasına göre mi? Ve tek oyun mu ekleniyor yoksa atıyorum bir anda 3 oyun birden de gelebiliyor mu?

• Fifayı vermedi adamlar

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.