Şimdi Ara

EA ACCESS [ Ana Konu ] Fifa 20 EA Access’te !!! (84. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.250
Cevap
41
Favori
111.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünya kupası dlc si geliyor eaccses i unutun arkadaşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fifayı bekleyenler üzücü bir haber adamlar Dünya Kupası güncellemesi çıkarıyor sanırım Hazirandan Sonraya kalır bekleyenler çünkü Mayıs 20 de mi ne gelicek güncelleme.
  • Unuttuk zaten 19 bekliyorum ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okimos

Dünya kupası dlc si geliyor eaccses i unutun arkadaşlar.
    Bana tam tersi geliyor, daha fazla DLC satmak için DLC çıkışı ile birlikte EA Access'e eklenmesini bekliyorum.
  • DLC ücretsiz olacak bildiğim kadarıyla bu nedenle dlc ile satış rakamlarının artmasını bekler EA. o yüzden dünya kupası sonuna kadar gelmeyebilir bence. ben 1 tl'ye gamepass aldım pes 2018 de geldi fifa gelinceye kadar onunla idare ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edwardweo -- 2 Mayıs 2018; 10:28:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edwardweo

DLC ücretsiz olacak bildiğim kadarıyla bu nedenle dlc ile satış rakamlarının artmasını bekler EA. o yüzden dünya kupası sonuna kadar gelmeyebilir bence. ben 1 tl'ye gamepass aldım pes 2018 de geldi fifa gelinceye kadar onunla idare ederim.
    Aynen DLC ücretsiz olacak .
  • quote:

Orijinalden alıntı: okimos

Aynen DLC ücretsiz olacak .

Alıntıları Göster
    DLC ücretsiz olacaksa siz haklısınız hocam
  • Ea access yap son çıkan oyunları koyma , bana göre bu yanlış bir hareket, bu şekilde bu sistem devam edemez, çünkü bunun bir mantığı kalmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • patapon_00 kullanıcısına yanıt
    NBA Live 18, Madden 18, NHL 18 geldi son uc aydir hepsi sonbaharda cikti. Digerleri yaza dogru geliyordu zaten hep Battlefield-Battlefront ve Need For Speedler. Tek gecikmeli gelen Fifa onunda sebebi ucretsiz gelecek olan Dunya Kupasi eklentisi
  • Yıllık üyelik ücreti 65 tl. Bugüne kadar herkes fifa dahil her oyunu oynadı. Hala söylenenleri hayretle izliyorum.

• Fifa 19 u alırız çıkınca, 18 artık eklense de oynamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 2 Mayıs 2018; 13:0:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Yıllık üyelik ücreti 65 tl. Bugüne kadar herkes fifa dahil her oyunu oynadı. Hala söylenenleri hayretle izliyorum.
    katılıyorum sana dostum, ea acs. oyuncu dostu bence . daha önceki mesajlarım da söylediğim gibi bir oyuncunun "popülerizm" takıntısı yok ise , oynamak isteyeceği her türlü oyun var 65 tl daha ne olsun, hala nfs rivals , fifa 17 ve battle field 1 oynuyorum (ilaveten geow4 ve forzada var tabiki) .
  • Xbox one X açılışta donmaya başladı sorun ne olabilir? Takıla takıla geliyor ilk ekran ve ya yeşil ekranda takılıyor ya da siyah ekran kalıyor.... kafayı yemek üzereyim cihazı alalı bir ay bile olmadı daha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: limpmust

Xbox one X açılışta donmaya başladı sorun ne olabilir? Takıla takıla geliyor ilk ekran ve ya yeşil ekranda takılıyor ya da siyah ekran kalıyor.... kafayı yemek üzereyim cihazı alalı bir ay bile olmadı daha
    Endişe etme dostum sorun yazılımdal ise hemen yeni bir güncelleme gelir , bende öyle bir sorun yok . Olmasa bişe zaten yeni almışssın servise yollarsın . Elektronikmeşya olur böyle şeyler . Geçmiş olsun umarım sorunun kısa sürede çözülür .

• Gamepass aldım şuan 1 tl ve pes 18 i indirdim oyun baya sardı yalnız. Eğer alışırsam Fifaya geçmeyebilirim

• Arkadaşlar game pass ve ea access ile ilgili birşey sormak istiyorum. Game pass alırsam ea oyunlarınıda kapsıyor mu. Game pass alınca aylık ücretsiz oyunları sadece o ay içindemi oynayabiliyorum?

• bugrayeyer kullanıcısına yanıt
    Game pass , EA oyunlarını kapsamıyor , ea oyunları için EA access alman gerekli.

Game pass’i , kaç ay üye olduysan o kadar süre kullanırsın.

1 ay üye olduysan , bu süre boyunca bu platforma dahil olan oyunları oynarsın. Her ay üyelik yenilenir.

• Fifa bu ay bitmeden verir çünkü dünya kupası ultimate team ile parayı kıracaklar bu yaz.Dlc gelmeden ea accesse verirler oyunu.Dünya kupası olayını bekliyor olsam da bu seneki oyunu hiç sevmedim almayı düşünmüyorum 17 ile devam.
  • Yıllık aldım az önce 65 liraya NBA 18 indiriyorum fifa gelene kadar oyalanalım bare :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala yeni haberlerini gözlüyoruz yahu hadi SW BF2 hadi NFS Payback hadi FIFA yapabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.