Şimdi Ara

EA ACCESS [ Ana Konu ] Fifa 20 EA Access’te !!! (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.251
Cevap
41
Favori
111.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    microsoft için geçerli diyelim ea access, s-one-x farketmez yani,

Evet yıllık 65 tl veriyorsun.

Xbox live olmadan hiçbir şekilde online iş yapamazsın. mecbur live alacaksın online oynamak için.

Evet tavsiye edilir. 65 tl nedir ki,en fazla biraz geç oynarsın ama bir oyuna yeni çıktı diye dünya para vermekde gereksiz,özellikle single player için konuşuyorum.
  • mint3407 kullanıcısına yanıt
    Ps3te ne güzeldi online oynamak için aytıca ps plusa ihtiyacın yoktu. Oynu alıp ister single ister multi oynardın

Şimdi xbox da ps de oyun için ayrı para online için ayrı para ister oldu.

Xbox live 179 TLymiş yıllık. Gerçi kaliteli oyunlar verdiği söyleniyor ama olsun bunu bile kendileri fırsata çevirmiş adamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black Vaulta eklendi

• fifa 18'in deneme süresi bitmek üzere. ea accessin bu özelliği güzel. nisan ayında tam sürüm gelir, iki üç ay için full sürüme bi ton para bayılmak da istemiyorum. fifa 17 de indirdim ama kadrolar güncel olmayınca zevki yok. bilemedim şimdi :)
  • Ben fifa 17 aldım ancak ea hesabı istiyor oyun. Bu hesap ne işe yarıyor. Bir de kadro güncellemeleri yapmadı oyun. Bu hesapla mı alakalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasgok kullanıcısına yanıt
    Black Türkiye bölgesinde gözükmüyor. Ea Access sitesinde gözüküyor. Bizim listede 45 oyun var. EA Access sitesinde 54 tane gözüküyor. Mass Effect 1'de yok bizde. Zuma serisi de yok. Mass Effect 2-3'ün olup da 1'in olmaması resmen saçmalık. Bu ekli olmayanları bir şekilde ekleme şansımız var mı?
  • DasheriM kullanıcısına yanıt
    Konsolun dil ayarlarından yaşadığın ülkeyi ABD yap restart at.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Bölgeyi ABD yapınca dediğin gibi oldu sağol.
  • Merhaba

Access ile kardeşlik çalıştırabilen var mı?

Biz kardeşliği kurduk. Tek hesap live alınca diğer cihazda da aktif oldu.

Tek hesabın aldığı her oyun diğer cihazda da hemen yükleniyor.

Ancak ea access sadece alınan cihazda aktif. Ea oyunlarını yüklemiyor otomatik. Ve diğer cihazdan yüklemek istendiğinde de üyeliğiniz yok diyor.

Kardeşlikte ea access i kullanan var mı?

• ajan83 kullanıcısına yanıt
    P2 hesap giriş yaptıktan sonra marketten manuel olarak oyunun uzerine gelip ındır demesi lazım.

• FIFA 18 vaulta eklense hemen alıcam 1 yıllık :)

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Ea access oyunları manuel yükleme denendiğinde ücretini istiyor. Yüklemiyor ücretsiz.

• ajan83 kullanıcısına yanıt
    Access alınan profilden deneyecen P2 den değil.

• Arkadaslar bu ea accessi alsak,oyunlari indirsek,sonrasinda offline olarak acabiliyor muyuz bu oyunlari.Ben ea access alip oyunlari indirip aleti internetsiz bir yere goturmeyi dusunuyorum da oyunlari acarken surekli bir kontrol,internete baglanma durumu var mi?Ayni seyleri game pass ve live gold oyunlari icin de cevaplayabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Arkadaslar bu ea accessi alsak,oyunlari indirsek,sonrasinda offline olarak acabiliyor muyuz bu oyunlari.Ben ea access alip oyunlari indirip aleti internetsiz bir yere goturmeyi dusunuyorum da oyunlari acarken surekli bir kontrol,internete baglanma durumu var mi?Ayni seyleri game pass ve live gold oyunlari icin de cevaplayabilir misiniz?

Maalesef bu mümkün değil

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Yani bu uyeliklerde her acilista kontrol ediyor nete baglanip?

Aslinda telefondan net acip bunu halledebilirim ama oyunlara guncelleme gelince de kullanilmaz hale geliyor resmen,guncellemeden acmiyor.O daha buyuk sikinti olur.

Teekkurler cevabin icin hocam.

• quote:

Yani bu uyeliklerde her acilista kontrol ediyor nete baglanip?

Aslinda telefondan net acip bunu halledebilirim ama oyunlara guncelleme gelince de kullanilmaz hale geliyor resmen,guncellemeden acmiyor.O daha buyuk sikinti olur.

Teekkurler cevabin icin hocam.

Evet aynen öyle aksi halde herkes 1 aylık üyelik alıp ömür boyu vaulttaki oyunları oynardı :)

• Madden 18in ea access'e eklenecegi aciklandi. Bu yil story modeu oldugundan indirmenizi tavsiye ederim. Ilk iki chapter su an trial ile oynanabiliyor. Gecen yil 24 subatta eklenmisti.

https://twitter.com/EAAccess/status/959486601846931461
  • Madden NFL 18 Vaulta eklendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

quote:

Arkadaslar bu ea accessi alsak,oyunlari indirsek,sonrasinda offline olarak acabiliyor muyuz bu oyunlari.Ben ea access alip oyunlari indirip aleti internetsiz bir yere goturmeyi dusunuyorum da oyunlari acarken surekli bir kontrol,internete baglanma durumu var mi?Ayni seyleri game pass ve live gold oyunlari icin de cevaplayabilir misiniz?

Maalesef bu mümkün değil

Telefonunu hotspot yap sadece bağlanmak için istiyor

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.