Şimdi Ara

EA ACCESS [ Ana Konu ] Fifa 20 EA Access’te !!! (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.251
Cevap
41
Favori
111.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok kardeş. Geçen seneki kadrolara güncelleme gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Yok kardeş. Geçen seneki kadrolara güncelleme gelmez.

İlla her sene yenisini aldırcaklar yani :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 saat deneme'den sadece o hesaptan girilince yararlanıyor sanırım.p1 veya p2 yemiyor.illa alınan hesapla oynamak şart.doğru mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MISHIMA

10 saat deneme'den sadece o hesaptan girilince yararlanıyor sanırım.p1 veya p2 yemiyor.illa alınan hesapla oynamak şart.doğru mudur?

Aynen öyle, 3 ay öncesine kadar P2 çalışıyordu, geçen yıl hem P1 hem P2 çalışıyordu bu yıl iptal ettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LENASSO

quote:

Orijinalden alıntı: MISHIMA

10 saat deneme'den sadece o hesaptan girilince yararlanıyor sanırım.p1 veya p2 yemiyor.illa alınan hesapla oynamak şart.doğru mudur?

Aynen öyle, 3 ay öncesine kadar P2 çalışıyordu, geçen yıl hem P1 hem P2 çalışıyordu bu yıl iptal ettiler.

kötü ettiler :) nfs ve fıfa'da denedim.başlamadan uyarı veriyor.
  • EA access de kardeşlik çalışmıyor mu yani?
  • kardeşlik olayı kötü olmuş, paragöz ea fiyatı 65 tl de unuttu ona ayıkmasalar bari.
  • nasıl çalışmıyor.abimle beraber aynı oyunu bile net üzerinden oynuyoruz.daha dün akşam fifa 17 oynadık ea üzerinden indirildi oyun.
  • Bu ea access sadece ps de olsaydı yeri göğü inletirdiler birçok iyi oyun var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceqa -- 23 Kasım 2017; 14:4:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

nasıl çalışmıyor.abimle beraber aynı oyunu bile net üzerinden oynuyoruz.daha dün akşam fifa 17 oynadık ea üzerinden indirildi oyun.

Bende sordum ama cevap almadım

• quote:

Orijinalden alıntı: profesör pato

quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

nasıl çalışmıyor.abimle beraber aynı oyunu bile net üzerinden oynuyoruz.daha dün akşam fifa 17 oynadık ea üzerinden indirildi oyun.

Bende sordum ama cevap almadım

bende çalışıyor diyorum.yanı abimle beraber kullanıyoruz.yeni aboneliklerde belki artık izin verilmiyordur bilmiyorum orası ama ben 8 aydır bu şekilde kullanıyorum.
  • EA gibi bir firmanın ne mal olduğunu hepimiz biliyoruz fakat 65 TL lik ea access'i kardeşlik yapmayın arkadaşlar.Ölücülük resmen.
  • DEAD SPACE 3 gelmiş arkadaşlar seriyi tamamlamışlar
  • ea access süper game pass yerine sadece buna abone olurum 65e bedava battlefield 1 oynuyorum

• sarpcore kullanıcısına yanıt
    Beyler arkadasimiz yazmis fakat anlasilmamis sanirim. Vault ta bulunanlar p1-p2 calisiyor (Fifa 17 gayet normal yani) Trial sekmesinde bulunanlar (Fifa 18-Nfs Payback vs) bunlarda 10 saat sure sadece p1 de calisiyor , p2 yemiyor. Umarim aciklayici olmustur.

• quote:

Orijinalden alıntı: HunTeRFoReWeR

Beyler arkadasimiz yazmis fakat anlasilmamis sanirim. Vault ta bulunanlar p1-p2 calisiyor (Fifa 17 gayet normal yani) Trial sekmesinde bulunanlar (Fifa 18-Nfs Payback vs) bunlarda 10 saat sure sadece p1 de calisiyor , p2 yemiyor. Umarim aciklayici olmustur.

bi terslik var bence benim daimi kardeşim var yani kendi hesabım arkadaşımın makinasında p1 , ea access de benim hesapta bu durumda ben p2 oynuyorum kendi asıl hesabımla , starwars bf2 yi denedim 10 saat p2 olarak, hesabın p1 olmasından ziyade açık olması gerekir gibi geliyor bana mantık olarak eğer böyle bişi varsa. aksi halde p1-p2 olayı devam ediyordur diye düşünüyorum.
  • beyler bad 1 geldimi ya ? geldiyse alayım bari, epey bir süre yoktum.
  • FIFA 18 tahmini ne zaman gelir vaulta?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

FIFA 18 tahmini ne zaman gelir vaulta?

büyük ihtimalle nisan
  • Ea access xbox one s için de geçerli mi açaba?

Yoksa sadece xbox one için mi geçerli?

Ps deki oyun pahalılığı için xbox one s + ea access almayı düşünüyorum. Yani konsol parası dışında yıllık 65 tl.

Xbox live olmadan sadece ea acces ile online fifa oynanılabiliyor mu acaba?

Tavsiye eder misiniz kullanıcı olarak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsSakallıDede -- 16 Ocak 2018; 11:51:37 >
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.